אמהות רבות מוצאות את עצמן (וגם אבות יש לומר) במירוץ מטורף אחרי הזמן. להספיק לצאת מהבית בזמן, להספיק לאסוף את הילדים עד חמש אחר הצהריים, להספיק לבשל, לנקות, לסדר ומה לא….הרשימה כל כך

ארוכה. אין ספק כי האיזון שבין העבודה וההורות הוא לא דבר פשוט בכלל.
אמהות רבות אשר יוצאות לחופשת לידה או רוצות להגדיל את ההכנסה החודשית מוצאות את עצמן מחפשות עבודה מהבית, כזו שניתן לעשות כשהתינוק ישן או בשעות הערב כשהבית רגוע ושקט. עבור אותן אימהות חיפוש עבודה מעולם לא היה קל יותר!
ניתן כיום למצוא מגוון רחב של תפקידים ומשרות בתחומים שונים המתאימים לעבודה מהבית לאמהות, ביניהם: מכירות ושיווק, שירותי משרד, תרגום, הזנת נתונים ועוד משרות רבות נוספות.
אמהות עובדות מהבית בזמן ובקצב שלהן
עבודה מהבית מאפשר לאימהות לעשות את העבודה בקצב שלהן ובזמן שלהן. במקרים רבים מדובר במשרות על בסיס תפוקה והספק המתעלמות ממסגרת הזמן שבה העבודה נעשית בפועל. למה הכוונה? רב העבודות מהבית לאמהות מאפשרות לעבוד בכל שעה של היום, בכל מקום ובלבד שהעבודה נעשית. לדוגמא, הקלדת נתונים – למעסיק לא משנה אם את מקלידה את הנתונים למחשב בשעה שתיים בצהריים או בשעה שתיים בלילה, כל עוד העבודה מסתיימת עד תאריך היעד שהוגדר מראש.
עבודה מהבית בשיטה הזו מאפשרת גמישות מירבית לאימהות לניהול מטלות הבית וגידול הילדים ללא לחץ מיותר.
עבודה מהבית לאמהות מחייבת משמעת עצמית
אחת מהדרישות החשובות מאמהות ואבות הרוצים לעבוד מהבית היא היכולת לעמוד במשמעת עצמית ולעמוד בפיתויים הנמצאים בבית ומסיחים את הדעת מהעבודה עצמה. לדוגמא, לצאת לסיבוב ארוך עם הכלב, לקרוא ספר, להשלים שעות שינה או לראות נטפליקס.
עבור אמהות ואבות הבוחרים לעבוד מהבית חשוב שתהיה משמעת עצמית גבוהה כך שיוכלו לעמוד במשימות היומיות או השבועיות שהגדירו לעצמם בכדי לעמוד ביעד. במקרים בהם המשמעת העצמית רופפת והעבודה נגררת, תוכלו למצוא את עצמכן גם עובדות בסופי שבוע וחגים.
עבודה מהבית מתאימה לאנשים שמסוגלים לעבוד לבד
במקביל להילה הזוהרת האופפת את נושא העבודה מהבית לאימהות וחיפוש עבודה מהבית, חשוב לציין כי מדובר בעבודה בעל אופי מבודד וככזו היא לא מתאימה לכל אחת ואחד. אם תחשבו על זה אולי לעבוד מהבית זה מאוד נוח, אך זה מצמצם באופן משמעותי את המפגש עם אנשים אחרים.
אין עם מי לצאת לסיגריה, אין עם מי לצאת להפסקת קפה ובטח שאין עם מי לשבת לארוחת צהריים.
לכן, עבודה מהבית מתאימה עבור אלה שאוהבים להיות לבד או ממעטים במפגשים חברתיים.
אם את רוצה לעבוד מהבית ולא בטוחה איזו משרה תתאים לך, היועצים של חברת תגבור ישמחו לסייע לך ולמצוא עבורך את המשרה הטובה ביותר.
לעבודה מהבית יתרונות רבות בין היתר, הימנעות מעמידה בפקקים, חיסכון בדלק ושמירה על סביבה ירוקה יותר, הזדמנות לשלוט בשעות, לעבוד מ"אזור הנוחות", להתפקס על מה שחשוב ללא רעשי רקע והסחות דעת של עמיתים (בעיקר כשהילדים במסגרות).
עבודה מהבית החלה להתאים גם למי שהתרגל לעבוד באופן ספייס, לאכול ארוחות צוהריים מסובסדות באזור התעשייה ולקשקש עם קולגות ליד מכונת הקפה.
יותר חברות מחפשות כיום עובדים שמעוניינים לעבוד מהבית או במתכונת היברידית של עבודה מהבית משולבת בעבודה במשרד, בעלי משמעת עצמית גבוהה ויש חברות שמחפשות ספקים שיעניקו את השירותים המבוקשים בלי להגיע למשרד.
אפשר להבחין בביקוש לטכנולוגיה שמאפשרת לשמור על פרודקטיביות גבוהה יותר בעבודה מהבית וכן שינויים פיזיים במרחבי העבודה כמו מתכונת של עבודה בשיטת "עמדה חמה", כשאין מקומות קבועים לעובדים אלא רק עמדות פנויות למי שמגיע פיזית למשרד באותו היום.

עבודה מהבית הינה התפתחות משמעותית בהתקדמות האדם על כדור הארץ מכמה סיבות. כאשר בני האדם הבינו שאפשר להעסיק עובדים אשר יעבדו מהבתים שלהם בעלי העסקים הרחיבו משמעותית את כמות ואיכות עובדיהן ברחבי העולם כולו ושיפרו משמעותית את איכות השירות ואת כמות השירות אשר מספקים.
עבודה מהבית הייתה קיימת לא מעט זמן אך התפתחה משמעותית והתרחבה מאוד כאשר מחלת הקורונה פרצה והחלה להדביק כמויות אדירות של אנשים ברחבי כדור הארץ.
כאשר מחלת הקורונה פרצה והחלה להדביק כמויות אסטרונומיות של בני אדם בכל כדור הארץ וכתוצאה מכך המון אנשים היו חולים וחלק לא קטן גם כן אושפזו ואף איבדו את חייהם, נאלצו ממשלות רבות ברחבי כדור הארץ להטיל הגבלות תנועה על אזרחי המדינות השונות על מנת לצמצם ככל הניתן את ההידבקות ואת כמות הנפגעים בעקבות המחלה הקשה.
כתוצאה מהטלת הגבלות התנועה אשר ממשלות ברחבי כדור הארץ הטילו על אזרחי מדינותיהן הרבה מאוד אנשים נאלצו להפסיק להגיע למקום עבודתם מה שגרם ללא מעט אנשים לאבד את מקור פרנסתם היחיד ולהיאבק על תנאי המחייה הבסיסיים אשר היו להם על מנת להמשיך לכלכל את משפחתם בכבוד.
כאשר הבינו ברחבי כדור הארץ בעלי העסקים השונים שהם יכולים להעסיק את העובדים שלהם גם מהבתים של העובדים עצמם לא רק שכמות אדירה של אנשים הצליחה לצאת ממעגל האבטלה והמשיכו לכלכל את משפחתם ואת עצמם בכבוד, אלא גם הבינו חברות הענק שכאשר הן מעסיקות את עובדיהן מהבתים שלהם הן חוסכות לא מעט כסף גם לעצמם וגם לעובדים שלהן.
יתרון משמעותי מאוד אשר נגרם בעקבות העבודה מהבית הוא החיסכון בכסף לחברות הענק והוא נגרם בצורה עקיפה על ידי מספר גורמים. גורם אחד מאוד משמעותי אשר בעקבותיו הרבה מאוד כסף נחסך לחברות הענק הוא הצורך אשר נפסק בהשכרת בנייני עבודה לעובדים, קניית ציוד העבודה ועוד הרבה מאוד ציוד והוצאות אשר לא ניתן להתעלם מהן כאשר מעסיקים עובדים בחברה.
מעבר לחברות הענק גם העובדים בחברות חוסכים הרבה מאוד כסף כאשר הם עובדים מהבתים שלהם וזה נגרם בעקבות אי הצורך להגיע פיזית למקום העבודה שלהם אשר היה עולה לא מעט כסף אשר הוצא על תחברוה ציבורית או על דלק וסולר על מנת לנסוע למקום העבודה שלהם.
מעבר לכסף אשר נחסך גם לחברות הענק וגם לעובדים בהם משאב יקר לא פחות נחסך בעיקר לעובדים בחברות וזה זמן. זמן רב נחסך לעובדים כאשר הם עובדים מהבתים שלהם בעקבות אי הצורך להגיע למקום העבודה שלהם אשר היה מצריך מהם לקום מוקדם יותר בבוקר על מנת להתארגן להגיע למקום העבודה שלהם ואף לנסוע בכבישים על מנת להגיע למקום העבודה אשר לעיתים כרוך בפקקים אשר לוקחים לא מעט זמן לעובדים מזמנם הפרטי אשר לא היו מקבלים תגמול עליו, כך גם על הדרך חזרה ממקום העבודה שלהם לכיוון הבית שלהם, וזה היה קורה מדי יום.
יתרון נוסף אשר נגרם בעקבות העבודה מהבית הוא יתרון אשר מועיל לכדור הארץ עצמו.
כאשר בני האדם אינם צריכים להגיע למקום עבודתם בתחבורה ציבורית ואו ברכב פרטי הם בעצם מצמצמים משמעותית את צריכת הדלק והסולר של בני האדם ומצמצמים את הפגיעה באיכות הסביבה ובאוויר אשר בני האדם נושמים. בשל כך גם תוחלת החיים של בני האדם עשויה להשתפר ולעלות.
לסיכום, עבודה מהבית מלאה ביתרונות אשר תורמים גם לבעלי העסקים הגדולים, גם לעובדים בחברות עצמם ואף לכדור הארץ שלנו.

Tags :
Share This :