האם אתה באמת אוהב לעבוד במשרד הביתי שלך?
אם אין לך סביבת עבודה ייעודית, הפוך את העדיפות הזו למקום הראשון. נקודות בונוס אם יש לך משרד עם דלת אתה יכול לסגור כדי להפריד מבחינה נפשית ופיזית בין העבודה לחיי הבית.

#3 תקפיד לזוז במהלך שעות העבודה.

הילחם בדחף להישאר בישיבה ותזמן זמן שבו אתה מתחיל לזוז כדי להפעיל את הלב שלך.

צאו להליכה או רכיבה על אופניים, מתמתחים או עשו יוגה, תרגול סרטון ריקוד היפ-הופ ביוטיוב – כל מה שצף בסירה שלכם.

פעילות גופנית של 20 עד 30 דקות מדי יום יכולה להוריד משמעותית את רמות החרדה. אתה גם תגביר את האנדורפינים והסרוטונין כדי להציף את המוח שלך באושר.

בנוסף, אימון מסיח את דעתך מבעיות עבודה, כך שאתה באמת יכול לקחת הפסקה

הקורונה הגיעה לחיינו בזמן הכי לא צפוי שאף אחד בעולם , לא חשב שתהיה מגיפה כזאת .
פתאום הכל נעצר מקומות עבודה , הבילויים , חיי החברה שלנו , אפילו לפגוש את המשפחה הקרובה והמורחבת היה בלתי אפשרי . כל העולם היה בעוצר יציאות מהבית , אף אחד לא יכל לעשות שום דבר .
הרבה אנשים השתגעו בתקופה הזאת ,דבר ראשון הם לא ידעו מה לעשות עם כל כך הרבה זמן שהיה להם ודבר שני הם לא ידעו מאיפה הם יקבלו הכנסה כספית . אבל אז הם הבינו שיכול להיות לזה פתרון וקוראים לזה עבודה מהבית, בהתחלה אנשים לא ידעו איך בכלל להתנהל בתוך הדבר הזה . אפשר להגיד שבהתחלה הקונספט קצת מסובך ולא כל כך מובן כי איך עובדים מהבית שהכל צריך לקרות במשרד או איך שולחים מסמכים שצריך לעבור עליהם או אפילו איך עושים פגישות אבל לכל הדברים האלה מצאו פתרונות וככה הרבה מקומות עבודה התחילו לתת לעובדים שלהם לעבוד מהבית.
אחרי שהסתיימה הקורונה וכל המקומות עבודה חזרו לעבוד רגיל , הרבה מקומות עדיין המשיכו לתת לעובדים שלה לעבוד מהבית כי הם הבינו שזה טוב לכולם ואפילו נוח יותר לכולם להמשיך לעבוד מהבית . עבודה מהבית נוחה מאוד למקומות הגדולים כגון עבודה משרדית כי גם ככה הכל מתנהל בחברה במחשבים אז למה לא לגרום לעובדים לעבוד בצורה יותר קלה ונוחה.
למה זה יכול להתנהל בצורה יותר נוחה וטובה לעובדים , הנה לכם כמה הסברים. הסבר ראשון תחשבו לעבודה אתם צריכים לקום מוקדם בשביל להתארגן , לבחור בגדים מכובדים מספיק למקום עבודה , לסדר את השיער הצורה ייצוגית ומה שבאמת קובע למה אתם קמים מוקדמים היא בשביל לא לעמוד בפקקים שיש תמיד אם זה בדרך לעבודה ואם זה בחזור מהעבודה.
סיבה שנייה – בתוך מקום העבודה עצמו לא תמיד הכי כיף , או לפעמים אתם מרגישים שיש תחרות בין העובדים של מי עושה את העבודה יותר מהר או של מי העבודה יותר טובה , מי מסיים את היום עבודה הכי מהר וככה התחרות הזאת שלא מספיקה לעולם.
ברגע החברת עובדה תיתן לעובדים שלה לעבוד מהבית , החברה תראה שכל העובדים שלה מספיקים לסיים את העבודה שלהם בזמן , העבודה עצמה תהיה הרבה יותר טובה . כל זה כי הם לא ירגישו שיש תחרות בין העובדים , כל אחד יהיה בבית שלו בשולחן עבודה שלו או אפילו במשרד הקטן שיש. ברגע שעובדים מרגישים יש תחרות בינהם או שאפילו הבוסים מתסכלים עליהם מהצד , העבודה של העובדים יורדת .
עוד סיבה – הזמן שיש לכם עם עצמכם ועם המשפחה , שני הדברים האלה זה בין הדברים החשובים שאמור לכם להיות זמן אליהם , שאתם עובדים במקום עבודה ואתם צריכים לנסוע אליה, לוקח לכם זמן להגיע הביתה כי אתם תקועים בדרכים בגלל הפקקים אפילו בבוקר אין לכם זמן להיות עם המשפחה בגלל שאתם קמים מוקדם בשביל לנסוע לעבודה .
אם אתם תעבדו מהבית הזמן עם המשפחה לא יחסר לכם , כי אתם תהיו שם בבוקר וגם בצהריים שהם יחזרו .
זמן לעצמכם זה דבר מאוד חשוב , רוב הזמן אתם עסוקים בעבודה ואתם לא משאירים לעצמכם רגע לנשום , שאתם עובדים מהעבודה רגילה אתם לא משאירים זמן לעצמכם אבל שאתם עובדים מהבית אתם יכולים להכניס לעצמכם בלוז שעות פנאי או אפילו זמן לתחביבים שאתם רוצים להתחיל או אפילו תחביבים שאתם כבר אוהבים.

עבודה מהבית – כסף קל??

העבודה מהבית ניהייתה יותר ויותר נפוצה, האינטרנט הגיע לכל מחוז בו נדרוך כל עוד יש אינטרנט מקלדת ועכבר יהיה אפשרות לעבוד מכל מקום בעולם.
אבל ראינו בשנתיים האחרונות את האינטרנט מתחיל להתפוצץ בעבודה מהבית באין ספור תחומים כל הרשתות החברתיות ובעיקר פייסבוק התמלא ללא הגבלה באין ספור משרות וביניהם הצעות רבות לרכישת קורסים והבטחות משונות שתוך יום ירוויחו אלפי שקלים , אז אם שאלתם על כסף קל אנשים רבים שרוצים שתרכשו את הקורסים שלכם יגידו לכם שאכן יש כסף קל, ומה האמת?? אין כסף קל בשביל כסף צריך לעבוד גם אם העבודה היא מהבית ובשעות נוחות וללא בוס , בכל מקרה תצטרכו לשבת ולעבוד בשביל כסף אין שום לחיצת כפתור וזרימת מזומנים,
אותם אנשים שמבטיחים עבודה מהבית ועבודה קלה מנצלים מצב כלכלי של אנשים ומנסים להבטיח להם הבטחות ולהפריח להם חלומות,
אז מי שקורא את המאמר הזה שידע שהבטחות הללו הן לשווא,
אני אומר את זה כדי שתכנסו למציאות ותפקחו עיניים ותבינו שכסף לא גדל על העצים , כסף קונים בעבודה וגם אם זה בעבודה מהבית,
זה לא שאי אפשר להרוויח כסף מהבית , אפשר להרוויח אפילו הרבה אבל רק בעבודה קשה , במלא מחקר ומידע מגיעים לתוצאות טובות בהחלט,
כשאתם קוראים את זה אתם לרגע פסימים על מה אתה מדבר?? איזה עבודות קשות וארוכות אנחנו צריכים לפרנס משפחה אין לי זמן לחכות,
אז אם אתם רוצים כאן ועכשיו תצאו לעבוד , העבודה מהבית דורשת זמן וקצב נכון אבל מה שברור שלא חייב לקנות קורסים בשביל זה, יש עבודות רבות שמוכחות כמשתלמות,
יש 2 סוגי אפשרויות עבודה :
עבודה לתווך זמן הארוך : עבודה שכרוכה בבניית תשתית כדי שהיא תיהיה מספיק יציבה לאורך זמן , אל תשכחו שדברים טובים לוקחים זמן, אפשר להרוויח מההתחלה אבל זה ממש לא סכומים שהייתם רוצים, זה ידרוש ממכם סבלנות , מוטיבציה ורצון שיעיף אתכם לשמיים,
החלק השני : קבלת פתרונות מהירים שאפשר ליישמם באופן מיידי באמצעות כלים שכבר קיימים אצלכם .
אפרט לגבי החלק הראשון: אם אתם רוצים לעשות משהו פשוט תעשו כדי שמשהו בכלל יצא לפועל, אומנם זה ידרוש עבודה קשה ואסור להתייאש כי אם תשקיע כנראה שתגיע לסכומים נכבדים ביותר , אחד העבודות המבוקשות היום זה קידום אתרים , האינטרנט רק הולך וגדל אנשים פותחים עסקים אונליין בכמויות וכמובן כל אחד רוצה שיקדמו אותו וישימו אותו מדורג במקומות הראשונים כדי שאנשים רבים יזרמו לאתר שלו וירכשו את מוצריו, את הלימוד לזה ניתן ללמוד ברחבי הרשת בחינם לגמרי אז למה לפספס הזדמנות כזאת רוצו… ואתם יודעים מה אם אתם אנשים שאוהבים להתפתח וסקרניים התחום הזה מתפתח משנה לשנה כל שנה יש דברים נוספים שכל אחד חייב ללמוד כדי להיות רלוונטי אם לא , לא יצליח , אנשים שעובדים נכון זה אנשים שמבינים את גודל הצורך של הלקוחות ויודעים בזמן הנכון מתי להציע מה ולמי , צריך טיפה שכל והגיון שיובילו אתכם למקומות טובים ולהרוויח טוב ממה שאתם עושים , ככל שתלמדו יותר ככה תדעו לקרוא את הכוונות של הלקוחות וככה תספקו להם את מה שהם רוצים, אל תשכחו שלקוחות שמשלמים ירצו להבין בדיוק מה אתם עושים ובמה תועילו להם , תעבדו עם הגיון והרבה מחשבה וכמובן לימוד שישדרג לכם את הידע ויוביל אותכם למקום טוב

Tags :
Share This :