הפופולריות הגוברת של הזדמנויות עבודה מרחוק

עבודה מהבית הפכה להיות דרך נפוצה עבור רוב האנשים להרוויח הכנסה. עבודה מרחוק, הידועה גם בשם טלוויזציה, עבודה מרחוק, עבודה מרחוק, עבודה מהבית, עבודת טלפון, עבודה גמישה ועבודה מרוחקת, היא בעצם הסדר עבודה שבו עובדים אינם נוסעים להקמת עבודה, כמו מתחם משרדים, חנות, או אפילו בנייה. החברות המציעות הסדרי טל -עבודה או עבודות מרוחקות משתנות מאוד בשירותיהן, במחירים ובכישרונות שלהן. העובדים בטלוויזיה יכולים להרוויח מגמישות תעסוקתית מוגברת, תקורה נמוכה יותר, פוטנציאל הכנסה גדול יותר ויכולת עבודה בכל עת שהם רוצים.
במחקר שנערך לאחרונה על ידי ארגון העבודה הבינלאומי (ILO), רוב כוח העבודה העולמי שהועסק באמצעות הסדרים מרוחקים היה בעל תנאי העסקה לא בטוחים. הבעיות הנפוצות ביותר שהובאו היו שכר נמוך, תנאי עבודה גרועים, אין גישה לשעות נוספות קבועות, שעות עבודה לא עקביות, לינה גרועה, אין הטבות, אין שעות עבודה הגונות ובעיות פיצויים של עובדים אחרים. איל"א קורא לכל המדינות החברות בארגון לאמץ מערכת מתואמת של חוקים ונהלים שתקל על גיוס, קידום, העברה וסיום עובדים החברים בכוח עבודה זה. הוא קורא למעסיקים, בעת גיוס עובדים לעבודה מרחוק, להבטיח כי העובדים יקבלו את כל הזכויות וההגנות הניתנות להם על פי חוקי התעסוקה של איל"ו.
חברות רבות המציעות עבודה מרחוק הן עסקים קטנים או בינוניים אשר עשויים להיות חסרי משאבים להשקעה בגיוס עובדים באופן קבוע. זה מקשה על חברות אלה להרשות לעצמן לרכוש הנחות וריהוט באיכות גבוהה, מערכות מחשוב בסיסיות ואפילו את התוכנות העדכניות ביותר, הדרושות לניהול העסק שלהן בהצלחה. זו אחת הסיבות לכך שחברות רבות בוחרות להעסיק עובדים זמניים, שבדרך כלל יכולים לעבוד בתנאים אלה ובפחות כסף נמוך בהרבה מעובדי קבע. מסיבות אלה, עסקים רבים בוחרים להוציא משימות ניהוליות, מזכירות ושירות לקוחות למיקור חוץ לסוכנויות המציעות שירותים כאלה, ומאפשרות להן להתרכז בפונקציות הליבה העסקיות.
הצורך בתוכניות עבודה מרחוק הופך ליותר ויותר דוחק מיום ליום כאשר חברות רבות יותר מגלות כי העסקת עובדים זמניים היא בחירה חסכונית. עובדים אלה בדרך כלל אמינים, בעלי אינטרס אמיתי בתפקיד, והם מסוגלים לבצע את תפקידם מצפוני. יתר על כן, בעל עסק אינו צריך לדאוג לחגים, חופשות, חופשות מחלה, עלויות הכשרה, ביטוחי בריאות, שכר מינימום או הוצאות אחרות שהוציאו עובדי קבע. סוכנות צד שלישי תדאג למשימות ניהוליות ומזכירות אלה לעסק עד שיהפוך לרווחית מספיק כדי לשכור צוות קבע. חברות רבות גם מעדיפות להעסיק מספר מועט של עובדים זמניים מאשר להעסיק מספר עובדים במשרה מלאה.
משרות העבודה המרוחקות האחרונות הזמינות באמצעות סוכנויות מיקור חוץ הן דרך מצוינת לצמצם את הוצאות העסק, לשפר את היעילות ולאפשר לעובדים שביעות רצון רבה יותר בעבודה. כאשר מעסיק מוציא את המשימות הניהוליות למיקור חוץ, הוא מצמצם את הזמן שהעובדים משקיעים בהשגת כישורים והשלמתם, מפחית את עלויות ההכשרה, מאפשר למעסיק להתמקד בצמיחה עסקית והגברת המוטיבציה והפרודוקטיביות. מיקור חוץ מאפשר לעובדים להשיג התקדמות בקריירה שלהם ועוזר להם ליצור מערכות יחסים מתגמלות בארגון שלהם.
מיקור חוץ הוא גם אפשרות משתלמת עבור אלה המעוניינים להקים בית לצמיתות. עסקים הפועלים באמצעות תוכניות עבודה מרחוק מושכים לעתים קרובות עובדים שאולי לא היו פתוחים להזדמנויות תעסוקה במקום העבודה המסורתי. בנוסף, על ידי מתן אפשרות לעובדים להתחיל ולצמוח כלכלית בתוך החברה שלהם מבלי לטייל מחוץ לקהילה הביתית, עסקים רואים לעתים קרובות ירידה בשיעורי מחזור העובדים. לכן, למרות שחלק מהעסקים עשויים להעסיק עובדים זמניים, פתרונות עבודה מרוחקים האחרונים מספקים חלופה בת קיימא.

Tags :
Share This :