במאמרי אסביר על אפשרות שבה אנשי חינוך שמחפשים הכנסה נוספת מקצועית מתגמלת יכולים ללמוד אימון

תלמידים ללמידה נכונה באמצעות האינטרנט וכך לעבוד בעבודה מהבית דרך האינטרנט בתחום החינוך.
המטרה של אימון הלמידה היא לגרום לתלמיד להצליח לאורך זמן, לדעת איך לומדים, איך לפתח אצל התלמיד הרגלי למידה נכונים וכל זאת באמצעות עבודה מהבית בשעות גמישות המעניקות תחושת משמעות, מספקות עניין רב ומאפשרות שילוב עם חיי המשפחה.
באימון האינטרנטי מאמנת הלמידה מסתכלת קדימה, לא רק על מצבו הנוכחי של התלמיד אלא מכירה גם בנקודות החזקה ונקודות החולשה אצל התלמיד כדי שיידע לבחור לעצמו בדרך הלמידה המועדפת עליו. שיטה זו מתאימה לילדים עם קשיי קשב וריכוז, היפראקטיביות, חרדת לימודים, תת-הישגיות, מוטיבציה נמוכה ללמידה, בעיות התנהגות, חוסר פניות ללמידה וקשיי ארגון.
עבודה מהבית באמצעות אימון למידה אינטרנטי מאפשר למאמני הלמידה שינוי קריירה, מציאת משמעות חדשה, אפשרות לכישורים חדשים, מתן כלים להמשך הדרך, הדרכת הורים כיצד לעזור לילדם לממש את הפוטנציאל הלימודי הקיים בהם.
דרך הקורס האינטרנטי ללמידת אימון למידה באמצעות עבודה מהבית ניתן להפעיל "קליניקה אינטרנטית" משגשגת לשיעורים פרטיים בחשבון ושפה שבאמצעותה ניתן לעזור לילדים עם קשיי קריאה, כתיבה, הבנה וחשבון. דרך קליניקה אינטרנטית זאת המאמנת יכולה לעבוד עם התלמידים בדרך יצירתית ובשילוב משחק על התחומים שהתלמידים מתקשים בהם.
כמו כן, דרך העבודה מהבית, המאמנת יכולה לעבוד עם ההורים של התלמידים המתקשים ולהדריך אותם הדרכה הורית דרך האינטרנט תוך תיווך עם המורים של התלמידים וכך המאמנת מוצאת דרך לסייע לתלמידים ליהנות מהלמידה גם בכיתה, בלמידה רגילה ולא רק דרך השיעורים האינטרנטיים.
קליניקה אינטרנטית זאת היא פרי של שיתוף פעולה בין המכללה האקדמית לבין המכללה להכשרה חינוכית, תחום אימון הלמידה האינטרנטית הוא מקצוע מבוקש בעולם החינוך הבלתי פורמאלי. קליניקה זו פותחת בפני אנשי החינוך אפיק הכנסה נוסף ומשתלם במסגרת לימודי הגמול ומאפשר הרחבה של סל השירותים והיכולות של אנשי החינוך.

לאחר הלימודים בקורס זה, המאמנת תוכל להבין מה מניע את התלמיד, תדאג לתת לתלמיד את הכלים הנכונים עבורו ללמידה נכונה עד להעלמת קשיי הלמידה ולגרום לילד לשאוף להשיג הישגים גבוהים.
לימודים אלה הם חשובים מאוד וזאת מפני ש:
הישגיות היא האופן שבו מחליט התלמיד מה הם ההישגים שאליהם הוא שואף להגיע. ההישגיות מורכבת מ: הנעה פנימית, הנעה חיצונית והנעה מעורבת. תלמיד בעל צורך הישג גבוה הוא תלמיד שיתמיד להשקיע מאמץ עד שישיג את מטרותיו הלימודיות, דבר שיתרום לציפיותיו של התלמיד (תחושה או אמונה לגבי מידת השליטה של התלמיד בחייו) – זו השאיפה של מאמנת הלמידה.
קשיי הלמידה מוגדרים כקשיים מהותיים וכמותיים, מתחת למצופה מבני גילו וגורם להפרעה משמעותית בתפקוד הלימודי של התלמיד. קשיי הלמידה הללו מתחילים בשנות בית הספר (כיתות א-ב), אך לא תמיד באים לידי ביטוי חיצונית בתחילת הדרך – ועל כן יש צורך במאמנת למידה מוסמכת ובעלת ניסיון שתוכל ללוות את התלמיד ולמצוא דרך להתמודדות עם קשיים אלה. את למידה זו ניתן להשיג דרך קורסים של אימון למידה באופן אינטרנטי.

במאמרי אציג כמה אפשרויות לעבודה דרך האינטרנט שבאמצעותה אפשר לעבוד מכל מקום, לפני תחילת העבודה יש לחשוב עם עצמינו אם זה מתאים לנו בכלל, אם יש לנו פנאי לזה. ישנם כמה דרכים פופולאריות לעבוד בעבודה מהבית: שאחת מהם היא כתיבת מאמרים, כתיבת פוסטים, כתיבת תוכן, הקלדת נתונים – להם יש ביקוש אדיר מחברות פרסום, חברות דיגיטל שצריכות טקסטים ותוכן כתוב לצורך פרסום אורגני, מה שאומר שכל אחד שיש לו קצת כישרון, יכולת ומוטיבציה לעבודה – יכול לעשות מחקר, לבחור נושאים ולעשות עליהם מאמרים אז הוא יכול להתפרסם יפה כל מה שצריך זה רק מחשב וחיבור לאינטרנט. אפשר לעבוד כפרילנסרים גם. אפשר להגיע להכנסות גבוהות מכתיבת מאמרים, קידום אתרים, כל שירות דיגיטלי שמאפשר עבודה מרחוק כל מה שצריך זה חיבור למחשב ואינטרנט – היתרון בעבודה מהבית (בחלק מן המקרים) שאין צורך בניסיון קודם. קידום לאינטרנט יכול להיות פרסום אורגני, שיווק אינטרנטי. מעבר לכתיבה צריך ידע מקצועי וניסיון. אם עובדים מחוץ לארץ אז צריכה להיות התאמה של השעות כך שיהיה אפשרי להיות אונליין ויש צורך כמובן במספיק מוטיבציה לעבודה וכך אפשר להגיע לסכומים יפים באמצעות עבודה מהבית. אפשר גם להעסיק אנשים (להאציל סמכויות) ולהפוך את העבודה האינטרנטית להכנסה פאסיבית. אפשר לעבוד מהבית באמצעות קידום אתרים אך יש לשים לב שבניית אתרים דורשת ידע טכני ולכן יש צורך ללמוד את זה ולהתנסות, כמו כן, יש צורך בטביעת עין טובה, ישנם אתרים ללימוד בניית אתרים וקידום אתרים גם דרך אונליין כך שאפשר לעשות מזה הרבה כסף. כדי לעבוד מעבודה מהבית בתחום של שיווק יש צורך בידע שיווקי, ידע טכני, מה שיאפשר בעתיד להעסיק אנשים ולהפוך את העבודה מהבית להכנסה פאסיבית.
כמו כן, דרך נוספת לעבודה מהבית היא באמצעות מסחר באמזון או איביי אך זהו עולם בפני עצמו שדורש התמקצעות בפני עצמו אך אם לומדים לעשות זאת בצורה יעילה נכונה וטובה אז אפשר בהחלט לומר שישנם אנשים שעושים מזה ממש קריירה ואפשר להפוך את זה להכנסה פאסיבית בעבודה מהבית וזאת באמצעות שיטה של מכירת מותג פרטי שזו שיטה שדורשת הבנה של הפלטפורמה של אמזון או איביי לכן יש צורך ללמוד בקורסים של מסחר באמזון או איביי המוצעים לצורך למידה של שיטת המסחר באיביי או אמזון הכוללים בין השאר, למידה של איך בוחרים מוצר, הכרת השחקנים בעולם האיביי ואמזון, למידה על המוצרים הנמכרים לפי הביקורות עליהם, ובהמשך, איך מגדילים את ההיצע, איך חוקרים את השוק בצורה טובה, איך מייצרים הכנסה פאסיבית וכו' (יש לשים לב כי יש צורך ברמה של הבנה ושליטה בסיסית בשפה האנגלית וידע בסיסי-מתקדם בהתמצאות באמצעים אלקטרוניים ושליטה במחשב) – למי שמבין בעניינים הללו עבודה מהבית יכולה להיות בשבילו משחק, ישנם אפילו ילדים – תלמידי יסודי-תיכון-צבא שמייצרים הכנסה פאסיבית באמצעות המחשב.
לסיכום, ישנו מגוון של אפשרויות לעבודה מהבית, שיכולים בהחלט להוות הכנסה נוספת בהתאם להספק המשימות הניתנות ואפילו הכנסה פאסיבית וזאת מבלי לצאת מהבית – כל אדם לפי תחומי עניינו ולפי תחומי הבנתו מבלי הבדלי גיל.

Tags :
Share This :