המפתחות לחופש שלך – עבודה מהבית


חלמת לחיות את החיים הטובים ושיעשו עליך סדרה?

אתה יכול ליצור את הסדרה הזאת בעצמך. איך? היום זה באמת פשוט וקל.

לשבת בבית, בחל"ת או באבטלה, זה ממש לא נעים. יש משכנתא, או שכירות ויש גנים והוצאות על הילדים, צריך להביא אוכל הביתה. בדרך כדאי גם לעשות הכל בכיף וכשהילדים לא ירגישו את המחיר הכבד של המצב. אוקיי, פחות ישים. אז את הדאגות והלחצים, תחליף במעשים, עד עכשיו חשבת שהכול מסובך, אבל היי, ריסטארט למוח, יש מהלכים ממש פשוטים שיכולים לשפר לך פלאים את החיים.

אחת הדרכים לקבל את מבוקשך היא להשיג עבודה מהבית. בשנה האחרונה, עסקים פיזיים רבים נסגרו ורבים מאלה שלא נסגרו, שינו מצב צבירה ועברו למצב מקוון. חנויות אינטרנטיות רבות קורסות תחת עומס ההזמנות, טלפניות ועמדות מזכירות שנפתחו מהבתים בכדי שלא להיות במשרדים הומי אדם, משרות שירות לקוחות נוספות נפתחות וכולן מהבית לתמיכה באנשים שנמצאים בבית מול המסכים שעות רבות וחווים בעיות טכניות רבות ועוד… מגוון האפשרויות שנפתחו הוא עצום. למען האמת, היום קל יותר למצוא עבודה מהבית מאשר עבודה מחוצה לו. זה נכון גם כשמדובר במשרות שמצריכות נסיון קודם ואף ידע מקצועי וזה נכון גם לגבי משרות כלליות וללא ניסיון. ההיצע הולך וגדל.

אתה יכול לעבוד בעבודה מהבית שתיתן לך סיפוק מעשי ואתה יכול לבחור דווקא בעבודה שתיתן שבה תוכל לעבוד בשעות שאתה תבחר ובכמות שתתאים לך. כמובן שיכול לקרות גם מצב שתאהב את העבודה שלך וגם תוכל לבחור מתי וכמה לעבוד בה. האמת היא, שברבות הפעמים זאת התוצאה. כך בשאר הזמן תוכל להשקיע בטיולים וחוויות עם הילדים, בדייטים רומנטיים עם בת הזוג, תתאמן ותשפר את יכולותיך בספורט ואולי אפילו תלמד סוף סוף את מה שבאמת חלמת להיות. כך תבנה לך את סדרת החיים הטובים שלך על עצמך.

האם עבודה מהבית ניתנת לביצוע גם מחוץ לבית ?
להבדיל מעבודה שבה אנחנו נמצאים פיזית במקום, בעבודה מהבית אנחנו בעצם יכולים לא רק לעבוד דרך הבית, אלא אנחנו בעצם יכולים לקחת את העבודה החוצה, הכוונה שאנחנו יכולים לתכנן את סדר יום העבודה כך שנוכל לעבוד לא רק מהחדר בבית, אלא יכולים לשבת לדוגמה בבית קפה, או בפארק ליד הבית, היכן שיש לנו את האוויר הפתוח. כאשר יש לנו בידיים עבודה מהסוג של עבודה מהבית, אנחנו צריכים לתכנן את יום העבודה לרמה שבה אנחנו יודעים מראש איך אנחנו נתנהל כדי להביא את התוצאות הכי טובות, אך כאשר לפעמים אנחנו במצב בו חייבים הפסקה מהעבודה, אך גם נמצאים בלחץ של להספיק כמה שיותר, אנחנו יכולים לקחת את העבודה אל מחוץ לבית, ולשבת בבית קפה ולשתות קפה עם העבודה באוויר הפתוח, כך אפשרי לנצל את זמן העבודה שקבענו לעצמנו יחד עם ההפסקה. בנוסף, כאשר אנחנו נמצאים באוויר הפתוח, אנחנו יכולים לקבל יותר "דרייב" כדי להגיע לתוצאות קצת יותר מרשימות מאשר אם היינו כל היום עובדים בבית. העבודה שלנו בתקופה הנוכחית היא מורכבת יותר מכל תקופה אחרת שחיינו בה, כיוון שעכשיו עבודה מהבית היא אך ורק מהבית, כיום אין אפילו את האפשרות להתאוורר מחוץ לבית, או אפילו לקחת איתנו את העבודה. נכון לעכשיו נשארנו רק עם האפשרות לעבוד מהבית, לכן הדבר היחיד שנשאר לנו זה לעשות את הדבר הנכון, ולתכנן את סדר היום שלנו בצרה כזו שנוכל גם לעבוד מהבית אבל גם להיות בהפסקות מספיקות על מנת שנוכל אחרי כל הפסקה לחזור לעבוד במלוא המרץ. הדבר הנוסף שנוכל לעשות על מנת לעבוד בלי לחץ ובנוחות (שיטה שגם אני עושה) הוא לשבת במרפסת בשעות המוקדמות של הבוקר בסוף שבוע. בשיטה זו נוכל בעצם גם לשבת במזג אוויר טוב, וגם נוכל לעבוד. עבודה מהבית היא לא רק עבודה, אלא גם התנהלות נכונה, וגם הפסקות התרעננות, אבל בעיקר נוכל לחיות עם הידיעה וההרגשה שאת העבודה מהבית אנחנו יכולים לקחת איתנו לכל מקום בכל זמן.

Tags :
Share This :