בשנתיים האחרונות כמעט לכל אחד מאיתנו במדינת ישראל, יצא לעבוד בדרך כזאת או אחרת מהבית.

רובנו אולצנו לשבת בבית עם פרוץ מגפת הקורונה ולהמשיך להתפרנס.
גם אם אז החוויה לא היתה מי יודע מה חלומית, כשהילדים נלחמים בינהם על זמן מסך, ובחוץ שורר חוסר וודאות ולחץ, ובכולנו מכהן חשש קיומי שלא הרגשנו מעולם. אז, אפילו לא הקדשנו רגע של מחשבה למהפכה שקוראת לנגד עינינו בשוק העבודה הישראלי.
באותה העט מעסיקים רבים פתאום מבינים שהעובדים יכולים להגיע לאותה תפוקה ובמקרים מסוימים אפילו תפוקה יותר גבוהה, ללא צורך להחזיק מתחמים עצומים ויקרים של משרדים.
ובהחלטה מושכלת ומחושבת הם מחליטים לאמץ ולשלב מודלים קבועים של עבודה מהבית עבור העובדים שלהם.
המטרה העיקרית של אותם מעסיקים וחברות גדולות, מלבד כמובן החסכון העצום בהוצאות השכירות, האחזקה והחשמל היא למשוך כוח אדם איכותי ולהראות לעובדים הפוטנציאלים שהארגון הוא חדשני ומתאים את עצמו להתרחשויות והאילוצים העולמיים.
בנוסף בעזרת מודלים של עבודה מהבית המעסיקים יכולים להרחיב את מעגלי החיפוש הגאוגרפיים שלהם לעובדים פוטנציאלים ולנסות לגייס גם בפריפריה, בצפון, בדרום, בנגב, ובגליל.
ולמה לא בעצם? כשהיום כל כך קל לנטר את היעדים ותפוקת העובד גם בלי לשבת לו מאחורי הכתף ולגעור בו על הדוחות הרבעוניים שטרם הוגשו, היום יש מערכות שיכולות לעשות את זה עבורכם.
ולעובדים עצמם יש כל כך הרבה יתרונות עצומים וברורים. כי מי מאיתנו לא התעורר בבוקר כשהנודניק של השעון מעורר כבר משגע אתכם ואתם צריכים כבר לקום ולצאת לעבודה.
במקרה הטוב, אתם תעמדו בפקקים שעה לנסיעה שבמקרה הטוב אמורה לקחת 20 דקות, ואחר כך עוד לחפש חנייה. ובמקרה הפחות טוב, לחכות לאוטובוס שאף פעם לא מגיע בזמן, ולהצטופף עם עוד מאה אנשים עם פרצוף תשעה באב כמוכם.
למה לא לפתוח את הבוקר בכיף, למשוך קצת את הזמן של הקפה, ולהחליט בעצמכם כמה ואיך בא לכם לעבוד.
היום אנחנו נמצאים במצב שבו לא רק חברות גדולות, תאגידי, וחברות הייטק מאפשרות לאנשים לעבוד מהבית, היום כל אחד ואחת יכולים.
יש כל כך הרבה סוגים שונים של עבודה מהבית שאתם יכולים להתחיל לעבוד בהם כבר מחר,
כמו למשל, תמלול, מילוי סקרים, העתק הדבק באינטרנט, כתיבת עבודות אקדמיות, נציג שירות טלפוני, ובכל יום נוספות עוד עשרות משרות חדשות לתחום, ובכולן אתם יכולים להרוויח מעל השכר השנתי הממוצע.
כמה אנרגיה, זמן, כסף ועצבים הולכים רק על להגיע לעבודה, שבה יש לכם בוס שיושב לכם על הראש, וקוד לבוש ושעות עבודה קבועות.
בעבודה מהבית אתם הבוס של עצמכם, ורק אתם קובעים כמה לעבוד וגם כמה תרוויחו.
הרי אם אתם לא רוצים לעזוב את העבודה שיש לכם היום, אבל הייתם שמחים להכניס עוד כמה שקלים בסוף החודש לכיס, אתם יכולים לעשות את זה בקלות עם עבודה מהבית.
במקום לבזבז שעות על גבי שעות ברשתות החברתיות בטיק טוק, באינסטגרם, בפייסבוק, בקריאת חדשות או כל דבר אחר ששורף את הזמן וצומת הלב שלכם, אתם יכולים במקום זה, לנצל את הזמן הזה בחוכמה, ולמצוא לכם משרה מהבית שבה תוכלו לעבוד אפילו רק שעה ביום.
תרצו לעבוד יותר? בבקשה, עבודה אף פעם לא חסר. כאן גם אף אחד לא יגביל אתכם בשעות העבודה, אם תרצו לעבוד באמצע הלילה, או אפילו בשישי, שבת ימי חג ומתי שנוח לכם.
כמובן שבחלק מהמשרות כמו נציגי שירות ותמיכה, יש שעות עבודה קבועות, אבל ממש לא בכל המשרות ואתם תמיד יכולים לשלב.
הדבר היחיד שאתם צריכים שיהיה לכם זה טלפון, או מחשב נייד, עם חיבור יציב לאינטרנט ואתם מוכנים לצאת לדרך, בהצלחה!

עבודה מהבית- חוקי המשחק משתנים

יש מישהו שעוד לא שמע על עבודה מהבית מאז שהקורונה פרצה לחיינו לפני קרוב לשנתיים?

הדבר אולי היחיד שאפשר להגיד עליו שהוא חיובי שיצא מכל הדבר הזה, זאת האפשרות שנפתחה בפני כל כך הרבה ישראלים שלפני זה לא היתה להם את האפשרות הזאת ועכשיו הם יכולים.

כן כן, תתפלאו אם חשבתם שרק חברות הייטק בכירות, תאגידים ובמשרות ממשלתיות נותנים לכם לעבוד מהבית אז זה כבר ממש לא ככה.

תחום העבודה מהבית השתנה וצמח למימדים ענקיים, והרכבת כבר יצאה מהתחנה, ואפשר להגיד שהמהפכה התחילה.

כל כך הרבה משרות שונות של עבודה מהבית שאפשר להתחיל לעבוד בהן כבר היום, ללא שום דרישה מוגזמת או יוצאת דופן, לרוב אין דרישה להשכלה מסוימת או לנסיון תעסוקתי, וכל אחד שיש לו טלפון, מחשב נייד וחיבור זמין וחזק לאינטרנט יכול להתחיל להרוויח כסף.

Tags :
Share This :