גם מבחינת נוחות העבודה- אין ספק שאין כמו לעבוד עם בגדים נוחים ומשוחררים, יש עובדים שעושים את זה

אפילו בפיג'מה-ועל כך חילוקי דעות. ועדיין- אי אפשר להתנגד לעבוד בצורה משוחררת וכיפית ובלי פורמליות מיותרת. יתרה מכך, להגיע למשרד בבוקר ובעיקר כשמדובר בהורים, הופכת את הבוקר למסע כומתה מאין כמוהו. פקקי תנועה, למצוא חניה כדי לפזר את הילדים, ההתארגנות בבוקר- כל הדברים שציינתי גוזלים מאתנו זמן לעומת עובדים שעושים את זה מהבית- הם מרווחים בין חצי שעה לשעה נוספת לפחות בהתארגנות בבוקר וצריך להגיד שגם הגישה שלהם בבוקר שונה נוכח העובדה שאין להם צורך בבזבוז זמן נוסף הם פשוט מדליקים את המחשב ומתחילים בעבודה. דבר נוסף שחשוב להגיד בהקשר של יתרון לעבודה מהבית הוא שכשאנחנו מרגישים שנעים לנו במקום שאנחנו עובדים בו- אנחנו עובדים טובים יותר. כי נעים לנו ונוח לנו. אנחנו אפקטיביים יותר, יצירתיים יותר וממוקדים יותר. ואין ספק שברוב הבתים יש את כל האמצעים לנוחות כזאת. בבית נעים לנו, אנחנו מרגישים טוב, זה המקום הנוח שלנו. ובהקשר הזה אפשר להגיד שגם אפשר להתפנות לאכילה בריאה ונכונה כי אנחנו בבית ויש לנו אפשרות לעשות את זה ובעבודה לעיתים אין את כל האלטרנטיבות לעשות כך. לרוב מתפתים לאכול בחוץ גאנק פוד וכו'- ובבית שלנו אפשר לבחור באופציות בריאות יותר- שזה נפלא. ואם כבר דיברנו על הורים, אז כן העבודה מהבית מאפשרת לנו לפנות זמן ליקירים שלנו, רק מעצם העובדה שאנחנו עובדים מהבית מאפשרת לנו לפנות זמן למשפחה, למשל אם הילדים לא מרגישים טוב אפשר לדאוג לעבוד מהבית ולהרוויח גם עבודה וגם לחסוך את החיפושים המתישים אחר בייביסיטר. וצריך להגיד את זה, העבודה מהבית גם אופציה טובה מאוד לחיסכון בכסף. למשל על דלק, תחבורה ציבורית, אפשר לחסוך בקניית בגדים ונעליים- כי בבית אין צורך בזה. בעבודה יש לנו הרבה פעמים צורך להרשים ולקנות בגדים יקרים ומפוצצים ומהבית – פשוט לא צריך את זה. ובדיוק כמו שנכתב מעלה – גם חיסכון בבייביסיטר יש כאן, אחזקת רכב למשל זה גם חיסכון בכסף. אז הינה עוד סיבה מצוינת לעשות את זה דווקא מהבית. אז העבודה מהבית מאוד נוחה, עוזרת לנו להיות אפקטיביים, עוזרת לנו לחסוך בכסף, עוזרת לנו לשפר את היחסים עם המשפחה שלנו ולפנות לכך זמן, היא מרגישה לנו טוב והיא נוחה לנו וזה כל הסיפור וכנראה הסיבה שהרבה פעמים נרצה לבחור בה.

  1. סדרו את פינת העבודה שלכם מהבית והוסיפו צמחיה.
  2. עבודה מהבית זו הבשורה של העשור האחרון
  3. העבודה מהבית אפשרית גם לאוכלוסיה מבוגרת
  4. הורים מרוויחים יותר זמן כשהם עובדים מהבית.
  5. להרוויח ובקלות זה לעבוד מהבית

התחיתריות והפזיזות בעבודה.
התחרות היא דבר בונה וחורב עולם גם יחד. אנחנו האנשים מאז שנולדנו אנו גודליפ בתחרות אין סופית כשהיינו קנטים וגם גדולים תמיד רצינו וחשבנו רק לגדול וגדול ומה זה לגדול ? לגדול זה יותר מהשני גדול ממנו וחזק ממנו וזה היא התחרות החזקה שסוחפת את כולנו ביחד.
אבל אין ספק שתחרות בונה את כל העולם כי אם חברת פלאפון למשל או סלקום לא היה להם מתחרים לא היינו מתקדמים לשום מקום שהגענו עד הלום. כי הם היו שקועים עם עצמם והיו עדיין אוחזים בטלפונים הישנים הקטנים שבקושי היה אפשר לדבר איתו ומי מדבר על העברת הודעות ושיחוית וכדומה שוודאי לא היו קיימים.
וכך הגיע עוד חברה ועוד חברה וככה הם בנו עןלם חדש וטוב עם כל כך הרבה תוכן וסדר טוב שאנחנו רק גדלים וגדלים.
וככה זה כל מפעל וכל חברה וכל מקום שהוא הם נבנים רק דרך התחרות שגיהאת איכותם ושויינם. כי כל אחד רוצה להראות שהוא היותר טוב ויותר משתלם וככה ילכו ויקנו אצלו.
וזה גם ההמחיר שבדבר כי אדם שיש לו תחרות הוא מוכן להוזיל אותו כדי שאנשים יביאו לקנות אצלו ורק אצלו.
ומצד שני יש גם חרבה בדבר הזה כי תחרות גם החריבה שזה יוצר כעסים ויריביות ואי נעימות משני הצצדים וכל אחד מרגיש שאכלו לי שתו לי ומפעם לפעם גם מלחמלות ולפעמים זב מגיע לקשות וכאבות וזה המתרס שני של התחרות שגורם לחרבות ולמלחמות.
לכן זה קשור גם לעבודה מהבית כי אדם שהולך לעבודה שזה מקום ציבורי עם עוד בני אדם הוא נכנס לתוך תחרות שעולה לו בגוף ובנפש הוא רואה את החברים שלו שהם יותר מצליחים והמנהל יותר נהנה ממנו וזה עוקץ אותו וזה עושה לו אי נעימות ולכן זה גורם לו לרצות יותר ולשאוף להגיע רחוק יותר ולגדול ולהצליח.
וזה החלק שלעבוד הבית קשה כי אין התחרות ואין הרצון לגדול ולהיות יותר חזק ויותר מקצועי מכל אחד בחבורת עובדים והצוות שעובד איתו.
ומצד שני אין את החורבן אין את הכעס והקנאה שיוצא מתחת גרונו ורוצה לאכול אותו חי ודומם כי הוא יושב בבית שקט ונוח ואין אף אחד שיקנט אותו ויחשוב עליו רע. ולכן אם זה נוח לך ואין לך בעיה עם תחרות וקנאה ואתה חזק בעצמיך אז זה טוב ואחלה שאתה יוצא מהבית ואתה נכנס לתוך התחרות ואתה מציח מזה והוא מרים אותך. אך אם זה קשה ואין לך את הכוחואת האומץ להיכנס בזה ולהתייגע בזה אז יותר טוב שאתה עובד מהבית ואתה עובד בצורה שקטה ומכובדת ואלא מפריעה לאף אחד ואף אחד לא מפריע לך.
וכן זה עובר הלאה כי אדם שיושב ועושה את עבודתו נאנמנה הוא אדם שלא גובה ולא מתרומם לאן שהוא ויש באמת כאלו בני אדם שהם אומרים לעצמם מה אני צריך את כל הכבד והבלגן אני עושה את שלי בשקט ובתבונה. ואנשים האלה באמת נשארים בשלהם והם לא מסוגלים להתקדם כלום לאן שהוא אבל זה טוב להם זה טוב ככה. ויש אנשים שכל הזמן הם רוצים ושואפים להתקדם ולהתרומם זה מצריך הרבה כוח ותעוזה אבל הם יכולים לגדול לאן שהוא.
ובעבודה מהבית לרוב הם האנשים שטוב להם ככה אבל גם שם יכול להיות האנשים התעוזים שרוצים ויכולים לגדול.

בנכון לימים אלו, ידוע שעבודה מהבית נחשבת לעבודה אשר לא דורשת הגעה פיזית למקום העבודה, ולכן אנשים רבים מעדיפים לעבוד מהבית .עבודה מהבית היא עבודה שמאוד מבוקשת ואחת הסיבות העיקריות היא יוקר המחיה.
יוקר המחיה מתבטא בארץ בכל מיני דרכים כמו לדוגמא בחודשים האחרונים חלה עלייה משמעותית במחיר הדלק לליטר ולכן אנשים שיוצאים לעבודה כל יום ברכב צריכים להוציא סכום כסף לא קטן כדי למלא דלק, שברוב העבודות לא משלמים בתלוש המשכורת על הדלק אלא על כרטיס חופשי חודשי ברב קו בלבד, ולכן ההעדפה של מרבית האנשים כיום היא לחפש עבודה מהבית שתתאים להם ותחסוך מהם את היציאה מהבית וכמובן את התשלום לדלק. כמו כן יש מקומות עבודה מעטים שהתחבורה הציבורית לא מגיעה לאותו מקום עבודה ולכן לעובד לא נשארת ברירה אלא לקנות רכב וגם פה זו הוצאה דיי גדולה למי שלא יכול לעמוד בה.
בנוסף במקומות עבודה מסויימים לא קיימת קפיטריה או מזנון מסוים עם אופציה להכנת כוס קפה, ולרוב אנשים פותחים את הבוקר עם כוס קפה ואם במקומות העבודה אין גישה להכנת קפה זה מחייב אותם לקנות כוס קפה מאיזושהי תחנת דלק או מקיוסק שנמצא בסביבה ולפעמים מוסיפים לצד זה מאפה, וגם פה זה מצריך הוצאה כספית שאם נוציא אותה כל יום ביומו נסיים את החודש בהוצאה לא קטנה על קפה בלבד, ולכן גם פה אנשים שעובדים מהבית נגישים להכנת כוס קפה באופן עצמאי וגם כאן חוסכים הוצאה.
עבודה מהבית חוסכת לנו בנוסף זמן מאוד חשוב שמי כמונו יודע שזמן היום שווה כסף.
במיוחד בימי החורף שהיום הוא קצר יותר מימי הקיץ ואנשים שנעזרים לרוב בתחבורה ציבורית, הם מתעכבים עוד יותר מאחר והם צריכים להמתין להגעה של האוטובוס, במקרים מסוימים קורה מצב שהאוטובוס מאחר או לא מגיע כלל, ולפעמים מתעכבים כמה דקות נוספות בעבודה וקורה מצב שמפספסים את האוטובוס ולכן מבזבזים זמן יקר בהמתנה נוספת ומתעכבים בחזרה הביתה. אנשים שעובדים עבודה מהבית גם חוסכים לעצמם זמן וגם כמובן חוסכים לעצמם עצבים מיותרים על זמני המתנה ארוכים ועל מציאת דרכים אחרות להגיע הביתה באם פיספסו את האוטובוס האחרון לאותו היום.. כמו כן, אנשים שגם מגיעים עם רכב לעבודה צריכים להתעכב בבוקר על מציאת חניה ולפעמים החניות דיי עמוסות ולא נותרת ברירה אלא לחנות במקום רחוק יחסית ממקום העבודה וגם פה קורה מצב שמאחרים בבוקר לעבודה על עיכוב מציאת החניה.
בנוסף יש מגוון רחב היום של עבודה מהבית שקיימת אופציה גם לעבוד בזמן הפנוי, שאם קודם אמרנו שזמן שווה כסף, אז גם כאן זה מתבטא באותו האופן, אם קיים אדם שרוצה לעבוד מהבית כהכנסה נוספת שהרי זו תהייה עבודה נוספת שהוא עובד בזמנו הפנוי, ויכול להרוויח סכום יפה מאוד בנוסף לעבודתו העיקרית, כמו שכבר הבנו שיוקר המחיה היום שולט בארץ וזה פוגש אותנו כמעט בכל תחום, כולל הקניות שקונים בכל חודש כקניה עם מוצרים בסיסיים לבית, שהכרחיים ולא ניתן לוותר עליהם, התייקרו בכמה אחוזים, אז העבודה מהבית גם חוסכת לנו זמן, שאפשר לנצלו לקניות, וגם אנשים שעובדים מהבית כעבודה נוספת חוסכים פה הוצאה לא קטנה של כסף.

TikTok היא פלטפורמת שיתוף וידאו המאפשרת למשתמשים ליצור ולשתף סרטונים קצרים עם העולם. עבודה מהבית הפכה לאופציה פופולרית עבור אנשים רבים עקב המגיפה, מכיוון שהיא מאפשרת לאנשים לעבוד מהנוחות של ביתם. TikTok הפכה לדרך נהדרת עבור אנשים להישאר מבדרים ומחוברים לעולם תוך כדי עבודה מהבית. באמצעות TikTok, משתמשים יכולים ליצור ולשתף סרטונים קצרים על חיי היומיום שלהם, ממערכונים מצחיקים ועד טיפים מועילים. בנוסף, אנשים רבים החלו להשתמש ב-TikTok כדי לחלוק חוויות וטיפים מהעבודה שלהם מהבית, ולהעניק לאחרים תובנה לגבי המציאות של עבודה מהבית. TikTok הפכה לדרך נהדרת עבור אנשים להישאר מחוברים, מבדרים ומעודכנים בזמן העבודה מהבית.

השימוש ב- TikTok הוא יצירת האשטאג למותג שלך. זוהי דרך מצוינת להגביר את הנראות ולמשוך תשומת לב למותג שלך. על ידי יצירת האשטאג, משתמשים יכולים לחפש בקלות את המותג שלך ולקבל גישה ישירה לכל התוכן שלך. בנוסף, תוכל להשתמש בהאשטאג כדי ליצור אתגרים ותחרויות שיעסיקו משתמשים אחרים ויגבירו את נאמנות המותג.
טיפ שיווקי נוסף לשימוש ב-TikTok הוא ליצור סרטונים קצרים ויצירתיים המציגים את המותג שלך. סרטונים צריכים להיות מהנים, מרתקים וצריכים להדגיש את התכונות הייחודיות של המוצרים שלך. זוהי דרך יעילה למשוך תשומת לב למותג שלך ולהדגים מדוע אנשים צריכים לבחור במוצרים שלך על פני אחרים.
לבסוף, השתמש במשפיענים כדי לקדם את המותג שלך. משפיענים הם כלי שיווק רבי עוצמה שניתן להשתמש בהם כדי להגיע לקהל רחב ולהגדיל את הנראות של המוצרים שלך. על ידי שיתוף פעולה עם משפיענים, אתה יכול להבטיח שהמותג שלך ייראה על ידי מספר רב של לקוחות פוטנציאליים.
סרטונים קצרים יכולים להיות כלי רב עוצמה עבור אלה שעובדים מהבית. הם יכולים לשמש כדי לעזור לבנות מערכות יחסים, לתקשר מסרים ולספק תמיכה ומוטיבציה. הם יכולים לשמש גם כדי להדגים תהליכים, לספק הדרכות ולחלוק רעיונות.

סרטונים קצרים יכולים לעזור לבנות מערכות יחסים בין עמיתים ולקוחות. ניתן להשתמש בהם כדי להציג חברי צוות חדשים, לקבל את פני הלקוחות ולהודות ללקוחות על חסותם. הם יכולים לשמש גם כדי להציג מוצרים ושירותים חדשים, כמו גם כדי לענות על שאלות וחששות של לקוחות.

סרטונים קצרים לטיקטוק יכולים לשמש גם להעברת מסרים לעמיתים וללקוחות. ניתן להשתמש בהם כדי לשתף עדכוני חברה, להסביר מדיניות חדשה ולספק מידע על אירועים קרובים. הם יכולים לשמש גם כדי לתקשר יעדים, לזהות הישגים ולספק משוב.

סרטונים קצרים יכולים לשמש גם כדי לספק תמיכה ומוטיבציה. ניתן להשתמש בהם כדי לעודד עמיתים ולקוחות להתגבר על מכשולים, לזהות הצלחות ולהישאר חיוביים. הם יכולים לשמש גם כדי לספק טיפים וטריקים מועילים, כמו גם כדי להדגיש את היתרונות של מוצר או שירות. עבודה מהבית

Tags :
Share This :