העולם החדש והיפה שיש לנו כאן בעולמנו עם כל הטכנולוגיות והתחביבים שיש כאן היום ואנחנו מאד מאד

נהנים עדיין אנחנו לא מושלמים ויש לנו עוד מה לתקן.
ואחד הדברים שכואבים לי ביותר שצריך לתקן זאת היא הנשים בבית והאפליות שיש עוד עדיין בימינו אנו בשנת 2023 שאי אפשר להאמין לנם איך עדיין אנו עדיין פה נמצאים. שהם מודרים מהציבור ואי אפשר להם להיות חופשיים ופתוחים ככל האדם באשר הוא. וזה מאד מטריד שלמה זה ככה ולמה אין פה שיווין זכויות מיני מיליות ודרושות שצריך להיות להם.
כי אני לא יכול להבין שאנו בעידן המודרני יש עוד בכלל כאלו תופעות משונות.
זה מתחיל אני חושב בייצוג שלנו בהנהגת המדינה שזה הכנסת והממשלה שייצוג הנשים הם דבר הכי מחפיר מעוד יוסדה ועד עתה עם חוסר השוויון הזה.
על המפלגות החרדיות אני כבר לא חושב שיש בי את הכוח לדבר כי על מה לדבר ומה הוא יועיל כי זה כבר סגור ככה כבר שנות דור וכאילו שככה הם קיבלו את זה ישר ממעמד הר סיני ואולי זה בכלל מעשרת הדברות שאנו לא יודעים ? אולי יש מצב.
אבל על השאר אני מקשה על הדתיות ועל הלכוד ואני חושב שגם על כל הפרלמנט ההזוי הזה נשאלת השאלה איפה הייצוג של שחמישים ושניים האחוזים האלה למה לא רואים אותם ומה קורה מי איתם היש משהוא המייצג אותם ?
וככה אנו עוברים גם בעבודה אולי הם למדו ממישהו שרואים אותם כגדול מהם כי לפי הסטטיסטיקה רוב מנהלי ועובדי המשק היותר בכירים הם גברים גבריים ולא נשיים וזה כואב לי מאד באופן אישי על עניין הזה
ופה בעבודה מהבית אפשר לעשות את המהפכה הניצחת לכל הבעייתיות. אשפר להביא צ'אנס אמיתי לעניין שהנשים שיעבדו מהבית ואין להם משהוא שיעכב אותם מלעשות העניין הכביר והנחוץ הזאת שייתן את הכוח והזרימה כדי לקדם אותם בין בעבודה ובין בציבוריות הכללי בכלל.
ופה בעניין הזה כולנו צריכים להיות שותפים לעניין הגדול הזה שאין משהוא אחד שיכול להוציא את עצמו ולהגיד מה אני קשור לזה כי אתה קשור לזה כי לכל אחד שיש לו משפחה וילדים בבית צריך להיות לו התקוממת כוח והמוכנות לומר שלא מעוניין לאפליה ולהבדל המחפיר הזה.
וכל גבר ואשה בעיר ובכפר צריך לצאת בכל הכוח ולא להיתקף בחדרה ולגעת בחשד ולאמת אותו ולטפל בזה באופן אמיתי ולא משנה מי יקבל הקרדיט הזה.
כי הדברים האלו יכול להיות שרק יתלהט ואין אנו יודעים לאיפה זה יגיע ובאיזה מצב נצטרך להגיד שנזכרנו מאוחר מידי.
וזה משתייך בצירוף לאלימות במשפחה שרק הולך וגדל כל יום שיש נשים שמוכות ביד בעליהם שזה דבר גם מאד קשה כי נשים היום מרגישות שהגברים יותר חזק מהם פיזית ונפשית והם מוכות מאליהם תמיד כי הגבר הוא המושל בכל בית ברחוב וכל מקום עבודה וציבורית.
ופה חייבים ואני לא יגזים אם אומר שפה מדובר בדבר שהוא ממש בחינת פיקוח נפש כי היום זה כות ומחר זה רצח. וזה לא סוד שככה הולך פה במדינה שלנו שהיא כל כך אהובה שיש אנשים שהם כל כך משחרים את פניה ועל אלה היא אפשר למחול כי לא רק הורגים את עצמם אלא רצח של מדינה שלימה שמתחשרת על כל פני המדינה.
וזה הכוח של העבודה מהבית.

מאמר 15- שתי עבודות מהבית במקביל כיצד ולמה עושים זאת- כ507 מילים

בעולם של היום, זה לא נדיר למצוא הורים שעובדים בשתי עבודות מהבית. מגמה זו הפכה ליותר ויותר פופולרית בשל הגמישות והנוחות שמציעה עבודה מהבית. ישנן סיבות שונות לכך שהורים עשויים לבחור לעבוד בשתי עבודות מהבית, כולל יציבות כלכלית, קידום בקריירה ואיזון בין עבודה לחיים.
אחת הסיבות העיקריות לכך שהורים עובדים בשתי עבודות מהבית היא יציבות כלכלית. בכלכלה של היום, משפחות רבות נאבקות להסתדר, ושתי הכנסות יכולות להיות חיוניות לביטחון כלכלי. עבודה מהבית מאפשרת להורים להרוויח הכנסה נוספת מבלי להקריב זמן עם משפחותיהם. זה גם חוסך להם כסף על הוצאות כמו הסעות וטיפול בילדים, שיכולים להוות נטל משמעותי על המשפחות.
סיבה נוספת לכך שהורים עובדים בשתי עבודות מהבית היא כדי לקדם את הקריירה שלהם. עבודה מהבית מספקת הזדמנות לקחת על עצמו עבודה נוספת ללא צורך לנסוע למשרד. הגמישות הזו מאפשרת להורים לקחת על עצמם פרויקטים או עבודות חדשות שאולי לא היה להם זמן או אנרגיה אחרת. זה גם מאפשר להם לבנות את הכישורים והניסיון שלהם, מה שיכול להוביל לקידום בקריירה.
לבסוף, עבודה מהבית מאפשרת להורים להשיג איזון טוב יותר בין עבודה לחיים. על ידי עבודה מהבית, הם יכולים לבלות יותר זמן עם משפחותיהם תוך כדי הכנסה. הם יכולים גם לעקוף את לוחות הזמנים של ילדיהם, ולאפשר להם להשתתף באירועי בית ספר או לטפל בילדים חולים מבלי לקחת חופש מהעבודה. איזון זה חיוני לשמירה על חיי משפחה בריאים ומאושרים.
לסיכום, ישנן סיבות רבות לכך שהורים עשויים לבחור לעבוד בשתי עבודות מהבית. יציבות כלכלית, קידום בקריירה ואיזון בין עבודה לחיים הם רק חלק מהיתרונות שעבודה מהבית יכולה לספק. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, סביר להניח שיותר ויותר הורים יבחרו לעבוד מהבית כדי להשיג את היתרונות הללו.

עבודה בשתי עבודות מהבית יכולה להיות מאתגרת, אבל זה אפשרי בגישה הנכונה. המפתח להצלחה הוא להיות מאורגן וממושמע, ולתעדף את המשימות שלך בצורה יעילה. הנה כמה טיפים לעבודה בשתי עבודות תוך כדי עבודה מהבית:

  1. צרו לוח זמנים: ערכו לוח זמנים שיתאים לשתי העבודות והיצמדו אליו. חלקו את זמנכם בין שתי העבודות, והבטיחו שיהיה לכם מספיק זמן לפעילויות אישיות כמו פעילות גופנית, בישול ובילוי עם המשפחה.
  2. הציבו גבולות: חיוני להציב גבולות ולתקשר אותם עם המעסיקים שלכם. תן להם לדעת את שעות העבודה שלך ומתי אתה זמין לשיחות או פגישות. זה יעזור לך להימנע משחיקה ולהבטיח שאתה פרודוקטיבי במהלך שעות העבודה שלך.
  3. השתמש בטכנולוגיה לטובתך: השתמש בטכנולוגיה כדי לייעל את עבודתך ולהישאר מאורגן. השתמש בכלי ניהול פרויקטים כדי לנהל את המשימות שלך, והשתמש בכלי תקשורת כדי לשמור על קשר עם המעסיקים והקולגות שלך.
  4. אל תזניחו את הטיפול העצמי: זכרו לדאוג לעצמכם, הן פיזית והן נפשית. קחו הפסקות לאורך היום, השנו מספיק, והתעמלו באופן קבוע. זה יעזור לך להישאר ממוקד ופרודוקטיבי.
  5. שמור על מוטיבציה: עבודה בשתי עבודות מהבית יכולה להיות מאתגרת, אבל חשוב לשמור על מוטיבציה. הגדר לעצמך יעדים ריאליים ותגמל את עצמך כאשר אתה משיג אותם. חגגו את ההצלחות שלכם, לא משנה כמה קטנות הן יהיו.
    לסיכום, עבודה בשתי עבודות מהבית דורשת הרבה משמעת וארגון. ערכו לוח זמנים, הציבו גבולות, השתמשו בטכנולוגיה לטובתכם, שמרו על עצמכם והישארו עם מוטיבציה. בעזרת טיפים אלו, תוכל לעבוד בהצלחה בשתי עבודות מהבית ולהשיג יציבות כלכלית ואיזון בין עבודה לחיים.
    עבודה מהבית יכולה להיות מאוד מאתגרת אבל בר ביצוע הכל תלוי בנו ובאמונה שלנו.

רוב העבודות היום כוללות שעות רבות של עבודה. רוב משרות העבודה דורשות מהעובדים שלהם הרבה משמרות בשבוע כאשר כל משמרת נעה בין 6 שעות עבודה לבין 12 שעות עבודה. בין אם זה משמרת בוקר, בין אם זה משמרת צהרים ובין עם זה משמרת ערב.
יש עבודות שדורשות מהעובד שלהם לעבוד כל יום במשך כל השבוע ולא מאפשרות לו לקחת יום חופש כאשר הוא רוצה בכך. ואם הם בכל זאת מאפשרות לו, זה בתנאי שישלים את שעות החוסר שלו מהעבודה בזמנים אחרים.
יש עבודות שיותר גמישות עם העובדים שלהם אבל בכל זאת דורשות מהם מינימום של משמרות בשבוע ומינימום שעות ביום.
יש אנשים שהם עסוקים מאוד ואין להם מספיק זמן בשביל העבודות האלה. אין להם את האפשרות והיכולת לעבוד בתנאים שהעבודות האלה דורשות. אפילו עבודות שמאפשרות מינימום של 3 משמרות בשבוע לא רלוונטיות לאנשים האלה.
אנשים אלו זקוקים לעבודה שתאפשר להם לעבוד שעות מועטות ביום, עם גמישות בזמנים ובימים ושהעבודות האלה לא יהיו יותר מידי רחוקות בשבילם ושזמן הנסיעה לעבודה לא ייקח יותר מידי זמן.
הפתרון המושלם לאנשים מהסוג הזה זה עבודות מהבית המאפשרות לעבוד מינימום של שעתיים ביום, מכל מקום שרוצים ובכל זמן שרוצים.
יש עבודות מהבית שיאפשרו לעובד שלהם לעבוד מכל מקום שהוא רק ירצה בתנאי שיהיה לו מכשיר אלקטרוני בעל חיבור לרשת אלחוטית. כלומר, העובד יוכל לעבוד מכל מקום שיתחשק לו. אם הוא ירצה לעבוד מהבית הוא יוכל לעשות זאת, ואם הוא ירצה לעבוד מבית קפה או ממסעדה כלשהי או יוכל לעשות זאת. הוא יוכל לעבוד בזמן נסיעה בתחבורה ציבורית, הוא יוכל לעבוד בזמן שהוא נמצא בבילוי עם החברים והמכרים שלו, הוא יוכל לעבוד כאשר הוא נמצא בחופשה משפחתית בחו"ל או בארץ והוא יוכל לעבוד בזמן שהוא בהפסקה מעבודה אחרת.
וגם כאשר מתפנה לו זמן ביום מסוים ללא הכנה מוקדמת הוא יוכל לנצל את הזמן הזה ולעבוד בו בשביל להרוויח עוד כסף.
יש מגוון רחב של עבודת מהבית הדורשות מינימום שעתיים עבודה ביום. יש עבודות ללא תנאים מקדימים מהעובדים שלהם, הפונות לקהל רחב של עובדים, נשים וגברים, ללא הבדלי דת גזע ומין.
ויש עבודות שמגיעות עם תנאים מסוימים לעובדים שלהם הדורשות מהם ידע מקצועי בתחום או ניסיון קודם בתחום זה או בתחום שדומה לו.
מגוון רחב של עבודות כגון: שיווק ופרסום מוצרים ברשתות החברתיות, שירות לקוחות דרך צ'אט או דרך הWhatsApp, כתיבת מאמרים, מענה על סקרים אינטרנטיים, עבודות תמלול והגהה, עבודות קלדנות, עבודות גרפיקה ועיצוב, עבודות של מכירות, עבודות של יעוץ לימודים, עבודות של משגיחי בחינות למיניהן: מבחני בגרות, מבחני לשכה, מבחנים באקדמיה ועוד. עבודה מהבית

Tags :
Share This :