גם בצד של התליה יש לסדר את הבגדים על פי העונה אליה הם שייכים –

מעילים, ג'קטים, חליפות, שמלות ארוכות וכו', או שמלות קלילות ובגדי חוף.
את הפריטים הרלוונטיים נשים בצד הקרוב, ואת אלו שפחות אפשר לשים בצד הרחוק.
שמלות הערב (לאירועים) וחליפות מחוייטות, רצוי לשים בניפרד, אך אם לא מתאפשר, אפשר לעשות מחיצה ממגבת גוף שתלויה על קולב קליפסים (מחיצת וילון)

קיפול וסידור, תורה שלמה…
הניחי על משטח ישר, הפכי את החולצה כשה"מאחורה" שלה כלפי מעלה,
הניחי ספר או פיסת קרטון במרכז החולצה, מתחת לצווארון, קפלי את החולצה מהצדדים, קפלי את החלק התחתון, תוציאי את הקרטון \ ספר ואז מעל הקיפול, סגרי את החלק העליון.
את כל המכנסיים והחולצות יש לקפל באותה צורה ולסדרם במדף כאשר בתחתית הפריטים היותר גדולים ועבים ומעליהם הקטנים והדקיקים יותר, ככה תמנעי התמוטטות בשליפה.
אם יש לך סבלנות, סדרי גם לפי צבעים.

פיג'מות ראויות למדף משלהן, בין אם את מאלו שפיג'מות זה בעצם בגדים "ישנים" שלא תצאי איתם מחוץ לבית, ובין אם יש לך סטים של פיג'מות לכל מצב רוח.

מגבות, מפות, סדינים, ציפיות ומצעים – החוצה!
מומלץ לאחסן את המצעים בארון נפרד ולהשאיר את ארון הבגדים… לבגדים.
עירבוב של כלי מיטה ובגדים, זה כאוס וודאי.
עם המצעים, רצוי להרחיק גם את הפריטים "הסנטימנטליים", אלו שלא תילבשי לעולם אבל את לא מסוגלת לזרוק. פשוט תעבירי אותם למקום אחר, הארון חייב להשאר פרקטי ומסודר.

סידור הנעליים תלוי בכמה מקום יש לך.
אם החדר גדול, תוכלי לשמור את הנעליים בתוך הקופסאות שלהן, זה מאפשר הגנה מאבק.
לבעלות חדר קטן עם ארון רגיל, חלקי את הנעליים לפי עונות, המגפיים במקום אחד והכפכפים בחלק אחר, נעלי בובה, נעלי עקב, נעלי ספורט וכל נעל שניתן לנעול בכל עונה, באמצע

עבודה מהבית זו עבודה מגניבה. כל אחד והעבודה מהבית שלו. יש המון סוגים של עבודה מהבית. יש עבודה שדורשת ידע במחשבים, ויש שמצריכה מיומנויות אחרות.

תחת הכותרת עבודה מהבית בנושא מחשבים לדוגמא, יכולות להכנס שלל אפשרויות. הנדסאות, שרטוט, ניהול חשבונות, אדריכלות, גרפיקה, מולטימדיה, מזכירות, חשבות שכר, ראית חשבון, פיתוח אפליקציות, תכנות, ניהול פרוייקטים, תצפיתנות, קלדנות, ניהול ביטוחים, מכירות פוליסה, תאום פגישות, אנימציות, בלשנות, הגהה, שיווק, ייעוץ בדיגיטל, תחזוקת אתרים, אבטחת אתרים, עבודה עם שלל תוכנות אדובי לשלל מטרות ותשלימו את כל מה שפספסתי.

אה, וכמובן שיש עוד אופציה מגניבה לעבודה מהבית והיא העבודה שלי! מה שאני צריכה לעשות זה לעבות המון המון טקסטים עם המון המון מילים ושיכילו בתדירות בלתי מבוטלת את צמד המילים 'עבודה מהבית'. זה שהזמין אצלי את השירות צריך את זה לשם קידום אורגני אינטרנטי. כנראה של האתר שלו שמשווק אופציות בעזרתן תוכלו להשתכר על ידי עבודה מהבית.

סוג נוסף של עבודה מהבית הוא דווקא לא קשור לעבודה מול מחשב. כשנמצאים בבית ורוצים לעבוד מתוכו אפשר גם לפתוח מכון למניקור פדיקור, גבות, טיפולי פנים וכל השאר. אפשר גם לעשות מסאז'ים בבית אם יש לך את הידיים המתאימות. אפשר גם לעבוד בבית כתופרת שמלות כלה, שמלות ערב או סתם בגדי יום יום. אפשר גם לפתוח חוג לילדים. או לקשישים. עבודה מהבית יכולה להיות בתחום טעים של קייטרינג, או שזירת פרחים או תיקון תכשיטים. אם יש בבית חדר פנוי אפשר לפתוח סטודיו לצילום, או חנות מכל סוג שרוצים, או אפילו רק להשכיר את החדר למישהו אחר שיבוא ויתפעל עסק משלו. האופציה האחרונה נראית לי אחלה רעיון לעבודה מהבית!

אם אתה גבר שרוצה עבודה מהבית ויש לך קצת הבנה במכונאות רכב אז אתה יכול לתקן לאנשים דפיקות קטנות, שיבואו אליך לבית. אפשר גם לתקן משקפיים. ואפשר גם למכור מגנים לפלאפון ולתת שירות בחידוש מכשירי סלולאר ובתחזוקם. היתה לי חברה שאבא שלה עבד מהבית בתיקון מכשירי חשמל. מכל סוג שלא יהיה. ופעם גם הלכנו למישהו שהיתה לו עבודה מהבית של תיקון טייפים ישנים!

וישנה גם אפשרות נוספת ומגניבה לעבודה מהבית – אפשר לצלם את העבודה שכיף גם ככה לעשות, כמו קונדיטורית בוטיק שפותחים בבית במטבח, או להכין חומרי הסברה בנושא אותו יודעים להסביר מצויין, כמו הכנה לבגרות לאנגלית, ואז למכור את הידע האישי כקורס דיגיטלי. וכל זה כשלא זזנו מטר מהבית. הכל עבודה בבית.

ישנם עשרות אנשים שבחרו לעבוד מהבית, הם עושים ממש חיל ונהנים מכל רגע בעבודתם. כפי שזה נראה לי – מתאים שרוב העובדים מהבית הינן נשים, זה יותר בטבע שלהן להיות בבית עם הילדים, אבל כמובן שזו אמירה מכלילה ויש נטיות לכאן ולכאן. זה לא שאין גברים שנהנים מעבודה מהבית.

הקיצור, עם כל שלל העבודות שיש ומגוון האפשרויות הרחב – כל אחד צריך למצוא למה הוא מתחבר, מה יעשה לו טוב ויגוון לו, כיצד הוא יכול להגדיל את הכנסותיו וכיצד הוא יוכל לעבוד מהבית. כי אין על עבודה מהבית.

אז כרגע אני בבית, עפה על הרעיון הזה שמאפשר לי עבודה מהבית, כותבת כותבת כותבת, מקלידה מקלידה ומקלידה בקצב, מתסכלת על מונה המילים ופשוט מבסוטה על הרעיון הזה שמתקתק לי הכנסה.

Tags :
Share This :