היום יותר מתמיד קיימת אפשרות פשוט להקים עסק מהבית.

פשוט להקים עסק מהבית

עם עליית תוחלת החיים, ההתפתחות והקדמה הטכנולוגית, השתנה דור הסבים והסבתות וקיבל צביון צעיר יותר. אנו נראים צעירים יותר, רובנו עובדים, פעילים, הלו"ז שלנו עמוס עד כדי כך שחלקנו אפילו מתקשים למצוא זמן לצמיחה אישית ולבילוי משפחתי.

הסבתא המודרנית בוחרת לעצמה את סגנון החיים שלה. לעיתים קרובות היא בשיא הקריירה שלה, דבר שיכול להביא אותה לא פעם לתחושת החמצה וחוסר סיפוק והנאה מהסבתאות. אחת הדרכים לשילוב נכון ולאפשרות ליהנות מכל העולמות היא פשוט להקים עסק מהבית עם פלטפורמה של שיווק רשתי.

המגמה של שיפור איכות ואורח החיים הולכת ומתחזקת, הצורך להכנסה כספית ראויה, שתספק את הצרכים, תסייע במימוש והגשמת החלומות ולביטחון הכלכלי בעתיד, הולך וגובר. גם אלו שהביטחון הכלכלי כבר בידם, מחפשים משמעות, עניין ורצון נתינה וסיוע.

כל זה מתאפשר ע"י הקמת עסק מהבית עם היתרונות הבאים:

  1. תחום עסוק מעניין
  2. אפשרות של נתינה וסיוע לזולת
  3. אין צורך בהשקעה כספית גדולה
  4. ללא סיכון כלכלי
  5. עסק שמנוהל מהבית בעלויות נמוכות
  6. אני הבוס של עצמי ואחראית על ניהול הזמן והמשאבים
  7. חופש בחירה מלא
  8. ההצלחה, הקידום ורמת ההכנסה, תלויים אך ורק בי
  9. הזדמנות מצוינת לפתח קריירה שנייה ולהגשים חלומות אישיים

10.הכרות ואינטראקציה עם אנשים.

אחד הפתרונות היחידים שעונים בחיוב על כל היתרונות שהוצגו כאן הוא שיווק רשתי

שיווק רשתי – פשוט להקים עסק מהבית

הפלטפורמה של חברות בשיווק הרשתי מהוות בסיס פשוט וקל להקמת עסק עצמאי מהבית. החברה מספקת את המוצרים, דואגת לכל האישורים והבירוקרטיה.

אין צורך בהשקעה כספית גדולה לפתיחת עסק מהבית בשיווק הרשתי – בדרך כלל ההשקעה הראשונית היא נמוכה מאוד. יש מצבים בהם ניתן לפתוח עסק גם ללא כל השקעה כספית.

אין הוצאות תקורה ומלאי – החברה דואגת לכל המלאי ומספקת למשווק מוצרים ואביזרים על פי צרכיו.

אין אפשרות לצבירת חובות ספקים – המשווק קונה את המוצרים, על פי צרכיו מהחברה, בתעריף מוזל למשווקים, ומשלם על כל קניה וקניה.

אין תשלומי שכר דירה – בסיס העבודה הוא מהבית.

אין יחסי "עובד מעביד" – אין צורך בהוצאות משכורות לעובדים, פיטורי עובדים וכו'. כל משווק הוא בעל עסק עצמאי משלו.

אפשרי לפתוח עסק מהבית בשיווק הרשתי גם אם אין רכב פרטי

בנוסף לכל היתרונות המוזכרים כאן לפתיחת עסק מהבית – בשיטת השיווק הרשתי יש אפשרות למינוף ופוטנציאל להכנסה כספית גבוהה. כל משווק מקבל תגמול מהחברה על נפח הפעילות שלו וגם על נפח פעילותם של המשווקים אותם צירף.

כל משווק מחליט למה הוא רוצה את העסק, מה הוא שואף להשיג עם העסק שלו ושם לעצמו מטרות ויעדים.

שיווק רשתי מתאים לכל סבא וסבתא, הרוצים לחלק את זמנם כרצונם בין העסק לנכדים,מעוניינים להמשיך להיות פעילים , חיוניים, תורמים לחברה ולפרנסתם.

אני הגעתי לתחום לפני 3 שנים, עם היותי סבתא בפעם הראשונה , מצאתי עולם ומלואו ובמיוחד הופתעתי לגלות כמה פשוט להקים עסק מהבית.

עבודה מהבית

מאז הקורונה, עלה הצורך למצוא מודל תעסוקה חלופי מתאים לרוח הזמן, שיענה על הצורך של אנשים רבים במציאת ביטחון תעסוקתי בעולם שבו הנגישות הפרונטלית הולכת ומצטמצמת. מאז תחילת הקורונה, עובדים רבים פוטרו ונשלחו לחל”ת, ומשרדים רבים נסגרו גם כן, ונאלצו למצוא פתרון כיצד הם יכולים להמשיך ולתפעל את כוח האדם מהבית.

על כן, עולם התעסוקה והמגזר הפרטי במיוחד נאלץ להסתגל למציאות חדשה. הרעיון שכל אדם יכול להפוך את ביתו במשרדו האישי, ולעבוד במחשבו הפרטי ללא הגעה פיזית למשרד. הרבה פקפקו ברעיון זה כמובן, שאכן רבים עוד סבורים שאינטרקציה אישית היא חשובה על מנת לשמר סביבת עבודה בריאה ומתפקדת. הקשרים היומיומיים של מרבית האנשים מתקיימים בעיקרם בסביבת העבודה. חברים לעבודה הם ללא ספק המעגל הם אחד ממעגלי החברה הקרובים ביותר בעולמו של אדם. כאשר העמיתים בעבודה מקיימים מערכת יחסים חברית, העבודה עצמה נהיית אפקטיבית יותר עקב תנאי התקשורת בין העמיתים. אנשים אוהבים לעשות דברים עבור חבריהם ויהיו יותר נכונים לעזור להם במידת הצורך. לכן, מקומות עבודה מתגמלים עובדים במתן ימי גיבוש וערבי צוות, כדי לחזק את הקשר הבין אישי שיתרום למטרה הסופית של החברה. בנוסף, תקשורת בינאישית ובניית מערכות יחסים היא חשובה לבריאות הנפשית, הפיזית והתפקודית של האדם.

Tags :
Share This :