המספר של החברה: השנה היא 2022, ואם אתם עדיין לא הפכגתם את הסלון שלכם למשרד הקטן שלכם אז

תמשיכו לקרוא, יש לנו כמה עובדות שמאוד יעניינו וישכנעו אתכם.

 1. עבודה מחוץ לבית תגזול מאיתנו זמן כל כך רב שמתבזבז בפקקים, בהמתנה לתחבורה ציבורית ובסירבולשל הבוקר מהבית למשרד שלכם. הרבה פעמים מקום העבודה מרוחק, ולכן הזמן של העבודה מתקצר. זה משהו שיכול מאוד לפגוע בתפוקה שלנו. היום כמעט כל מקום עבודה אשר מכבד את עצמו מעניק לעובד שלו את האופציה מעבודה במשרד, לתפקיד במשרה בתור עבודה מהבית, וזה מה שיוביל למצב בו נוכל לחסוך את הזמן שהתפנה למען עבודה בשעה מוקדמת יותר, וסיום העבודה קצת יותר מאוחר. אבל הכל יהיה מהבית.
 2. הרבה פעמים אנחנו לא בדיוק מצליחים לשלב בין חיי משפחה ובכלל חיים אישיים ומספקים כאשר אנו עוסקים בעבודה שתופסת את רוב היום שלנו. אנחנו חוזרים הביתה עייפים ומותשים ואין לנו כוח וחשק לעשות כלום. היום, כאשר הטכנולוגיה כל כך מתקדמת והתפתחות הרשתות החברתיות כמו אינסטגרם, פייסבוק, טוויטר וכו , משפחות רבות יוכלו לאפשר לעצמם לחיות בחיים משולבים בעבודה ובזמניים חופשיים וםנויים לכייף עם המשפחה וחברים. כאשר לאדם יש את הסיפוק הנפשי שלו זה בהחלט משפיע על עבודתו, הוא יעיל יותר הוא בעל מוטיבציה גבוהה יותר והתפוקה שהוא נותן בעבודה תהיה טובה יותר. כאשר העובד שמח הבוס שמח פי שתיים.
  שני הצדדים יוצאים מרוצים.
  אז איך בכלל מתחילים לעבוד מהבית?
  קודם כל אתרי האינטרנט והרשות החברתיות מתמלאים בכל יום ויום במגוון רחב של משרות עם אופציה לעבודה מהבית. בנוסף אם אתם כבר עובדים באיזה שהוא משרד או משהו כזה תמיד אפשר לבדוק את האופציה להתחיל לעבוד מהבית, אין סיבה שזה לא ייקרה זה נפוץ מאוד היום שמנהלים נותנים את האופציה הזו לעובדים שלהם.
  עוד דרך טובה להתחיל להרוויח קצת כסף מהבית היא לחשוב על תחום או עיסוק שמעניין אותי שאולי אנחנו יכולים להרצות בו , להעביר הרצאות זום, מפגשים, או אולי מכירה של דברים שאנחנו מכינים כמו למשל עוגות , תכשיטים וכו .
  אם אתם טובים בשפות אתם יכולים לעבוד כמתורגמים, אם אתם יודעים לכתוב אתם יעולים לעבוד בתור כותבי תוכן, אם אתם תותחי מכירות יש לא מעט אתרים אשר מחפשים אנשי מכירה דרך האתרים שלהם.
  זכרו תמיד , עבודה מהבית זה לא רק למצוא עבודה אלא גם באמת לעבוד. כאשר אנו עובדים מהבית יכולים להיות לנו לא מעט הסחות , אנחנו צריכים לשמור על משמעת עצמית גבוהה ולתת לבוס שלנו להבין ולהיות בטוח שהוא לא טעה ברגע שנתן לנו להתחיל לעבוד מהבית. נצטרך לדאוג תמיד לסביבת עבודה נקייה , נעימה ומסודרת, ללא הסחות דעת. נצטרך לנטרל רעשי רקע ודברים שעלולים לפגוע בתשומת הלב שלנו.
  אנחנו צריכים לזכור שאנחנו כאן כדי לעבוד, וזה התפקיד שלנו בתווך זמן הזה פינינו מהיום שלנו עבור המטרה הזו.
  [10:14, 14.2.2022] המספר של החברה: עבודה מהבית – לא רק מהמחשב מאמר 9 — אם אתם אנשים שאוהבים לארח לשמח אנשים, לגרום לאנשים להעביר את הזמן בנעימות אולי אתם צריכים לעשות מסיבה או לבנות קהילה מארחת.
  אני מכיר קבוצה שהמטרה היא להיפגש ולהתארח בסגנון מסוים למשל ״מלחמת הכוכבים״.
  אם יש לכם הרבה ערך בנושא מסוים, ממש התמכרות וידע עמוק בנושא אתם יכולים לעצב את הסלון בסגנון כזה או אחר ולהזמין מעריצים מושבעים. להכין רשימת נושאים או אפילו הקרנה. כיבוד קל ויצאתם לדרך.
  דמיינו שאתם פותחים את הסלון שלכם לקבוצה של אנשים שרק רוצים להעביר את הזמן בכיף, לשכוח מכל מה שקורה בחוץ ובעבודה. אתם יכולים לספק להם השירות הזה. ממש עבודה מהבית.
  אם נשתמש בדוגמא של ״מלחמת הכוכבים״ תשיגו את כל הסרטים. תכינו שאלונים עם פרסים,עוגה עם ציור של ״דארת׳ ווידר״, אם אתם מעריצים מושבעים אז יבואו לכם מלא רעיונות. העיקר לבחור את הנושא הקרוב לליבכם.
  התחילו בקטן, אולי עם חברים משפחה והתרחבו בעזרת פרסום מפה לאוזן, ככה אתם תבטיחו שהקהילה שלכם תהיה אקסלוסיבית לאנשים שבאמת מעריצים את הנושא.
  אפשר לשנות נושא מדי פעם או לעשות פינות שונות באותו ערב, כל דבר שיכול להיות מעניין, האנשים שצריכים לדבר הם האורחים, הם מביאים איתם ערך ומהם אתם צריכים לשאוב את מהלך הדברים: כלומר אם אורח מסוים הציע שתלכו למוזיאון אז תארגנו יציאה קבוצתית, ממש ככה תוכלו ליצור את זה. תחשבו על זה כשלוחה של עבודה מהבית.
  זה לא חייב להיות סרט או סדרה אפשר גם אידיאולוגיה מסוימת, או סדנא נגיד בישול, יצירה כל דבר שאתם טובים בו ויכול לעניין אנשים אחרים.
  אתם יכולים להתחיל במפגשים של שעתיים או יותר פלוס שעה שעתיים לארגן ולסדר את הבית, כמה ש יהיה יותר נעים בבית ככה יותר ירצו לבוא. הגיון בריא סך הכל.
  אפילו תעשו מפגש ראשון על חשבונכם או בעלות סמלית, השקה לחברים, פרסמו אחר כך בפייסבוק אפילו.
  אתם צריכים להיות מושכים אז הנושא חייב להיות משהו שאתם בקיאים בו ובו זמנית נושא שמעניין אנשים רבים, לא חייב להיות כזה נושא עם קהל רחב, לפעמים אנשים מחפשים דווקא את הדברים האלה שקשה למצוא.
Tags :
Share This :