המספר של החברה: אנו נתקלים היום בכל פלטפורמה אפשרית

בעבודה מהבית. כמעט כל מקום עבודה שמכבד את עצמו מעניק לעובדים הוותיקים שלו וכם לחדשים את האופציה לעבוד מהבית.
זה הפך להיות נושא מאוד מדובר ושכיח בכל חברה אפשרית .
האמת היא שיש בזה לא מעט יתרונות, כמו למשל, אתה נשאר באזור הנוחות שלך, במקום האישי והפרטי שלך , בפיג'מה, המשפחה נמצאת לידך, אין לך בוס על הראש וכו.. ובתמורה כל מה שאתה צריך זה לספק את הסחורה הטובה ביותר שאתה יכול תצטרך להראות ולהוכיח לחברה שלך שלא עשתה טעות בכך שאפשרהלך להיות "הבוס של עצמך". זה לא כזה פשוט כמו שזה נשמע כן ? תצטרכו להוכיח את עצמכם וזה לא דבר קל. בבית של כל אחד קיימים הרבה דברים אשר יכולים להסיח את דעתו וצריך לשמור על ריכוז גבוהה כדי לספק את הסחורה הטובה והאיכותיתי ביותר.
עלינו להציב לנו רף גבוה ולהבטיח לעצמנו ולחברה כולה שנעמוד בו וניישם אותו על הצד הטוב ביותר.
זהו ג׳וב חלומי וכדאי לנו לשמור על זה .
מאז תחילת הקורונה המון אנשים החלו לעבוד מהבית אך לא מספיק, המון משרות מתפרסמות מדי יום במטרה למשוך עוד ועוד אנשים שיחלו לעבוד מהבית שלהם .
עבודה מהבית חוסכת המון, גם לעובדים וגם למנהלים ולחברה עצמה .
העובדים חוסכים בזמנים הרבים ש הנסיעה על הכביש, בחיפופשי חנייה, בהתארגנות של הבוקר , ובכוסות הקפה הרבות שאנו קונים בזמן שאנחנו במשרד. המנהלים והחברה חוסכים ברכבים, בדלק , בתשלום עבור נסיעות לעובדים , בארוחות , בחמל ובציוד. אין ספק שעבודה מהבית היא מאוד חסכונית . אבל חשוב מאוד לזכור, עבודה מהבית אינה מתאימה לכל אחד, אם אתם יודעים שאתם אנשים שצריכים בוס על הראש והשגחה כדי לתת עבודה ולהגיע לתוצאות אז אולי עדיף שתמשיכו לעבוד מהמשרד. אתם חייבים להבין שברגע שנתתם את המילה שלכם שאתם עובדים מהבית ולא מגיעים פיזית לעבודה אתם צריכים לספק את אותה סחורה אם לא יותר ולא להתחיל להתבטל ולמרוח את הזמן בצורה מופרזת. אפשר לקחת הפסקות מדי פעם, אפילו רצוי, שלבו עוד דברים בהמלך היום, אבל זכרו שבסוף ׳׳ הגעתם לעבוד׳׳ אפילו אם נשארתם בפיג׳מה אתם מרוחים על הספה בסלון.
אם אינכם גרים לבד בקשו משאר בני הבית שיכבדו את העובדה שאתם עובדים כרגע מהבית ולא יציאו לכן הצעות מפתותו כמו טיולים ופעילויות וגם שלא ינחיתו עליכם משימות ועבודות בבית בשעות שאתם הגדרתם לעצמכם כשעות עבודה. כמובן שאם הייתם עובדים מהמשרד לא היו מבקשים ממכם נכון? אז אין טעם שזה ייקרה גם עכשיו כשאתם נמצאים בבית.
עבודה מהבית יכולה להפוך אתכם לטיפוסים מאוד אחריים ובוגרים. זה נותן לכם עצמאות ואחריות כעובדים וכאנשים בוגרים. אתה כעובד מרגיש שסומכים עליך, שנתנו לוך יד חופשית לנהל את המשרה בה אתה עובד, דבר שבאופןבדוק מעלה את הפרודוקטיביות שלך כעובדגם בגלל העובדה שנתנו לך את החופש לבחור במה לעסוק ואיך "לתקוף" את המטלות השונות וגם מבחינת הרצון להוכיח את עצמך למנהליך ולעצמך במיוחד.
[20:59, 12.2.2022] המספר של החברה: מאמר 7 – איך להתארגן לעבודה מהבית? סביבת העבודה שלנו מאוד חשובה, לא סתם משקיעים במשרדים יפהפיים עם כסאות ושולחנות יפים.
פחות או יותר צריך לשאוף לשחזר את אותו סביבה רק שיהיה מותאם אישית.
אז דבר ראשון צריך חדר בבית שאותו הופכים למשרד.
צריך לדאוג לווסת את חום החדר שתמיד יהיה נוח.
שולחן ארוך וכסא נוח.
מחשב ומדפסת שסורקת ואינטרנט כמה שיותר מהיר. אם אפשר אז שני מסכים או מחשבים.
דפים עטים וכמה דברים אישיים שיהיו לכם על השולחן.
אלה הדברים המינימליים לעבודה מהבית אם העיסוק שלך הוא דרך המחשב.
תנסה לדאוג שיהיה לך כמה שיותר שקט בחדר אם זה אומר לבחור חדר מתאים או לסגור את החלון והדלת הרמטית. תכניסו לתודעה שלכם וגם לאנשים שאיתכם בבית שאתם עכשיו עובדים ככה.
רצוי שהמחשב יהיה כמה שיותר חזק והסדר על המחשב עצמו מאוד חשוב.
זה צריך להיות נוח ונגיש, הקבצים מסודרים בתיקיות.
בשולחן העבודה קיצורי הדרך מתאימים לעבודות האחרונות שאתם עובדים עליהם.
מבחינת לבוש והכל, אידיאלית תתייחס לזה כאילו אתה הולך למשרד. זה תורם להרגשה האישית שלך וגם תהיה מוכן במקרה שתופסים אותך בזום.
אם יש לך ראיון עבודה אז אותו הדבר, הראיונות מתבצעים בזום מראיינים בזמן שואלים אותך שאלות, בין היתר בוחנים את סביבת העבודה שלך ואת הנראות שלך.
גם אם אתה כשרוני בטירוף לא בא לך לתת רושם של עצלן, בן אדם חרוץ ופחות כשרוני יכול להתקדם יותר ממך אם קצת הכוונה והשקעה מצידו.
בגדול אלה הדברים ותוסיף לעצמך לרשימה הזאת כל דבר שעולה לך לראש, העיקר להצליח.
האתגר הגדול פה הוא לשמור על שגרה וסביבת העבודה צריכה לעזור בזה.
מדי פעם אפשר לשנות דברים פה שם בסביבה לגיוון זה יכול לעזור.
אל תשכח לתחזק את המשרד שלך, אתה המנקה ואתה המעצב ואתה הכל.
אז איך לא להשתעמם מזה שאתה לבד?
לפעמים יוצרים קשר עם אנשים בעבודה ולפעמים נכנסים עמוק לקרביים של העבודה עצמה.
הפסקות זה ממש טוב אבל גם עבודה רציפה זה ממש טוב.
אם המטרה שלך הוא להעביר את זה זמן עד סוף היום או פשוט להספיק את הפרויקט הקרוב אז יהיה לך קשה, בדיוק כאילו היית במשרד. לכן יעזור מאוד להיות בעבודה שמעניינת אותך, שהמוצר, התרומה של החברה לחברה הוא באידיאלים שלך.
משהו שאתה יכול לקבל סיפוק ממנו שבסוף היום או סוף השנה אתה חושב לעצמך שעשית משהו מועיל.
בצורה כזאת לא יהיה לך משעמם, אתה תספר סיפורים לחברים שלך על העבודה ותהנה מזה.
הצעד הראשון הוא כמובן למצוא עבודה כזאת וזה קשה מאוד. אבל זה מתחיל הכל מתיק העבודות שלך.
אם התיק מושקע ומוסבר אין סיבה שלא תמצא עבודה וגם עבודה מתאימה לכישורים שלך, הכוונה שתשקיע בתיק העבודות שלך כאילו משלמים לך על זה ותכתוב כמה שיותר הסברים ודוגמאות כדי שכל אחד יוכל להבין אותו.
הכי קל לכתוב קורות חיים באנגלית ולשלוח למאות של מעסיקים
אבל אם זה לא עובד אתה צריך לשאול את עצמך למה זה לא עובד. להאים את המערכת בזה שלכל עבודה יש מלא ניגשים זה לא גישה טובה, אתה צריך להתבלט בכישורים שלך, כל הזמן לשפר את תיק העבודות שלך. אם צריך תלמד עוד וככה זה ישתפר עוד יותר. אז זהו אלה הדברים העיקריים להתארגן לעבודה מהבית. בהצלחה

Tags :
Share This :