הדבר השני שצריך בעבודה בבית זה שהמקום יהיה מיוחד לעבודה בלבד ולא שיהיה מעורב עם עוד כמה דברים של

הבית ( כמובן עד כמה שאפשר בהתאם לגודל הבית וכמות הדברים שיש בבית). אם יהיו עוד כמה דברים מעורבים בתוך מקום העבודה זה יסיט אותנו מלהתרכז בעבודה ואנחנו נתעסק הרבה בשאר הדברים שנמצאים בבית ולא נוכל לעבוד כמו שצריך. כאשר מקום העבודה הוא מיוחד אך ורק לעבודה זה עוזר לנו בצורה כקונטיבית להיות מרוכזים בעבודה בלבד ולא להיות מוסחים  משאר הדברים שמתרחשים בבית. חלק מהדברים שחדר העבודה יהיה מיוחד אפשר לעשות זאת גם מבחינת הציוד זאת אומרת אם אנחנו עובדים עם המחשב אז זה טוב שיהיה לנו אוזניות שלא נשמע את הסובב אותנו שהשולחן יהיה נקי ויהיה בו אך ורק המחשב וגם שיהיה בו מקום לקפה. שהכיסא יהיה מתאים למחשב לשולחן שיהיה נוח ולא ידפוק לנו את הגב כי הרי בסך הכל לעבוד מהבית זה המון חשבת אז אנחנו צריכים שהכיסא לא יזיק לנו חלילה את הגב.
ישנו עוד דבר החשוב הוא הגישה אל העבודה זאת אומרת אם אנו ניגש לעבודה כאילו שאנחנו בעצם בבית בחופש כמו שאומרים בצ'יל שלנו ולא ניקח ברצינות את העניין של העבודה בבית אז באופן אוטומטי לא נעבוד  בצורה רצינית. כשאנו עובדים בבית אנחנו צריכים להבין שאנחנו ממש נמצאים בעבודה לכל דבר ולכן חשוב לגשת אל העבודה ברצינות. זה טוב אם לא נקום חמש דקות לפני העבודה אלא נקום בזמן שנוכל להתמתח קצת לעשות קפה לאכול לקחת את הזמן ואז יש לנו יותר יישוב הדעת בשביל להתחיל לעבוד וככה יש אפשרות יותר טובה שנוכל להתרכז בעבודה וניקח את זה ברצינות.
אלו רק היו קצה המזלג של הטיפים הפרקטיים שיוכלו לעזור לכולנו כיצד להפך את העבודה בבית ליותר יעילה ואפקטיבית וכן גם מהנה. אבל עם כל הטיפים וכל העצות הפרקטיות תמיד צריך לדעת שאנחנו בבית וצריך ליהנות ולנצל זאת. כמה טוב להיות בבית וליהנות עם שאר בני הבית אלא שפשוט אנחנו צריכים לחלק את עצמנו ואת הזמן שלנו בצורה נכונה כדי שגם נוכל לעבוד כמו שצריך וגם שנהנה מבני הבית שזה הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לבקש שהרי בסופו של דבר בשביל מי אנחנו עובדים אם לא בשביל עם מי שאנחנו אוהבים וחיים איתם.

כתיבת ספרים, סיפורים קצרים, מאמרים
האם אתה נהנה לכתוב? אתה רק לוקח את זה כתחביב? למה לא להרוויח מזה כסף?. אז אל תפחדו ונסו לשלוח את הרעיונות וכתבי היד שלכם למפרסמים, מאמרים וסיפורים קצרים לעיתונים, מגזינים מקוונים וכדומה. אם אתה מוכשר, אתה בהחלט תתפוס איפשהו. ניתן גם לכתוב מאמרים לאתרי אינטנרט כדי לקדם את האתר על ידי מילוי האתר בתוכן הרוולנטי, לכן תוכל לעשות את מה שאתה אוהב וגם להרוויח ממנו כסף.
עבודה יצירתית
קבוצה נוספת של אנשים שעובדים בעיקר בבית הם למשל סופרים, ציירים או פסלים. ייתכן שהם פחות או יותר מוכרים לציבור. כן, לחלקם יש גם סטודיו משלהם, אבל יש מעטים כאלה. לדוגמה, האם אתה יכול לסרוג או לעשות רקמה יפה? האם כל המשפחה וחבורה של מכרים מתפעלים מהעבודה שלך? נסה לצלם משהו ולפרסם את היצירות היפות שלך בפורטלי פרסום. אולי תופתעו כמה אנשים יש שירכשו בשמחה את המוצרים שלכם. יש לי חברה שסרגה שמיכות דקורטיביות, מפות ושמיכות לילדים בכל המשפחה. עד שיום אחד, היא קיבלה את הרעיון לנסות למכור גם את יצירותיה. היא הייתה סקפטית בהתחלה. היא גברת מבוגרת, אבל ילדיה ומשפחתה שכנעו אותה. הרי הפנסיות של היום זה כלום. זה לקח זמן, אבל היו ועדיין יש המון מתעניינים. אתה רק צריך לרצות קצת, לפרסם במקומות הנכונים ובאתרים הנכונים, והנה לך עבודה כפית ושלווה מהבית
נציג מכירות
למרות שהתפקיד הזה אולי לא נראה כמו עבודה מהבית בהתחלה, זה סוג העבודה שבו יש לך שעות עבודה גמישות ויכול לנהל חלק מלוח הזמנים שלך מהבית. התפקיד שלך יכלול הצגת מוצרים של חברה מסוימת. אתה תהיה בקשר עם השותפים החוזיים של החברה ותעניק להם שירות וטיפול. עבודה זו הייתה פופולרית מאוד לאחרונה מכיוון שהיא משלבת מספר יתרונות. כפי שכבר ציינתי, היתרון העיקרי הוא שעות עבודה גמישות. אתה יכול לטפל בניהול ובמיילים מהבית. אז אין לכם שעות עבודה קבועות ואתם לא צריכים "להידבק" איפשהו במשרד. עבודה זו מתאימה בעיקר לאנשים רהוטים ואין להם בעיה בתקשורת.
סוכן נדל"ן
תפקיד דומה נוסף הוא סוכן נדל"ן. כפי שבטח כבר ניחשתם, מדובר במכירת נדל"ן, כלומר בתים, דירות וחפצים שונים. בעבודה מסוג זה, זה שוב נכון שאין לכם מקום עבודה קבוע, אבל אתם יוצאים לביקורים עם לקוחות ותוכלו לדאוג לסדר היום האדמיניסטרטיבי מהבית. ברוב המקרים מדובר בעבודה למסחר.
מעצב/שרטט בנייה
זו עבודה מהבית שהעבודה הזו כנראה לא מעוררת בנו יותר מדי התלהבות וכנראה לעולם לא תגיע ל-TOP 10 המקצועות הכי כיפיים, אבל היא עדיין מאוד נחוצה. כמעצב בנייה, עליך לא רק להיות בעל חשיבה טכנית, אלא מעל הכל השכלה בתחום. אם תעבור את זה, תוכל לקבל עבודה טובה כי בתים ומבנים אחרים נבנים כל הזמן. המעצב אינו אחראי רק על פרויקט הבנייה עצמו, הוא חייב להיות מסוגל לתקשר עם דיסציפלינות בנייה אחרות, מבעלי תפקידים ועד הבונים עצמם. בעידן המתקדם טכנולוגית של היום, חלק מהעבודה עבר למחשבים ותוכנות מיוחדות מסייעות בעבודה. מסיבה זו, יותר ויותר מעצבים מעדיפים עבודה מהבית ושעות עבודה גמישות. אחרי הכל, הם יכולים לצייר ציורים מכל מקום. למרבה המזל, החברות אינן מתנגדות ויותר ויותר מעסיקים נוטים להעסקה מסוג זה.

כיום, ואחרי התפרצות נגיף הקורונה בסוף שנת 2019, חלו הרבה שינויים על העולם כלולו באופן משמעותי ומהותי . סגנון החיים ולייף סטייל של אנשים השתנו, ההרגלים שלהם ואופן העבודה כמו כן. הרבה בתי עסק ועסקים נאלצו לפשוט רגל כתוצאה מהתפרצות נגיף הקורונה. עד חלק של עסקים אשר לא הצליח לעמוד בפני המגפה בפני עצמה לכן הם קרסו ונפלו ולא יכלו להשיג יעדים כלכליים רצויים במצב כזה. לעומת זאת ועם כול האתגרים שהעולם עמד בפניהם במיוחד עם התפשטות הנגיף החזק הזה, הרבה עסקים נצחו את הקורונה. משמעות שהם הצליחו לעמוד בפני האתגר הזה, המשיכו לעבוד גם כשהיה סגר עולמי בהרבה מדינות סביב העולם. הציבו מטרות והשיגו יעדים כלכליים טובים ורצויים גם באמצע סיטואציה כזו.
בזכות הטכנולוגיה והתקדמותה המהירה בעולמנו כיום, והעובדה שהעולם נוטה להיות יותר דיגיטלי וגלובלי, אפשר היום לבצע ולעשות הרבה משימות ועבודות דרך המחשבים והניידים כאשר אנשים יושבים בבית. זה אומר שבעזרת האינטרנט והטכנולוגיה, ניתן לעבוד ולעשות עבודות שלמות בלי הצורך לצאת מהבית על מנת לסיים את זה. עבודה מהבית, תחום שהפך להיות תחום עבודה פופולארי אחרי התפרצות נגיף הקורונה בעולם. ניתן לומר שעבודה מהבית נחשבת כאלטרנטיבה מצוינת עבור עבודה פרונטלית משרדית . לעבוד מהבית הינו הפתרון המושלם עבור רוב העובדים והמעסיקים כיום בזכות היתרונות התלויות בסוג עבודה זה. לכן מקצוע זה נחשב כמקצוע מבוקש מאוד מצד מרבית האנשים הסקטור התעשייה והעבודה. לעבודה מהבית הרבה יתרונות ונקודות חיוביות אשר הופכות אותה לעבודה נגישה בפני כולם וקלה וניתן לעבוד בה , להרוויח כסף ולהתפרנס לאורך כול החיים.
ראשית, עבודה מהבית חוסכת בהרבה עליויות משתנות גם מצד העובדים וגם מצד המעסיקים. לגבי אנשים שעובדים מהבית- זה טורם להם לחסוך מאוד בעלויות דלק, עלויות הנסיעות בתחבורה הציבורית כול יום ועוד הרבה. ומצד המעסיקים- כשהם מגייסים עובדים שמוכנים לעבוד מהבית ולא ממשרדי החברה. זה יגרום למגייסים לחסוך בעלויות השכרה, עלויות חשמל, מים ועוד המון עלויות גבוהות.
שנית, עבודה מהבית מאפשרת לרוב העובדים לשלוט בלוח הזמנים שלהם. משמעות שאנשים שעובדים מהבית יש להם את הגמישות המלאה והיכולת העצמאית לסדר ולארגן את הלוז היומי שלהם לפי בחירתם האישית , כלומר הם לא תלויים באף אדם חיצוני גם הבוס או מנהל המשמרת שלהם. זהו יתרון שאינו קיים אצל עובדים רגילים שעובדים במשמרת פרונטלית משרדית.
יתר על כן, אנשים שמחליטים לעבוד מהבית, יהיה באפשרותם לעבוד במגוון רחב של מקצועות כמו פרסום ושיווק דיגיטלי, כתיבת מאמרים אינטרנטיים, עבודה בבאק אופיס ועוד. כי הכול מתנהל ומתבצע מהבית, לכן הם יכולים לעבוד ביותר מעבודה אחת. לעומת אנשים שעובדים במשרד, הם אינם יכולים לעבוד במשהו אחר בו זמנית כי הם כבר תלויים במקום העבודה שלהם. עבודה מהבית

Tags :
Share This :