העבודה כשכיר, יש בה השקעה לפעמים הרבה מעבר למה שבאמת מתאים לנו. אין חופש בחיי שכיר ויש לחץ

בנוסף, להורים שעובדים מהבית יש לעתים קרובות יותר הזדמנויות לספק חיבה פיזית לילדיהם. הם יכולים לתת חיבוקים, נשיקות וצורות אחרות של מגע פיזי לאורך היום, מה שיכול להיות דרך רבת עוצמה לקדם קשר וחיבור. זה יכול להיות חשוב במיוחד עבור ילדים צעירים שדורשים יותר מגע פיזי וביטחון.

בסך הכל, הורים שעובדים מהבית יכולים לספק יותר חום ואהבה לילדיהם על ידי היותם זמינים, תומכים ומטפחים יותר. הם יכולים לספק תמיכה והדרכה רגשית, להשתתף באירועים חשובים ולספק חיבה פיזית לאורך כל היום. זה יכול להוביל להגברת האושר והרווחה לילדים ויכול לקדם קשר משפחתי חזק ואוהב.

כשאני חושב מה אני רוצה להיות כשאיה יותר גדול ומה אני רוצה להספיק לי. אני מיד נזכר בסבתא אהובה שלי שכשהגעתי אליה מפעם לפעם שזה תוך יום יומיים… היא ננגשה אלי בכזה אהבה היא חיבקה אותי ונישקה אותי חזק חזק. ואחר כך כשנפרדתי ממנה היא לא שלחה אותי ככה סתם תמיד אלא היא ציידה אותי בממתק יקר או בכמה שקלים שהורי לא חלמו לתת לי ככה סתם.
אני חושב שכל אחד יש לו את המחשבות הללו ואת הרצונות האלו להיות הסבתה הטובה והמסורה שנותנת ככה מהלב אל הלב עם החביבות והמסירות הזו להיות נחמדה ושהנכדים ירגישו אותה ויאהבו אותה.
זה הדבר הכי חזק והי נכון שנכד יכול לבקש מסבתה שלו וזה הדבר הכי שסבתה רוצה לתת לנכד שלה. את החום והאבה שזה דבר הכי טוב והכי נכון שיכול להיות ביו בני אדם.
אבל כדי להיות הסבתה אהובה יש לה מחיר לזה וזה לא תמיד קל. ואם תשאל למה ?
התשובה היא שעם הגיל הולך גם הכוח הסבתה הטובה מזדקנת משנה לשנה והכוח והמרץ והרצון הטוב להיות חביבה על כולם נתמעט ונפגע לאט לאט.
וזה הקושי שכל אשה מבוגרת מתקשה בין הרצון הטוב הזה של להיות שם ולדאוג ולהיות קרוב לבין המציאות המורכבת שעם השנים היא כל הזמן מזדקנת ככה בעייננו.
וזה גם יכול להיות הקושי בזה שאין לה את היכולת לתת לכל נכד ונכד את מלוא התשומות לב במלואה כשהמשפחה גודלת וגודלת בלי עין הרע ואין מספיק זמן וכוח לכל אחד ואחד
ומצערת היא על זה בכאב ובקושי גדול.
ויש עוד עניין וזה הכסף שלרוב סבתה צעירה היא צריכה לשאת בחובות של חתונת הילדים ועוד הוצאת שכל שמתרחב המשפחה וגדילה בלי עין הרע והיא לא יכולה לעמוד בזה.
לכן כשמדברים על העבודה מהבית את הסבתה המאושרת בעולם שיכולה להיות אם תעבדי מהבית כי כולם כל נכדים כל כך יאהבו אותך ללא גבולות וכן להיפך ויהיה לך החיים הכי מאושרים שיכול להיות.
כי כשאת עובדת מהבית יש לך כל סיבות להנות. קודם כל הכוח כי יש לך הרבה כוח ואת לא עובדת קשה וכל האוגר של הכוח אתה יכול לתת את זה עבור הנכדים היקרים ואהובים כל כך. וככה כמים פנים לפנים כן אדם לחברו הם יטרפו אלייך בכזאת אהבה שכולם רק יקנאו בך מהאושר הזאת והחיבה הזה.
וגם תהיי הסבתה שנותן ממתקים ומתנות בלי צורך לצמצם ולהתחשבן שזה יוצר חיבור הכי טוב שיכול להיות בין סבתה לנכדים. וזה הרגשה הכי נעימה שיכול להיות.
וגם את הזמן שלך לא יהיה כפות ושבוי בשום בן אדם רק את בעצמיך יהיו החיים והזמן הכי נוח לך שיהיה.
והיום בזמנינו שיש כל השביתות האלה של הגננות והמורות והסייעניות כל יום משהוא אחר מפגין ואין את הבית ספר והגן שהילדים יכולים ללכת והבן או הבת שלך לא יכולים לצאת לעבודה כי הילדים צריכים להישאר בבית והיא מסתבכת בזה ולא יודעת מה לעשות והיא מה אובדת עצות.
פה צריך וחייב להיות הסבתה האהובה שתיכנס למסגרת הזו ותיקח את הילדים זה החלום של כל אשה טובה ברק הכין אשר אפשר.
ואם באמת תהיי כמו שכתבתי מקודם והעבודה מהבית הסבתה הטובה הזה שיש לה את כל הזמן ויש לה גם את היכולות לתת לנכדים והנכדות הם ירצו אלייך ואת תרוצי אליהם וזה יהיה המפגש הכי מרגש שיכול להיות.

היום בדורנו האחרונים נתספה לצערינו תופעה חדשה ומטרידה שצריך להעיר ממשנתנו את כל אחד ואחד מאיתנו
וזה הנושא של ילדים ונוער ברחוב. שזה תופעה מאד מדאיגה הרבה הורים לידים בכל גיל שהוא.
כי ענין הזה הוא מאד קשה זה דבר שגורם להרבה דברים קשים כמו פשע ושחיתות ופלצות וכל המרעין בישין שיכול להיות ולהתווסף על הצרה הזו
וזה לא צרה קטנה כלל כי דבר זה יכול לגום ולפלוץ לכל עבר ולגדול עד כדי שזה הקטן יגדל הבריון בשכונה ומסכן את כל השכונה והציבור מסיב
וההורים מדבר כזה הם מאוד מפוחדים ממה ילד יום איך נבטיח על הילד החמוד שלנו שלא יגדל לנו כפרחח ושובב ואלים שעושה ככל עולה על רוחו ועל זה אנו צריכים פשוט לקחת את הילדים החמודים שלנו ולעטוף אותם בחום ובאהבה ולחנך אותם שיהיו אנשים טובים וישרים
שידעו רק לעשות טוב ודברים טובים קודם כל להם לגופם עצמם ואחר כך גם את כל המשפחה והחברים לפתח אותם ולתת להם את מה שעל ליבם ומהלב הטוב שההורים חינכו ובישלו אותו להיות הלב הטוב הזה שכולנו אוהבים להיות מסביבו ולהנות מזיו אורו המאיר פנים לכל אחד ואחד בלי שום הבדל בחשיבותו ומרוממותו.
אבל כדי לחנך אותם על דרך זו היא לא עבודה קלה כלל וכלל כי היא עבודה קשה ומפרכת שיש בה עליות וירידות וצריכים לעמוד חזק וישר בכל הדברים הללו כדי שהדרך תצלח וילדינו הילדים יקבלו את החינוך הטוב ביותר ובהגישה המכובדת והרגישה והיפה ביותר.
ואחד הדברים שיכול ורצוי לכל אחד לחנך את הילדים שלנו זה עבודה מהבית כי עבודה מהבית נותן לילד המתוק שלנו את הגישה הטובה והנוחה ביותר להראות לילד שבבית זה דבר טוב מחמם הת הגוף ואת הלב ואת היכולת להיות אדם נורמטיבי וטוב עם חום והאבה עם כל אחד ואחד ורק רוח טובה ובריאה שוכן כאן בבית ולא טוב ולא כדאי לרוץ בחוץ ולחפש את הרע ואת הפשע כדי להשביע את הלב האכול והלא טוב שלא נהנה בחיים ומחפש באיזה דרך להשביע את עצמו ואת רגשיתיו האי נוחות שאומרת לו שאתה לא אדם טוב ולא עושה את התכלית ואת העבודה הרצויה שאביך ואימך מאד רוצים שתגדל
לילד טוב ואהוב על כולם ילד של נתינה ילד של אהבה וחיבור לכל אחד.
וכן זה אחד הרעיונות הטובים ביותר לתת את הילד שכדאי וטוב להיות בבית החם והנעים זה לתת להם בבית איזה תפקיד או עבודה בבית שירגישו שהם מחוברים לו ורוצים להיות חלק מהם ולהתחבר איתם.
כי היום בזמינו שההורים עובדים קשה ואחרי זה הם חוזרים מהבית מותשים ותשושים שהם להם כוח כלום והילדים ככה נופלים באמצע בלי היכולת להיות החזק בבית ולהרגיש חלק מיושבי הבית כאן שאוהבים אותו ומחזיקים לו ידיים
וזה חס וחלילה יכול לגרום לילד רצון לצאת מהבית ולחפש הנאות אחרות וכל מיני מחשבות שזה ישמח אותי במקום הבית שמביא אותו למקומות לא טובים ואחרי גם ההורים וגם הילד מתחרטים על זה ועל מה שעשו ועל מה שלא עשו ולא השכילו לראות את זה מקודם.
ויכול גם להיות שזה יגיע למקום שכבר לא יוכל לחזור כי ם יחליט חלילה שיעשה הרבה כסף ככה ייהנה ויתחיל לעסוק בסמים או בשאר דברים מסוכנים חלילה כפשע וכו' הוא יצטרף לזה וזה רק יצמח ואחרי יצטרך בית כלא כמה שנים ושיקומים וכו' וזה ישבור אותו לכל החיים ולכן בעבודה מהבית זה יכול להיות הפתרון המושלם.

עבודה מהבית- נשים בהריון/אחרי לידה- מאמר מספר 2
מרבית החיפושים היום לעבודה מהבית הן לרוב נשים שלא יכולות לצאת פיזית לעבוד עקב הריון מתקדם או נשים שצריכות שמירת הריון , ונשים אחרי לידה שמחפשות הכנסה נוספת מלבד הכנסת חופשת הלידה.
ידוע שנשים בהריון מרבות לחוות עייפות וקושי לקום בזמן לעבודה, בנוסף לכך יש להן תורים רבים למעקב הריון ולא תמיד יש את האפשרות לצאת מהעבודה ללכת לתור ולא תמיד האחראית בעבודה מתחשבת במצב האישה ולפעמים אף דורשת ממנה לתאם את התורים בימי שישי או אחרי שעות העבודה. כמו כן, ישנן פעמים שכשאישה תצא באמצע העבודה לתור שלה תאחר לתור מאחר ולא תוכל לצאת באותו הזמן שתכננה לו גם אם תיאמה את זה קודם.
יש נשים שהמצב הרפואי שלהן בהריון לא יציב ולכן הרופא ממליץ להן על שמירת הריון מאחר ועבודה פיזית תוכל להזיק להן, למרות ששמירת הריון ברוב המקרים היא עם תשלום, אך יש נשים שהתשלום לא מספיק להן ולכן מעדיפות להתחיל גם עבודה מהבית להשלמת הכנסה.
אישה בהריון מתקדם לרוב מתמודדת עם בחילות וכאבים ולכן מרבית הנשים שחוות את זה על בסיס יומיומי לא אוהבות לבלוט בציבור עם המצב הנתון ומעדיפות עבודה מהבית. בנוסף קשה להתנייד ממקום למקום עקב המשקל העולה והבטן הגדלה, ולכן כשאישה עובדת מהבית היא חשה הקלה כי היא לא צריכה להרגיש בושה כאשר היא מרגישה צורך להקיא ובנוסף לזה היא נחה בבית ופחות מאמצת את הגוף.
סיבה נוספת שאישה מעדיפה לעבוד מהבית היא ההגעה לעבודה. ישנן נשים שאין ברשותן רכב ולכן מגיעות לעבודה בתחבורה ציבורית. כפי שידוע היום תחבורה ציבורית מסוכנת לנשים בהריון עקב אי מציאת מקום ישיבה ולכן האישה תצטרך לעמוד במהלך הנסיעה וכך עולה החשש שתיפול והעובר ייפגע. בנוסף לכך במקרה שתחנת האוטובוס רחוקה ממקום העבודה היא תצטרך לאמץ את הגוף וללכת כמה דקות וכך זה מקשה על נשים רבות שנמצאות בהריון מאחר וההליכה דורשת קצת יותר מאמץ. כמו כן, מקומות עבודה שנמצאים בבניין ללא מעלית יש קושי ומאמץ נוסף בעלייה במדרגות, או אם לפתע תחוש בחילה היא לא תוכל להתמודד עם זה מול האנשים.
כמו כן, ישנן נשים אחרי לידה שמחפשת עבודה שתאפשר לה הכנסה נוספת מלבד תשלום על חופשת הלידה, וגם תאפשר להן שהייה עם התינוק שנולד ולכן עבודה מהבית היא האפשרות המושלמת לכך.
אישה אחרי לידה ברוב המקרים משתעממת בבית ולכן מחפשת איזושהי תעסוקה נוספת מלבד התינוק. תעסוקה שגם תעסיק אותה, וגם שתוכל להרוויח ממנה. בנוסף לכך, אישה מחפשת עבודה מהבית כי התשלום שהיא מקבלת על חופשת הלידה לא תמיד מספיקה לכיסוי ההוצאות במיוחד לא בימים אלו שיוקר המחיה ממשיך לטפס, ותינוק צריך מוצרים רבים כמו עגלה, מיטה, בגדים, כיסא, חלב וטיטולים כל שבוע ועוד הרבה דברים שמצריכים הוצאה גדולה ולא תמיד המשכורת מספיקה ולכן אישה שחווה את כל זה תחפש עבודה מהבית שתתאים לצרכים שלה.
ישנן נשים מסוימות שמעדיפות להישאר עם הילד בבית ולגדל אותו עד גיל מסויים מכמה סיבות לדוגמא, אישה שלא יכולה לממן תשלום על פעוטון מאחר והמחיר מאוד יקר וחוק חינוך חובה בחינם מתחיל רק מגיל 3. שנית יש נשים שמעדיפות להישאר בבית ולחנך את הילדים שלהן עד גיל מסויים עקב כל מה שלצערנו אנו שומעים היום על התעללות בילדים בין אם היא פיזית ובין אם היא מילולית.
בנוסף, קיימות נשים שמניקות את ילדיהן יותר משלושה חודשים ולכן מעדיפות להאריך את חופשת הלידה על מנת שתוכל להניק את בנה ולדאוג לבריאותו ולכן מחפשות עבודה מהבית מאחר וההארכה של חופשת הלידה היא ללא תשלום ולכן עבודה מהבית היא בדיוק העבודה שתתאים להן.

מחפשים עבודה מהבית? מחפשים עבודה בתחום עבודה מהבית. כפרילנסרים, עתק הדבר, משאבי אנוש מוקד טלפוני, תמלול וכו'. עבודה דרך מחשב, טלפון ,טבלאט מה שנוח לכם להתחיל בקטן ולצמוח העולם הולך היום לכיוון של עבודה מהבית היום בעידן האינטרנט אנחנו שומעים הרבה הצעות ודיבורים עבודה מהבית מגוון רחב של משרות מהבית כמובן מבלי לעזוב את הילדים, להיתקע בפקקים, מבלי שהבוס יהיה לנו על הראש.
לחלקינו מידי פעם עלתה המחשבה על אפשרות לעבוד מהבית כהשלמת הכנסה, או כהכנסה עיקרית. עבודה מהבית נותנת לנו עצמאות מוחלטת קביעת לוח זמנים שמתאימה לנו. כיום יש מגוון רחב של עבודות מהבית שמתאימים לסטודנטים הורים עבודה שמתאימה באמת לכולם לא צריך יותר מידי להבין במחשבים אפשר ללמוד תוך כדי יש הרבה משרות באינטרנט של דורשים עובדים מהבית זה לא משהו שקשה לחפש או להתחיל
צריך לחפש את מה שיותר מתאים חלק ירגישו שיותר מתאים להם להעתיק ולהדביק מודעות באתרים שונים חלק ירגישו שיותר נוח להם לכתוב חלק ירגישו יותר נוח להתקשר ולעשות שיחות טלפון בין עם זה של קביעות תור לוח זמנים או שיחות מכירה בניית אתרים יצירת סרטונים לחברה. הגיע הזמן להוריד הילוך ולהתחיל לעבוד מהבית זה לא אומר בהכרח לא לעבוד בעבודה מחוץ לבית אפשר גם תוך כדי כ הכנסה נוספת עבודה מהבית נותנת לנו נוחות, נוחות אמיתית של האפשרות להתגמש האפשרויות של עבודה מהבית הם רבות ומגוונות.
עבודה מרחוק פותחת אפשרות לגייס יותר עובדים ממקומות שונים. זה יתרון גדול, במיוחד כשמגייסים לתפקידים הזקוקים למומחיות שקשה למצוא. עבודה מהבית גם מאפשרת להשיג גיוון גדול יותר בכוח האדם ולגייס עובדים עם מוגבלויות או הורים עובדים.
מרבית חברות ההיי־טק המקיימות מדיניות של עבודה מהבית מאפשרות מודל של גם וגם למשל יומיים עבודה במשרד ושלושה ימים של עבודה מהבית.
שעות העבודה המרובות בעבודות בחברות ההיי־טק מטשטשות את הגבול בין העבודה לבית, ופוגעות באיזון חיים והעבודה. זאת הסיבה לכך שעובדים בחברות ההיי־טק חווים שחיקה מהירה שפוגעת ביעילותם וביכולות העבודה שלהם הם אם הזמן מגיעים לעבודה חסרי אנרגיה והם פחות יצירתיים מי שהיו בהתחלה לכן חלק מהחברות התחילו לתת במהלך השבוע 2 ימים או 3 ימים שהעובדים יעבדו מהבית כדי שיגישו יותר טוב בלי הלחץ של השעות בשנים האחרונות ניסו חברות שונות להנהיג עבודה חלקית מהבית, במסגרת הצורך לייצר איזון בין בית לעבודה, בעיקר בעקבות דרישה מעובדים בני דור ה-Y, וכן בגלל בזבוז הזמן והזיהום הסביבתי שגורמים הפקקים. המון עובדים מכל שכבות הגיל רוצים לשלב את העבודה מהבית בחיים שלהם. מחפשים עבודה מהבית? עבודה מהבית פותחת נותנת אפשרויות נוספות הגיע הזמן להוריד הילוך עם כל הלחץ מסביב להישען לאחור לקחת כוס קפה להירגע להתחיל לעבוד בבית זה לא אומר שצריך לעזור את העבודה הנוכחית זה נותן נוחות ועזרה להסתכל מסביב ולראות שהכל לא בהכרח שחור לבן עבודה לא אומרת שצריך לעבוד מסביב לשעון אפשר גם לעבוד בפיג'מה מחפשים עבודה מהבית ..
יש עבודות בכל תחום אין סיבה שלא תמצאו תחום שמעניין או יסקרן אותכם עבודה מהבית במשרה מלאה או חלקית איך שנוח לכם .,

Tags :
Share This :