הרבה קליניקות בתחום הטיפול הנפשי והגופני נפתחות כל הזמן לציבור הרחב לתת מענה, לבעיות שלא בהכרח יש

להם טיפול ברפואה הרגילה, הנמצאת בקופות החולים. למשל בתחום הטיפול הגופני, לאנשים שתפוס להם הגב או השרירים, ולא יכולים לעבוד בעבודה רגילה, או שסתם ככה לא נח להם, תחום המסז' נותן לאותם אנשים את המענה המצוין כדי להיפתר מבעיות אלו. היום כידוע כמעט כל אדם שני סובל מבעיות אלו של תפיסת השרירים או כאבי גב, רופאים אין להם את האפשרות לטפל באותם הבעיות, אלא רק לתת להם משחה או כדורים, ולפעמים שולחים אותם לאורטופד כדי שייתן להם תרגילים שיעזרו להם להיפתר מבעיות אלו, אבל מה לעשות שלא לכולם זה עוזר, או לכולם יש את הכוח לעשות ת התרגילים הללו. ובמיוחד לאנשים מבוגרים שקשה להם הרבה יותר לעשות את התרגילים לחיזוק השרירים, והם סובלים בדרך כלל הרבה יותר מאשר צעירים, שיש להם את הבעיה של כאבי שרירים.
תפקידו של המסז'יסט, זה להרפות ולשחרר את השרירים התפוסים לבן אדם שסובל מבעיות הללו, ולתת לו להרגיש אחרת ביום יום, לא רק בטיפול, אלא גם לאחר הטיפול שלא יכאב לו שום שריר בכל מקום בגוף.
כדי לדעת לעשות מסז' ולעסוק בזה, כמובן שצריך ללמוד את התחום בצורה יסודית. על המתעסק בזה לדעת כל פרט ופרט איך בנוי גוף האדם, ואיך לעשות את המסז' בצורה היעילה והטובה, ולעזור לבן אדם וחלילה ל לפגוע בו. כי במקרה שלא עושים את הטיפול נכון, אפשר גם להרוס ולקלקל הרבה יותר. מכיון שכך לפני שנכנסים לקבל טיפול על כל מטופל לבדוק איפה הוא למד ולראות את התעודות המעידות על כך, כי אחרת לא כדאי לקבל את הטיפול מאותו אדם שיכול רק להרוס עוד יותר.
עבודה מהבית בתחום יכולה להיות רעיון מעולה לאנשים שמתעסקים בזה מכמה סיבות: א כיון שזה עבודה שלא דורשת יותר מדאי מכשור או ציד רציני, אלא כל מה שדרוש בדרך כלל זה מיטה שעליה שוכב המטופל, וכמה משחות, וכמובן זוג ידיים חזקות של המטפל. ולמתקדמים יותר יש כל מיני שמנים, ואפילו אבנים חמות וכל מיני תכשירים אחרים ולא יותר. מכיון שכך עבודה מהבית יכולה להיות דבר טוב למתעסקים בתחום. הסיבה השנייה זה כמובן לחסוך את עלות החזקת המקום או בית העסק. במידה וכן יוחלט לפתוח עסק עליו לשלם כל ההוצאות של החזקת המקום ארנונה וכו', ולא תמיד זה כדאי. מה גם שהרבה פעמים המסז'יסט מגיע לבית הלקוח, ולא תמיד הם מגיעים אליו בגלל סיבות מובנות, כיון שלא תמיד יש ללקוחות את האפשרות להתנייד ולהגיע למטפל.
עבודה מהבית גם בתחום בריאות הנפש לאנשים המתעסקים בזה יכולה ואפשרית להתבצע מהבית, וגם מהבחינה הדסקרטיות לא תמיד שזה מתבצע מבית עסק יהיה דיסקרטיות מלאה, ועל כן האפשרות של עבודה מהבית במידה ויש את הדיסקרטיות ללוקח בטיפול, לא יהיה שום חשש מצידו ולא תהיה לו כל בעיה, כל עוד הדבר ישמר בסוד. גם כן אותו הדבר עבודה בתחום בריאות הנפש והעצמה אישית לא דורשת יותר מדאי פירוטכניקה ויותר מדאי פריטים, עד כדי כך שהיא מחייבת לפתוח עסק בנפרד ולא עסק המתקיים מהבית של המטפל. גם כן הדבר יכול לחסוך הרבה מאוד כסף למטופל, והרבה פעמים גם ללוקח, כיון שהמטפל לא שכר מקום ממילא אין לו הרבה הוצאות וכך הוא לא יבקש תשלום גבוה עוד יותר.

אני מכירה הרבה אנשים שעובדים מהבית, חלקם עזבו את עבודתם והעבירו את משרדם לביתם ואחרים הפכו את העבודה מהבית לעבודה נוספת עבורם כדי לענות על שאר הצרכים שהם לא יכולים לספק .
לאחרונה יש המון פניות (בעיקר מעובדים בחברות סטארטאפ) בנוגע לעבודה מהבית, הנושא מאוד חשוב ו"חם" כיום משום שיותר ויותר חברות (שוב, בעיקר סטארטאפ) מאפשרות / מבקשות מעובדיהן לעבוד מהבית באופן חלקי או מלא.
כיש הרבה שעובדים מהבית באופן חלקי כבר תקופה לא מבוטלת או מספר שעות ביום בהחלט הוא בוחר באיזה זמן בבוקר בלילה בשעה שתיים בלילה הוא עובד מתי שהוא רוצה אין שעות ספציפיות , מקווה שכל אחד יבחור את הזמן והשעות המתאימות לו כדי להשקיע טוב בעבודתו ולכן אני מקווה מאוד שתבחרו טוב ותחליטו העבודה המתאימה לכם כדי להצליח בחיים שלכם ותגשימי את החלומות שלכם ותעשה כל מה שאתה אוהב ולקנות כל מה שאתה אוהב.כשאתה קונה משהו בחנויות ( סופר פארם , קניון , בייג, וגם על האתרים שכל אחד קונה מהם, רואה באינטרנט מה הוא אוהב וקונה בזמן שהוא בבית.) אתה לא צריך להסתכל כמה כסף נשאר לך ולקנות חלק מהצרכים שלך ולא תוכל לקנות כל מה שאתה אוהב עבודה מהבית חשובה מאוד כדי לענות על שאר הצרכים שלכם, לרוב השכר החודשי של העובד אינו מספיק ולכן נדרשת עבודה נוספת זה קל, נוח ולא דורש הרבה מאמץ אתה עובד איפה שאתה רוצה מהחדר שלך, מבית הקפה, בזמן שאתה יושב עם המשפחה, בכל מקום ובכל זמן שאתה רוצה. האם יש משהו יותר טוב מזה?
ממש לא, הכל היום הפך למפותח, העולם התפתח והכל מסתובב ועובד דרך מסך קטן אתה מרוויח את הכסף שלך דרך הטלפון או המחשב הזה שאתה נושא, ואם אתה מאוד רציני ושקדן, המסך הזה יהפוך למקור הפרנסה ההכרחי שלך.
אז מי מכם לא רוצה לקבל את ההזדמנות לעבוד מהבית אזור הנוחות שלך, מבצרך, פיג'מה, משפחה, אין בוס על הראש וכו.. והוא מוותר על הזדמנות זו .
כיום בישראל עובדים מהבית כ5% מכלל העובדים במשק, אחוז נמוך יחסית לעולם – למשל בארה"ב כ-6% ובהונג-קונג כ9%!(חשוב לציין שאני שואב את המידע ממספר סקרים ומבצע ממוצע)ניתן להבין כי המוטיבציה הגדולה ביותר לעבודה מהבית מגיעה בעיקר מטעמי נוחות של העובדים המבקשים לו"ז גמיש ואופציה לקבוע את הלו"ז לעצמך.
עבודה מהבית יש לה הרבה יתרונות עיקריים עכשיו אני אנסה להתייחס ליתרונות שמשותפים לעובד והמעביד כאחד רק יתרון כזה יהיה אמיתי ובר-קיימא

Tags :
Share This :