אם היינו מספרים לאותם אנשים לאורך ההיסטוריה שיום אחד תפתח האפשרות לעבוד מהבית,הם היו חוטפים את האפשרות הזו בשתי ידיים, והיו מרגישים שהן זכו בפייס, להיות בבית להיות חלק מהגדול של הילדים,

להיות כתף לאישה לתת מענה לילדים, וגם בשביל עצמם לחסוך את הנדודים המתישים האלה ממקום למקום, נדודים שלוקחים כלכך הרבה אנרגיות, ונוסף לכך בנדודים יש המון סכנות בדרכים!

דוגמא נוספת לכך אני יביא את סיפורה של אורית, אורית במשך שנים עבדה בחו"ל, הייתה נוסעת לתקופות ארוכות וחוזרת, מה שהביא איתו המון געגועים וקושי למשפחה, עד שנפתחה האפשרות הזו בפני אורית, לעבוד מהבית, ואורית ראתה כי טוב, דווקא בגלל שהיא נדדה כלכך הרבה שנים בחוץ, זה מה שגרם לה להעריך יותר את העבודה מהבית ולהודות עליה כל יום מחדש.

יש לנו נטייה לשקוע בעצבות ולא להעריך את הדברים הטובים שלנו, אבל כשאנחנו צופים לאורך ההיסטוריה, ומבינים כמה איכות החיים שלנו השתדרגה, וכמה דברים טובים יש לנו בחיים, זה יעלה על פנינו חיוך גדול והמון שמחה והודיה על הטוב,

כן זה אפשרי לעבוד בעבודה שאנחנו אוהבים, ולהיות לצד המשפחה שלנו, ותמיד ניתן לגלות עוד אפשרויות עבודה מהבית שתעזור לנו לחייך ולגלות כמה טוב יש לנו, צריך פשוט רק לנסות!

עבודה מהבית- סיכונים אפשריים: מאמר 44:

בעבודה מהבית ישנם יתרונות רבים והם ברורים לכולם. אין שעות קבועות, אין מקום קבוע, אין 'בוס' על הראש… ועוד. אך מה בנוגע לסיכונים בעבודה כזאת?

הסיכונים במקום עבודה שאינו פרונטלי כוללים המון חוסר וודאות וחוסר הדרכה והכוונה מאת המעסיק. לעיתים אף ראיון העבודה הוא פרונטלי ונעשה דרך הטלפון או אפילו בהתכתבות בווצאפ… פעולה אשר מונעת מהעובד להכיר בצורה ישירה את המעסיק שלו.
פעמים רבות אנשים שמחפשים עבודה ומוזמנים לראיון, עסוקים במשך ראיון העבודה שלהם ברושם שהם ישאירו על המעסיק. מדובר בחוסר הבנה של מהות הראיון עבור העובד: להכיר את מעסיקו ולשאול מספיק שאלות על אופי העבודה, בכדי להבין אם מקום העבודה מתאים לו. לא בהכרח שהמעסיק לא ירצה להעסיק אותו… יתכן בהחלט שהוא בעצמו יחליט שמקום עבודה כזה פחות מתאים לו.
כל המתואר לעיל, עלול שלא לבוא לידי ביטוי בראיון עבודה שאינו פרונטלי. לא תמיד ניתן להכיר את אופי העבודה כמו שצריך, יש נטייה לשאול פחות שאלות כשהראיון מתקיים בטלפון או בווצאפ, ו'בגדול'- הסיכון הראשון לעבודה מהבית הוא בחירת מקום עבודה שלא מתאים לעובד ולצרכיו.

סיכון נוסף שיש לקחת בחשבון הוא חוסר התמיכה שעלול להתלוות לסוג עבודה כזה. המרחק מהמעסיק הוא לא רק יתרון אלא גם חיסרון. חיסרון משמעותי וגדול. אם מתעוררת שאלה או יש צורך בהסבר כלשהו בנוגע לעבודה, צריך לחכות למענה אונליין מהמעסיק… ולא תמיד מקבלים אותו, או שמקבלים אותו באיחור. במקום עבודה פיזי ופרונטלי יש חדר הנהלה בדרך כלל, יש למי לפנות. אך כאשר העבודה מתנהלת מרחוק, צריך לסמוך שיהיה מענה מהיר בעת הצורך. אין באמת יכולת לשלוט בקבלת ההכוונה הרצויה.

עוד סיכון שעלול לקרות, והוא אמנם נדיר יותר מקודמיו, הוא הסיכון בכניסה לסיפור מירמה חלילה. למה הכוונה? ישנם מקרים נדירים יותר, אך עדיין יש לתת עליהם את הדעת, של מירמה וחוסר יושרה מצד מעסיקי האונליין. מעסיקים אלה מייצרים עבודה עבור המועסקים שלהם, אך כאשר מגיע זמן התשלום הם נעלמים כלא היו. אנשים שמעוניינים לעבוד מהבית צריכים לדעת להישמר מפני מקרים כאלה.

אז איך להימנע מעוגמת נפש מיותרת, ולבחור מקום עבודה מכובד ו'כשר'?
תחילה יש לוודא שמכירים את המעסיק, שניתן לדבר איתו ישירות ושקיים מענה זמין לבעיות שעלולות להתעורר בהמשך. אחר כך, יש לוודא שמכירים את הנהלת החשבונות, ושקיים מספר טלפון זמין לפנות אליו בנוגע לשאלות כספיות. יתר על כן, יש לוודא שחוזה העבודה שנחתם בין הצדדים עבר קריאה מדוקדקת והבנה מלאה של כל סעיף וסעיף. ולבסוף יש לקוות שהכול יסתדר לטובה, כי אף אחד מאיתנו הוא לא נביא…

נסיים בתקווה שכל אחד ואחת ימצאו את דרכם למקום עבודה איכותי שיוציא מהם רק צדדים יפים ויביא אותם לידי סיפוק ואושר. אני מאמינה שזה אפשרי.

לעבודה מ הבית כדי להתאים את זמני החופשה שלכם לחשוב כו מקצועיים
יכולת לשמור על בילוי עם המשפחה – כאשר אתם עובדים מהבית, יש לכם יותר זמן לבלות עם המשפחה שלכם. זה יכול לכלול ארוחות יחד, חגיגות משפחתיות ופעילויות נוספות שיכולות לשפר את איכות החיים שלכם.
אפשרות לבנות חיים במסגרת חדשה שזה עבודה מהבית יכולה לאפשר לכם לבנות חיים חדשים בתוך מספר חודשים במקום להיות חסונים בתחום הנוכחי שלכם. זה יכול להיות הזדמנות טובה לפתח את עצמכם ולגדול בתחום שלא הייתם מסוגלים לגדול בו אם הייתם עובדים במשרד מסוים.
המתאימים לצרכיהם והדרישות המיוחדות של העבודה מ הבית .
בעבודה מהבית יש כמה סוגי עבודות
יש את העבוה של ההקלדה, שזה עבודה שאתה יושב איפה שבא במקום טוב שהוא ואתה מקליד מה שאתה צריך.
ובהקלדה יש כמה סוגים של הקלדות יש הקלדה של הזנת נתונים,
בהזנת נתונים יש כמה מיני קטיגוריות, יש שאתה מנהל עסק ואתה רוצה לדעת כמה מהעובדים שלך עבדו בכמה שעות וכמה כסף מגיע להם. אז אתה לוקח את המחשב שלך מתיישב על הכסא בבית או במשרד ואתה פשוט מנהל את העסק מהבית וזה גם עבודה מהבית ולכן אתה יודע בדיוק כמה כסף אתה צריך לתת לכל אחד ואחד.
ויש הזנת נתונים של שכיר שהמעביד שלך נותן לך מסמכים ואקסלים מפוזזים ואתה מיישב אותו בהזנת נתונים. אתה מחשב בכל דף ודף כמה יוצא ואיך ואחר כך אתה מעביר למעסיק שלך את כל התכולה וההנגשה הנדרש שעשית

ויש הקלדה של מאמרים שמישהו או אתה רוצים לכתוב מאמרים ואז אתה מתיישב על המחשב וכותב את המאמרים שאתה רוצה לפרסם.
או שאתה רוצה לכתוב ספר אתה לוקח את כל הדפים שרשמת לפניך ואת כל הקבוץ ואתה מקליד אותה ומסדר אותה בצורה יפה ומכובדת. וכך אתה יכול להוציא ספר יפה ומכובדת
ויש אנשים שמוציאים ספר ואינם יכולים או רוצים להקליד אותם בעצמם לכן הם נותנים לך את זה ואתה מקליד אותם ומוציאים אותם לאור.

יש עוד סוגי עבודה מהבית שזה מענה טלפוני שזה מזכירות שאתה יושב בבית נינוח ומתקשרים אליך הבית ה ואתה רושם לו את מה שצריך ומה שהוא מבקש לענינו של דבר.
ויש עוד עבודות מהבית יש למשל עבודה שאתה יושב ומתקשרים איליך ואתה קובע להם תורים לרופא סידורים. אתה לא צריך לפנות לאף אחד רק הם יפנו איליך ובגדול.
ויש שיחות יוצאות שאתה פונה לאנשים ומציע להם כל מיני הצעות, ש הצעות של אשראי ויש של סקרים אנשים רוצים שתעשה סקרים בשבילך גם בשביל בחירות לשמשל למי אתה מצביע ולמה ואיך וגם בכלל בכל ימות השנה אנשים רוצים לדעת אם אתה נהנה בחיים מה אין לך ואיך אתה תוכל להתגבר ולהמשיך הלאה.
ויש עבודת הגהות אנשים כותבים מאמרים או ספרים ואתה הוגהה אותם ובודק אם זה נכתב נכון ואם אפשר להסביר אותו יותר טוב (וגם פה אצלי דרוש כמה מגיהים..) ולבדוק עם יש את זה במקורות.
ויש עבודה מהבית שזה הקלדת הקלטות שזה שיש כל מיני הקלטות שמע שרוצים לעלות אותו על הדף. יש למשל חקירות של אנשים שהיו בחקירות ולקראת המשפט רוצים שהשופט יקרא אותו לכן צריך מקלידים שרוב פעמים הם רוצים שיהיה דווקא בעבודה מהבית.
בסוף עבודה מ הבית היא הכי קלה והכי נוחה לכולם ובמיוחד למי שרוצה

בעבודה מהבית אתה רואה איפה אתה יכול להיות בחחים שלך , דרך אחת למצוא עבודה במהירות היא למצוא עבודה מהבית , בעולם שלנו רוב באנשים משתמשים כל היום בטלפונים הולכים לעבודה עובדים עם מחשבים למה , בגלל שהעולם שלנו הוא עולם טכנולוגי , בעבודה מהבית אתה המנהל של עצמך אתה לומד הרבה דברים לעשות את החיים שלך יותר טובים , בעבודה מהבית אתה תראה שהכלל טוב ואיך החיים שלך משתנים ברגע .

תכנסו לאתר האינטרנט שלנו תראו כמה אנחנו עובדים תראו כמה זמן לוקח לנו לעבודה ובזמן הזה כמה כסף מקבלים , כמה ידע מקבלים כמה חיוך מקבלים כמה יהיה לך לזמן ביום לעשות דברים חשובים שאת הרוצה לעשות אותם , להתאמן לראות ההורים שלך בעלי החיים שלך , בן/ת זוג שלך לשבת אתם תדברו ביחד על היום מה הלך לכם ביום הולכים למסעדה , למסיבה , הולכים לכל מקום אתם רוצה ללכת אליו , וגם יהיה לכם זמן בלילה לראות סרטון לעשות ארוחת ערב , כל זה בהחלטה שלכם כל זה במוח שלכם בכוח שלכם .

בעבודה מהבית אתה לא מחויב לעשות ראיו כמו בעבודה רגילה בעבודה מהבית אין צורך להיות בלחץ אין צורך לקום מוקדם בבוקר אין צורך לקום מוקדם להתארגן על מנת לנסוע לעבודה מוקדם יותר בגלל לא לאחר ואחר כך שומעים מלה ממנהל על איחור בסוף חודש לא מקבלים שכר כמו שצריך .

אתה יכול לחפש עבודה מהבית עבודה נוחה עבודה בזמן הפנוי שלך עבודה לבד עבודה בלי מנהל שאמר לך אין לחלק את העבודה שלך , תמיד יהי טוב אם תהיה ישיר עם עצמך תחליט מה אתה רוצה תקבל מה אתה רוצה , שיהיה לך רצון לעבוד רצון ללמוד דברים חדשים דברים חשובים דברים בעולם המודרני שעוזרים לך מאוד בחיים שלך עוזרים לך עם הילדים שלך , ואל את עצמך אין העבודה מהבית יכולה לעזור לי עם הילדים , אם אתה קם בבוקר מארגן את הילדים שלך לבית ספר ואתה ממשיך את העבודה שלך מהבית יש לך זמן פנוי לנקות הבית לעשות אוכל לילדים , בעבודה מהבית אתה יכול לראות איך אתה יכול להרוויח כסף איך אתה יכול לעשות עסק ביתי מוצלח , למה אתם לא מחפשים עבודה מהבית לא מחפשים מקום שנוח לכם יותר , בבית שלך יהיה כיף לך , קם בבוקר בכל שעה אתה רוצה מארגן את עצמך שותה נס מארגן את הילדים שלך מנקה את הבית אחרי כל זה אתה יכול להתחיל לעבוד במקום לקום מוקדם להתארגן ולנסוע לעבודה בעבודה מהבית אתה לא חייב להיפרד מההורים שלך מהילדים שלך מהבית שלך מבעלי חיים שלך שגרים אותך בבית , עבודה מהבית מתאימה לכל האנשים , לסטודנטים למשרה מלאה משרב אם , יש אנשים שממונעים מעבודה פיזית מול אנשים , הם יכולים לחפש עבודה מהבית בישיבה במקום נוח להם יותר מהעבודה .

למה אתה לא ושב שאתה יכול למה אתה לא מחפש עבודה מהבית לא מחפש איפה יש חיוך איפה יהי נוח לך יותר ממקום עבודה שלך עכשיו ., בעבודה מהבית אתה לומד המון דברים כי בעולם המודרנה רוב האנשים משתמשים במחשב באמצע עבודה שלהם יודעם יותר ויותר על עולם הטכנולוגיה , למה אנחנו לא נהיה כמו האנשים שמשפרים את עצמיהם בעולם המודרנה למה לא יהי לך יותר ידע על טכנולוגיה על מחשבים על אין העולם עובד על המחשב , יש אנשים שרק משתמשים במחשב באמצע עבודה או בלימודים אבל במהלך היום לא משתמשים במחשב כי הם יודעים שהמחשב לא יעזור להם רק עוזר להם בלימודים בעבודה בזה הוא , בסוף תחשוב תרצה כי עבודה מהבית היא הכלל .

Tags :
Share This :