הנוחות שיש לעבודה מהבית להציע לו היא שהוא יכול להיות עם בגדים שהוא רוצה ללבוש ולא מה שהעבודה אומרת לו להוא חייב ללבוש, הנוחות שיש לו בבית מבחינת הצרכים שלו. הבית שלו מותאם לבן אדם עצמו אז

אין לו סיבה לדאוג לזה שהוא לא ירגיש בנוח בסביבת העבודה שלו.
גם אנשים בעלי מוגבלויות יכולים ליהנות גם מהגמישות והנוחות שבעבודה מהבית. אנשים רבים בעלי מוגבלות עשויים להתקשות בנסיעה לעבודה או עשויים להזדקק להפסקות תכופות עקב המצב שלהם. העבודה מהבית נותנת להם להיות עצמם בלי להרגיש שהם שונים בעבודה שלהם. הרבה מקומות עבודה גם לא תמיד יקבלו אנשים בעלי מוגבלויות כי הם חושבים שזה רק יעכב את העבודה שלהם. זה לא נכון בכלל האנשים האלה הם מאוד חכמים, מאוד חרוצים ויכולים לעשות כל מה שאנחנו עושים על הצורה הטובה ביותר.
בנוסף לזה עבודה מהבית מאפשרת להם לעבוד בקצב שלהם ובלוח הזמנים שלהם, מה שיכול להוות יתרון משמעותי עבורם. זה יכול להיות גם אפשרות נגישה יותר עבור אלה עם בעיות ניידות או אתגרים פיזיים אחרים.
עוד דבר העבודה מהבית יכולה גם לסייע בשילוב כל האוכלוסייה בשוק העבודה זאת אומרת בגלל שהם עובדים מהבית יש להם יותר יתרון להגיע להרבה מאוד אתרים , עבודות , הרבה אנשים ישמעו עליהם יותר וככה יש להם את האפשרות גם לעבוד איתם מאשר אם הם היו עובדים בעבודה סטנדרטית. גם החברות הגדולות מאוד יכולות לנצל מאגר רחב יותר של כישרונות, ללא קשר למיקומם. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור האנשים האלה שרוב הפעמים מרגישים שהם שונים מהחברה שלנו.

שנים על גבי שנים תמיד אנשים הלכו לעבודות סטנדרטיות שצריך לקום לעבוד בשעה מאוד מוקדמת בגלל הפקקים, לנסוע לעבודה בתקווה שלא להיתקע בתוך בפקקים, ולסיום גם עובדים עד השעה שרוב הפעמים היא יחסית מאוחרת ואז שהם חוזרים הביתה הם נתקעים שוב פעם בתוך הפקקים.
השגרה הזאת של כל יום אותו דבר , יכול לגרום להרבה מאוד אנשים להתעייף מזה ואפילו לגרום להם להיות עצבניים יותר מתישהו בתקופה מסוימת ויש כאלה שגם רוצים להתפטר מהעבודה וללכת לנסות עבודה אחרת . הרוטינה הזאת ממשיכה וממשיכה לתמיד והיא גם לא בטוח תעצור. אבל לעומת זאת יש הרבה מאוד אנשים שהצליחו למצוא את הדבר הזה עבודה מהבית והתחילו לעבוד בזה עוד מהשלבים הראשונים של העבודה עצמה , אפשר להגיד שהם גילו עולם חדש שנוח להם הרבה יותר בחיים שלהם והם יכולים להספיק לעשות יותר דברים במהלך היום . עכשיו העבודה מהבית תמיד הייתה קיימת ותמיד הייתה נמצאת בעולם ובכלל , אנשים תמיד עבדו בה. הרבה אנשים שמעו עליה אבל בגלל שהיא לא הייתה באור הזרקורים אז אנשים גם לא עבדו בה ועדיין עבדו בעבודות הקודמות שלהם. האנשים שהצליחו למצוא אותה אז גם התחילו לעבוד מהבית בתקופה מאוד מוקדמת אפילו לפני הקורונה שהייתה לנו. יש גם הרבה אנשים שהבינו שקיים הדבר הזה שנקרא עבודה מהבית אבל לא התחילו לעבוד בזה כי הייתה להם את העבודה הרגילה שלהם, עבודה שאליה הם צריכים לנסוע כל בוקר. בתקופת הקורונה אנשים רבים החליטו שהם חייבים להכניס הכנסה כספית הביתה והם לא יכלו לנסוע לעבודה שלהם כי היה סגר , אז רק ככה הם התחילו לעבוד מהבית אחרי הרבה זמן שעבודה מהבית הייתה קיימת.
היתרונות הטובים שיש לעבודה מהבית להציע היא
סיבה ראשונה – האפשרות שאתה חוסכים בכסף בצורה משמעותית , איך זה בא לידי ביטוי הנה כמה דוגמאות – דוגמה ראשונה – אתם לא מבזבזים את הכסף על ארוחות צהריים בחוץ מכיוון שברגע שאתם עובדים מהבית , אתם לא נאלצים לקנות אוכל בחוץ כי אתם עובדים מהבית אז כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להכין את האוכל ולאכול אותו עוד דבר שגורם לכם לשמור על אורח חיים בריא יותר.
סיבה שנייה – אתם לא מוציאים סכומים גדולים על בגדים מסוימים שצריך לעבודה. להרבה מאוד עבודות צריך בגדים פורמליים . לרוב האנשים אין את הבגדים האלה והם נאלצים לקנות אותם בכל כך הרבה כסף והם משתמשים בהם רק לעבודה . אבל ברגע שהם יתחילו לעבוד מהבית הם יוכלו לעבוד בבגדים נוחים, בגדים שכבר יש להם בארון ולא צריכים לקנות חדשים. תחשבו כמה כיף זה לקום בבוקר ולא להתלבש ופשוט לעבוד בפיג׳מה זה חלום של כל בן אדם שקיים כיום.
סיבה שלישית- אפשר להגיד שהיא בין הסיבות הכי טובות שקיימות לעבודה מהבית – יותר זמן עם המשפחה שלכם , הזמן שיש לכם להיות עם המשפחה זה לא דבר שאפשר להחזיר אחרונה בשלט ולהתחיל מהתחלה. הזמן עם המשפחה זה זמן שכל אחד צריך ועצם העובדה שאתם עובדים מהבית , יש לכם יותר זמן להיות איתך אם זה מתי שהם קמים , מתי שהם הולכים למוסדות חינוך שלהם , אם זה מתי שהם חוזרים ואתם לוקחים אותם לחוגים שיש להם. הדברים הקטנים האלה אלו דברים שלא יחזרו עליהם לתקופה ארוכה כי הילדים גדולים וככה גם האופי שלהם משתנה ואתם רוצים להיות שם שזה קורה.

יש ימים גשומים ויש ימים חמים וכל בוקר יש את הצורך הזה לקום וללכת לעבודה שנמצאת מחוץ לבית.
עבודה כזאת שנמצאת מרחק רב מהבית או אפילו קרובה לביתך, אבל לא בהכרח כזאת שאתה אוהב.
הרבה פעמיים יש את ההרגשה הזאת ששוב חייב או צריך ללכת לעבודה בשביל להביא פרנסה ולהתקיים ולהרגיש חופש כלכלי ואף לדאוג לילדך שיהיו מאושרים ובריאים.
הרבה אנשים אוהבים את מקום העבודה שלהם ואף למדו לכך שנים. יחד עם זאת ייתכן שהיו רוצים למצוא עבודה נוחה יותר, כמו עבודה מהבית.
גם ייתכן מאוד להיות, שמקום העבודה לא מכניס להם מספיק כסף בשביל לסגור את החודש והם רוצים למצוא עבודה נוספת נוחה יותר כמו עבודה מהבית.
כיום קיימים הרבה דרכים לעבודה מהבית במיוחד בדור הזה. שפועל באמצעות האינטרנט והמדיה החברתית.
יש הרבה עבודות מהבית שאפשר לעשות בזמנך החופשי ולהכניס הרבה מאוד כסף, כגון: מכירת תמונות באינטרנט, כתיבת מאמרים, מכירת מוצרים והיד עוד נטויה.
יש לציין שאומרים "עבודה מהבית" יש נטייה שהיא פשוטה כמו שהרבה נוהגים לחשוב. באמת יש עבודות מהבית קלות ונוחות, אך יש כאלה בשביל שהם יהיו פשוטות יותר
צריך להשקיעה זמן להקדיש תפילה ואמונה והתמדה ורצינות במיוחד בשלבי ההתחלה ולאחר מכן רואים תוצאות גבוהות והכנסה גבוהה.
יש לא מעט אנשים שיכולים להעיד על עצמם, בהתחלה עשו שילוב מיוחד, הם עבדו בעבודה במשרה מלאה מחוץ לבית ועוד כמה שעות בעבודה מהבית במשרה חלקית,
לאחר פרק זמן שבו השקיעו בנאמנות התפטרו ממקום עבודתם והתחילו לעבוד רק מהבית.
כיום אותם אנשים מרווחים כסף טוב בזמנים ובשעות נוחות, ונהנים מכל רגע ומוצאים זמן להרבה דברים לילדים לאישה ולמפגשי חברים, יש כאלה שאף מציגים את מה שהם עושים בעבודה מהבית
ואף מציגים את הרווחים היפים והנכבדים שלהם.
כיום יש מספר רב של עבודות מהבית, כאלה שאינן מצריכות ידע וניסיון קודם, עבודה כזאת שאפשר בקלות לעשות אותה מהבית, את הידע והנסיון נרכשים תוך כדי הניסיון.
כמו המשפט הידוע "אין חכם כבעל נסיון."
עבודה מהבית יכולה להיות גם בזמן חופשה עם המשפחה בבית מלון יחד עם מחשב נייד שאפשר לקחת ממקום למקום.
כך ההגדרה של עבודה מהבית תיהייה עבודה "מהבית מלון" למרות שהאדם בכלל אינו עובד של בעל המלון מכיוון שאינו עובד בתור חדרן, גם לא בתור פקיד ולא בתור מנהל,
אלה האדםעובד עם המחשב נייד שלו עצמו, בעבודה הנקראת "עבודה מהבית".
עבודות מהבית אפשר למצוא במגוון מקומות ברחבי האינטרנט ואף בחברות כח אדם והשמה, יש מקומות עבודה שאף מציעים אפשרות לעבודה מהבית.
עם עבודה כזאת, אתה יכול להישאר בבית ולא להיקרא "פזריט" כי אתה אמנם לא מסתובב ממקום למקום אבל בתאכלס אתה עובד , מרוויח כסף ומשקיע מאמץ.
אנשים שיראו את הרווח שלך יהיו 'קנאים לך וגם הם ירצו להתחיל לשמוע על זה ולהתחיל עבודה מהבית.
מה שצריך לעשות זה פשוט להתחיל ועם הזמן לראות תוצאות מדהימות והנאה שאי אפשר לתאר במילים.
כדאי גם לספר לאנשים וחברים מסביב על האפשרות של עבודה מהבית שגם הם יוכלו להרוויח ולהתפרנס בכבוד, או להכניס הכנסה נוספת.
יש מספר עבודות מהבית שאנשים גם התעשרו מהם ומתוך ה"עבודה מהבית" הם קנו בית או אפילו כמה בתים.
בעבר הרחוק לא הייתה קיימת האפשרות הזאת של עבודה מהבית כמו שקיימת היום, ומכיוון שבשנים האחרונות נפתחה האופציה הנפלאה הזאת של עבודה מהבית
לקהל הרחב כדאי מאוד לנצל את זה ולהשתמש באפשרות הזאת בצורה הטובה ביותר.

במשפחות חרדיות נפוץ המבנה הבא של אבא אברך כלומר האבא אינו מכניס משכורת הביתה מלבד משכורת זעומה שאולי יקבל בכולל(בשביל במושגים והבנה בסיסית נגיד שבממוצע המשכורת היא בן 500-לאלפיים- כאשר אלפיים נחשב משכורת נאה ויש מקומות בהם לא מקבלים בכלל משכורת או תמלוגים) ולכן כל פרנסת המשפחה נופלת על האמא אבל דבר נוסף שנופל על האמא הוא גם ילדים, מטלות הבית, נקיונות, בישולים, סידורים, וכו כלומר בזמן שהיא המבוגר היחידי בבית כי בעלה במשמרת קבועה בכולל לאישה יש המון עיסוקים וביניהם לפרנס וכאן נוצרת בעיה כי השילוב בין שניהם:עבודה-עבור שני אנשים כי הרי הבעל לא עובד וכן טיפול בילדים-עוד פעם עושה עבודה של שניים ולכן עבודה מהבית היא פתרון נהדר לאמא בסוגריים נדגיש שחרדים היא סוגיה מורכבת אעפ שהמאמר עוסק בעבודה מהבית יש הרבה משפחות חרדיות שבוחרות להימנע מלהכניס מחשב או פלאפון לביתם אך גם לזה יש פתרון כי עבודה מהבית ניתן גם לעשות בפלאפון כשר- פלאפון הכולל שיחות בלבד העבודות שניתן לעשות יכולות להיות טלמרקטינג ,שיעורים פרטיים מהבית,לשמש כשירות לקוחות בחברות מסוימות אז אעפ הבחירות הדתיות יש הרבה עבודות שניתן לעשות מהבית אף על פי הערכים המשפחתיים כי כאשר היא עובדת מהבית היא יכולה לשלב עבודה בה תרוויח יפה תלוי בכמה היא תוכל להעמיס על עצמה וגם תוכל לעשות את המטלות בבית אין יותר לסוע למקום העבודה שמבזבז לך ככ הרבה זמן , זמן שחשוב מאוד לאמא שבבוקר צריכה לעשות כל כך הרבה דברים להעיר את הילדים לארגן להלביש להכין להם אוכל להתייחס אליהם לסדר את כל הדברים שקשורים לילדים ואם היא גם עובדת זה מוסיף גם לדאוג שהיא תגיע בזמן לעבודה עבודה מהבית חוסכת לה חלק משגרת הבוקר המתישה הזאת
גם בצוהריים כאשר האמא עובדת מהבית זה מאפשר לה לקבל את פני ילדיה ,לסיכום עבודה מהבית פותרת לנשים ובמיוחד לנשים בציבור החרדי הרבה מאמצים ,נדגיש שכדי שהעבודה מהבית תהיה יעליה ומפרנסת ולא מתישה כי לעבוד בבית ולעבוד כדי לפרנס זה מתיש וכאשר מעמיסים על עצמך עוד ועוד זה גורם לקריסה .
נוסיף שגם הגברים במשפחות חרדיות יכולים לעבוד מהבית כי שעה ביום זה זמן מועט שקל להשאיר בכול יום ואפילו אפשר בפחות משעה אם זה מכביד וגורם להתשה לאחר יום שלם של למידה וכך אם הגבר עובד בצורה עיקבית הוא יצליח לשלב עבודה לפחות לזמן מועט וגם להיות בכולל-ולענות לצרכיו הדתיים וגם להביא משכורת לבית וכך להוריד קצת מאישתו את עומס הבית ,הילדים, והפרנסה, עבודה מהבית

Tags :
Share This :