בנוסף לכך, יש אנשים שרוצים גם לעבוד מהבית וגם לעבוד בעבודה בחוץ פיזית.

בשונה מהם, ישנם אנשים שלא מסוגלים לעבוד מהבית, קשה להם השהות הארוכה בבית, קשה להם שהם לא יוצאים לבחוץ לנשום אוויר צח.
לאנשים אלו קשה לעבוד מהבית, מישום שאם הם יעשו את זה, הם יכולים להיות בדכאון ולא להצליח בעבודה, הם לא בנויים לזה, הם צריכים לצאת כל יום בשעה שהבוס קבע להם מראש, הם צריכים וזקוקים לסדר יום קפדני שבכל שעה יהיה להם מה לעשות.

מישום שהם זקוקים ליותר משכורת, או שאולי הם זקוקים להיות רוב שעות היום עסוקים בעבודה.
אנשים אלו עמוסים ביום יום, מבחירה שלהם בלבד, אלו אנשים שאוהבים להיות עסוקים, אוהבים לעבוד ולא אוהבים לשבת רגל על רגל בבית ולא לעשות כלום.
אנשים אלו קמים בבוקר שבשעה שקבעו להם, יוצאים לעבוד, ובסיום העבודה יוצאים ישר בחזרה לביתם כדי להתחיל את העבודה מהבית.
אנשים אלו רוצים להרוויח עוד ועוד כסף, הם חרוצים ורוצים להצליח.
ישנם גם אנשים שרוצים לשלב גם עבודה בחוץ פיזית וגם עבודה מהבית, מישום שמשעמם להם בבית, הם מחפשים כל הזמן איך להעסיק את עצמם, מה לעשות אחרי העבודה, ואיך להעביר את הזמן עד הערב. אלו אנשים שיכולים בקלות לחסוך כסף ולעשות הרבה כסף, מישום שאין להם אפילו את הזמן לבזבז אותו, איו להם זמן לצאת לבלות, מישום שהם כל היום עובדים.

לסיום, ישנם אנשים שאוהבים לעבוד רק מהבית, זה מספיק להם בכסף, זה חוסך להם זמן חשוב ויקר, וזה עושה להם טוב.
ישנם אנשים שלא מסוגלים לשבת בבית, הם חייבים לצאת לרחוב בחוץ לעבוד.
וישנם אנשים שרוצים לשלב גם עבודה בחוץ פיזית, וגם עבודה מהבית, משום שקשה להם לשבת בבית רוב שעות היום.

כל אחד והבחירה שלו
בהצלחה!!

עבודה מהבית – למה בעצם זה טוב?

עבודה מהבית נועדה כדי לשפר את איכות החיים שלנו, היא נועדה כדי לאפשר לנו חיים טובים יותר, חיים קלים יותר.
בעבודה מהבית, אנחנו יכולים שלא לצאת מהבית ופשוט להרוויח מזה כסף, אנחנו קמים מתי שאנחנו רוצים, נחים מתי שאנחנו רוצים, ואוכלים מתי שרק בא לנו. משאירים את העבודה לשעות שמתאימות לנו, שיהיה לנו הכי נח לעבוד בהן.
ברגע שאנחנו עובדים מהבית, אנחנו יכולים לסדר לעצמינו שעות עבודה שהכי נוחות לנו, סדר יום שאנחנו קבענו לעצמינו, אנחנו יכולים פשוט להתיישב ולפתוח את המחשב מתי שמתחשק לנו, אפשר לעבוד בזמן נסיעה ארוכה, בזמן שנהיה לנו משעמם, בזמן שאנחנו מחכים לשיחת טלפון. בכל זמן שיהיה לנו נוח לעבוד בו.
ישנם אנשים שלא אוהבים את זה שיש להם בוס על הראש, שבכל רגע ורגע אומר להם מה לעשות, או בודק מה הם עשו עד עכשיו. בשביל האנשים האלו העבודה מהבית מאוד טובה, מישום שאיו להם אף אחד על הראש, הם חופשיים לעשות מה שהם רוצים, ומתי שהם רוצים. אין להם מגבלה כלשהיא של זמנים.

בנוסף לכך, ישנם אנשים שקשה להם לצאת מהבית בשל מגבלות שונות, ישנם כאלה אימהות המטפלות בתינוקות וילדים קטנים, והן אינן יכולות לצאת לעבוד, אז הן יכולות להישאר בבית ולעבוד דרכו, ואין להם שום מגבלה של שעות, או סדר יום מסודר וקפדני, כך שהן חופשיות ומשוחררות לעשות מה שהן רוצות מתי שנוח להן.
ועוד, ישנם אנשים מבוגרים שכבר יצאו לפנסיה והתחיל להיות להם קצת משעמם, חסר להם דברים לעשות. העבודה מהבית יכולה להועיל בעבורם מאוד, משום שהם לא צריכים לצאת מהבית, הם יכולים להישאר בביתם בלי לעבוד פיזית קשה, ולהיות בתעסוקה יומיומית טובה, להעסיק את עצמם כדי להפיג את השיעמום, ולקבל על כך כסף.

Tags :
Share This :