בנוסף עבודה מהבית תורמת לצעירים בשירות או סטודנטים שאין להם זמן פנוי לעבוד,וכך הם יכולים

להרויח בקלות.

עבודה מהבית היא בעצם סוג של כל עבודה ולא כל עבודה הכי מתאימה לכולנו.
יש כאלה שיראו ב דרך מעולה להשלמת השכר, ויש את אלה שזאת תהיה עבודתם המרכזית ויש את אלו שזה פשוט לא בשבילם מכיוון וזאת עבודה ללא מסגרת, אין סדר מסוים, לא מדובר במשרד שבאים אליו כל בוקר בשעות מסוימות עוזבים בשעה שאומרים, ואין בוס שיושב לך על הראש במשך כל העבודה, לחלק זה ישמע חלום ולחלק זה פשוט ישמע כאב ראש, הרי מטבענו אנחנו צריכים הכוונה בדרך, לפעמים מסגרת היא הדבר הנכון בשבילנו, כמו שיהיו אנשים שיסתדרו בבית ספר וכאלה שרק ירצו לצאת מהמסגרת לדרך משלהם.
אז איך בעצם אנחנו יודעים שזה מתאים לנו או לא? פשוט מבצעים בדיקה, אין לנו הפסד מזה, זאת עבודה שלגמרי אפשר להכניס לאורך החיים שלנו ולבחון האם משתלבת ומתאימה לנו, כמובן שיש לזכור שיש הרבה עבודות כך שאם אחת לא מתאימה יכול להיות מאוד שאחרת תתאים בול בשבילנו.
בנוסף שווה לבדוק עם עצמנו אם אנחנו מצליחים ללא השגחה, לא כולם מצליחים לעבוד בלי מגבלות של זמן ובלי עזרה מבחוץ וזה לגמרי בסדר. העיקר שבעצם נעשה את הצעד ובעיקר שניסינו על מנת שנוכל לפסול ולהמשיך לעבודה שתאים לנו יותר.
כל עבודה היא עבודה ויש כאלה שימצאו בעבודה מהבית עבודה שהיא קלה ויאהבו לשלב עם שגרת חייהם, ויש כאלה שיהיה להם קשה והם לא יצליחו להתרגל לשעות המשתנות ולעבודות הניתנות, חשוב לזכור שכולנו שונים ולא מדובר בעבודה שכולם צריכים לעבוד בה זאת רק הצעה לעבודה שאולי תשנה לנו את קו המחשבה על עבודות בכללי.
בעצם הדרך היחידה שלנו לדעת האם אנחנו מתאימים לעבוד בעבודה מהסוג זה היא מאוד פשוטה לחפש בעצם עבודה ולהתחיל לעבוד בה מהבית ומהמחשב או מהנייד שלנו לנסות לתכנן נכון את הזמנים ולראות אם אנחנו מצליחים לעבוד במגבלות הזמן שניתן ויותר מזה אם אנחנו נהנים מהעבודה כי בסוף אנחנו נצליח להתמודד יותר בעבודה שאנחנו נהנים ממנה חשוב לשמור על שגרת יום גם בעבודה מהבית ברוב העבודות תינתן לנו מסגרת של שעות מסוימות ועבודה קבועה לעשות אך יש עבודות שהם דינמיות הדרש מאתנו לעבוד בשעות שאנחנו לא רגילים, כך שחשוב שננסה לשמור על שגרת יום כדי שנצליח לשלב אייתה גם את העבודה בצורה יעילה ונוחה, אם אנחנו מתקשרים לשלב בהתחלה, הכול בסדר תתנו לזה הזדמנות של מספר ימים, עד שבוע, זה לוקח זמן כמו כל עבודה לקלוט את הדרישות ולסדר את היום אך בסופו של יום יכול להיות שנבין שאנחנו לא מתאימים לזה והכול בסדר, זה רק סוג אחד של עבודה מתוך רבים, לכן עלינו להמשיך לעבוד ובמקביל לחפש את מה שטוב לנו והכי חשוב שנזכור שתמיד אפשר לעשות שינוי גם בהמשך , החיים משתנים יום יום וכך גם העבודות השונות.
העבודה מהבית נותנת לנו סוג של חופש ביטוי על מנת שנוכל ליצור יכולת ולהביע את עצמנו על הצד הכי טוב גם כוחות חדשים כל יום לעבוד ולהוציא מאמר / כתיבה טובה ומוצלחת זה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות וזה בעצם נותן לי סוג של בטחון עצמי ונפשי ולהגיד לעצמי כל יום שאני יכולה שאני לא דפוקה או לבד בעולם הזה לומדת על עצמי המון באמצעות העבודה מהבית וגם גם נהנת ממנה ועדיין היא נקראת עבודה מהבית.
המטרה בעצם לתת לעצמנו הזדמנות להצלחות ולא לכשלנות.

בימים אלו ובעיקר בימי מגפת הקורונה אנשים רבים חיפשו עבודה מהבית כאשר היא מוגדרת כעבודה הדורשת שימוש באמצעים ביתיים כגון טלפון סלולארי, מחשב נייח או נייד פשוט וללא צורך בהכשרה ארוכה, מפרכת ומייגנת. על כל התנאים הללו ועוד ענו בחיוב מספר משרות. משרה אחת שהגדילה משמעותית את מספר המועסקים המוגדרים תחתיה מאז תחילת התפרצות מגיפת הקורונה היא הטלמרקיטנג. למרות, שרבים מהאנשים אים בדיוק יודעים להגדיר את התפקיד ומעולם לא שמעו עליו, אחרים נהנים הפריבילגיה להבריח טוב ובכבוד כאשר מיקום עבודתם הוא הבית.

טלמרקטינג היא שיטת שיווק חדשה בה אנשים הנקראים "מוקדנים" מטפלים במענה טלפוני לצורכי מכירה. מטרת המוקדנים היא לשכנע לקוחות לרכוש מוצר או שירות אותו הם מציעים, העונה לאיזשהו צורך או בעיה איתה מתמודד הלקוח. את הלקוחות הם משיגים בשתי דרכים שונות, האחת הינה מתוך מאגר טלפונים כללי ובצורה אקראית. הם פונים לכל בן אדם מכל טווח הגילאים, מקצועות שונים, מכל המינים ומכל העדות. לכן, במקרה זה מאחר ואין הכוונה לקהל יעד ספציפי הסיכוי שלהם למקור הרבה באותו יום עבודה הוא מופצת. לעומת זאת, האפשרות השניה, הם לקוחות המגיעים מתוך רשימה ספציפית יותר של צרכנים, כאלו שהתעניינו בעבר באותו שירות או מוצר דומה לזה שאנו מתמכרים או אנשים מקהל היעד שאנחנו מחפשים. כמו לדוגמה, אימהות צעירות, פנסיונרים, גברים בשנות השלושים לחייהם, בני נוער וכדומה. כך, בצורת מכירה זו המשויכת לרשימת אנשים מותאמת יותר, הסיכוי להצלחה במכירות הוא גבוה יותר.

כמו כן, תנאי העבודה בשירות שיווק טלמרקטינג הם נהדרים ומפטים בהחלט. תחילה נאמר לעובד כי הוא זוכה לבצע את המשרה מהבית בתנאי הנוחות שלו, על פי רצונו. לפעמים יידרש העובד לעבור הכשרה קצרה של לא יותר מעשרה ימים במשרדי החברה. אך, לאחר מכן ישוחרר להמשך עבודה בביתו מבלי הצורך לבזבז את זמנו היקר בנסיעות ומבלי להיות מוגבל לשולחן וכיסא בתוך חדר מלא באנשים נוספים העונים גם הם לשיחות טלפון, מה שיכול להוות כהפרעה לעובד ויצירת הסחת קשב וריכוז. אולם, בבית העובד יכול לבחור את חדר העבודה שלו ואת סביבת העבודה שלו, הוא נהנה מהשקט שלו או מהסביבה הרועשת במידה ויבחר לעבוד מבית הקפה הצמוד לביתו או אפילו מהים. תנאי נוסף בטלמרקטינג שלא קיים ברוב המשרות האחרות בשוק משפיע מאוד על השיקול הכלכלי שבבחירות העבודה הזו והופך אותה לאמוד משתלמת וריווחית. כאן העובד מקבל שכר שעתי שהוסכם בינו לבין החברה ולא רק, אלא, הוא מקבל סכום כסף נוסף על הסכום השעתי הקבוע ישירות לחשבונו והמושפע מכמות המחירות המוצלחות אותן ביצע באותו החודש. כמו כן, הנושא הכלכלי ביחד עם החיסכון בנסיעות לעבודה, בבזבוזי האוכל בזמן השהות במשרדים ובצורה לרכוש בגדים יפים לעבודה, הופכים את המשרה לריווחית במיוחד.

אף על פי זאת, משרת הטלמרקטינג כמו כל משרה אחרת מכילה גם היא חסרונות. החיסרון המובהק ביותר הוא הקושי בשיכנוע במכירה טלפונית. אין ספק בכך כי יכולות המכירה והשכנוע שלנו טובות יותר כאשר הן מגיעות בצורה פרונטלית, פנים אל פנים אל מול הלקוח, גם עבור אדם המועסק במקצוע מעל עשר שנים לא יעיד אחרת. בשיווק ומכירה טלפונית הלקוח לא יכול לראות את תנועות הגוף שלנו ולנו אין את האפשרות להשתמש ולהציג בפניו אמצעים חזותיים או להדגים את המוצר, מה שמשפיע מאוד על שיקול הלקוח בקניית המוצר או השירות. בהמשך לאותה הבעיה, נוצרת בעיה נוספת בה ה"מוקדן" נדרש לגלות סבלנות יתרה במשרה מכירתית בטלפון לעומת במשרה מכירתית פרונטלית. נכון, לא כולם מסוגלים להיות מוקדן טלפוני מבלי להתעצבן ולשמור על קור רוח. עם זאת, כמו בכל המשרות הקשורות לעולם השיווק והמכירה מול הלקוח, העובד לומד עם הזמן והנסיון כיצד להתמודד עם כל סוגי הלקוחות ומגלה יחס יותר סבלני ורגישות כלפי הלקוח.

לסיכום, במשרת טלמרקטינג כנציג מכירות ושיווק טלפוני, רוב האנשים המגישים מועמדות למשרה, נותנים ליתרונות שלה, כפי שהזכרתי למעלה, משקל גדול יותר לעומת החסרונות ומאמינים כי יצליחו להתגבר עליהם עם חלוף הזמן

2022 שוק העבודה בישראל לעומת
מקורבים ויודעי דבר מדליפים לשווקים כי שוק העבודה בישראל
מראה כי לא רק בישראל עובדים מהבית נקודה שינוי חוקי המשחק תוך כדי תנועה בשווקים הגלובליים בשני העשורים הקודמים ומה שקורה כיום הם זרעי
הזמן קורונה ןשינוי הם סימפטומים של טריגר כור היתוך ענק גלובאלי והתוצאה
מעבר חד למודל תעסוקה מהבית משרות פנויות שאינם מתאימות למודל והתמודדות השוק אם השינוי גולת הכותרת עברנו לעבודה מהבית החל להתעורר שיח ומחקרים על עולם העבודה החדש מאפיניו חסרונות מול יתרונות
של עבודה מהבית וההתמודדות שורה תחתונה כסף שזו צפיית העוסקים במלאכה בוס צוות עובדים עבודה שווה תפוקה מול שכר עובדים ואופק כלכלי כל מחזור לעסק שזו מטרתו וצו החיים הזורם בעורקיו כסף זה מייצר שיח כלכלנים הסטוריונים תאוריקנים מתחום המנהל הציבורי כל זה מייצר כסף בשורה התחתונה האים יש תיאום ציפיות ולמי? השיחות מתרחשות גם בזירה העולמית בחקר שווקים כוחה של הסתדרות העובדעים בישראל כמעט רוקן מתוכן במעבר לשוק במודך עבודה היברדית מהבית י
ש הטוענים כי זה מנציח אפלייה במודל החדש יותר כלפי אוכלוסיה מוחלשת נשים מבוגרים חוקי העבודה אינם אלה מונצחים באות א מתה כלפי כוח חוקי העבודה ויש לחוקק חדשים וליצור מערך בריוקרטי אם רגולציה נושכת מערך אכיפה יעיל.סקירה זו באה לבחון את יעילות המעבר מעולם העבודה המסורתי

Tags :
Share This :