איכות הסביבה מעניינת אתכם?

איכות הסביבה מתחילה לדרדר בגלל אנשים שלא איכפת להם ובגלל מפעלים. בגלל מעשי האדם זיהום הסביבה יצר מצב של קרע באטמוספרה מה שגורם בסופו של דבר ליותר חום של השמש להיכנס לכדור הארץ. מה ההשלכות לכך? חימום גלובלי שממיס את הקרחונים, שריפה של מספר מקומות מחייה של בעלי חיים בגלל החום הכבד וכך זה גורם להכחדה של מספר זנים של בעלי חיים עד כדי כך שבגני החיות כתוב בשלט קטן שהזנים שהינו רגילים לראות הם כעת ב"סכנת הכחדה". ולמה? בגלל מעשה האדם. כאשר שופכים את הלכלוך של המפעלים למים וזה ממית אלפי חיות שנמצאות שם כי זאת סביבת החיים הטבעית שלהם. שלא לדבר על שאיבת נפט מהים, במידה והנפט נפלט הוא מזהם רדיוס על גבי רדיוס של אזור מחייה של אלפי סוגים של דגים, סרטנים ואלו שאוכלים את החיות הללו כגון שחפים, עופות דורסים, במרווח היותר רחוק של זיהום האוקיינוס זה יפגע גם בכלבי הים, דולפינים, צבי ים וגם בכרישים.

נסתכל על המצב כמו שהוא כיום דובי קואלה מוגדרים כחיה בסכנת הכחדה בגלל שאנשים העלימו וכרתו עצים שהיו סביבת המחייה הטבעית שלהם או שזרקו פסולת שעשויה מזכוכית ופלסטיק ובגלל ההתחממות הגלובלית נוצרה שריפה שגרמה למקום המחייה שלהם להפסיק להתקיים, דובי הקוטב בסכנת הכחדה כי הקרחונים נמסים בגלל הזיהום של האדם ועוד. כמובן שיש כבר נזק לסביבה ולבעלי החיים לדוגמא כל הפסולת שאנשים זורקים סתם כך בחוף הים נסחפת עם הגאות לאוקיינוס, צבי ים נלכדים ברשתות דייג ללא שימוש ועלולים למות מהם, שחפים שנתקעו או נפגעו מקופסאות שימורים ועוד מלא אסונות שלא בטוח ששמעתם עליהם שהאדם גרם לכך.

אז מה עושים וכיצד ניתן לשנות או לעצור את גורל שאר החיות וגם האנושות מלחדול מלהתקיים? אפשר להתחיל בצעד קטן והוא להתחיל למחזר כבר אצלכם בבית, לא לזרוק פסולת על הרצפה, להעדיף לקשקש על שני צדדי הדף מאשר רק על צד אחד וכך יפחת הצורך בדף נוסף שזרק, למחזר בקבוקים ולשים אותם במחזורית, להעדיף לא להשתמש בכלי אוכל בחד פעמי, לחנך את הדור הצעיר למחזר ולדאוג לאיכות הסביבה. אפשר גם לתרום בדבר נוסף והוא תרומות לאנשים שיוצאים כנגד המערכת ומנסים לעצור את הזיהום בהרחקת שאיבות הנפט ואפילו סגירתם ועוד. אבל מה אתכם? אתם גם צריכים את הכסף כמו שכולם צריכים. ובכן יש לכך פתרון אם תעבדו בעבודה מהבית תוכלו להרוויח כסף בקלות וללא מאמץ ובנוסף כמה שקלים בודדים תוכלו להעביר לאותם אנשים שיחתמו על עצומות כנגד זיהום הסביבה ועושים זאת כדי לעשות שינוי לפני שיהיה מאוחר מדי.

אתם לא צריכים הרבה כדי לעבוד בעבודה מהבית, כל מה שאתם צריכים שיהיה לכם זה טלפון או מחשב עם חיבור יציב לאינטרנט וזהו אתם בפנים ויכולים להרוויח עוד כסף לחשבון הבנק. עבודה מהבית מאפשרת לכם יכולת לעבוד במשרה נוחה, גמישה ובשכר לרוב מעל למינימום. עבודה מהבית תוכל לעזור לכם להמשך וגם להווה. תוכלו ככה לנסות להציל את האנושות ובעלי החיים. אנחנו צריכים לחשוב על דור ההמשך מה יהיה להם בחיים? כנראה שכלום מכיוון שרוב החיות יוכחדו עד אז, שלא לדבר על כך שבטח יהיה אסור להיכנס יותר לים בגלל זיהום ועוד. האם ככה הייתם רוצים שהדור הבא יחיה? בטח שלא. אומר תודה שקראתם את המאמר ומקווה שהצלחתי לעזור לכם להבין ובהצלחה בהמשך.

חושבים שאתם מחושבים עם כסף? תחשבו שנית

הרבה אנשים חושבים שהם יודעים לסנכרן בין הכנסות להוצאות ולא להגיע למינוסים אך יש לי שאלה אליכם, האם אתם חושבים שהחישוב הזה מספיק טוב להמשך חייכם? אם החישוב לא כולל לפרנס ילד או כמה ילדים שתרצו בעתיד, כסף ללימודים שלהם, לפנסיה שלכם, כסף לחופשות ונופשים, כסף לקניית דירה ועוד אז אתם עדיין לא מחושבים טוב עם הכסף אתם חיים את החישוב בין יום ליום אך כמו כל דבר בחיים צריך משהו שיחזיק לטווח זמן ארוך. אתם צריכים להרוויח מספיק כסף ולהיות מחושבים כך שלא תתעוררו יום אחד בגיל מבוגר ואין לכם שקל בפנסיה.

איך לחסוך מספיק כסף גם להווה וגם לעתידכם ולעתיד המשפחה שתקימו בהמשך? זה יפתיע אתכם לשמוע זאת אבל ככל שתתחילו לחסוך כסף מגיל עשרים פלוס למטרות הללו יהיה לכם הרבה יותר קל בעתיד ורוב הסיכויים שעד אז באמת תהיו מחושבים עם הכסף שלכם כמו שצריך. כדי להתחיל מוקדם צריך לדעת מה הסטטוס שלכם באותה התקופה במידה ואתם לומדים בתיכון, לפני שירות צבאי, בשירות צבאי או לאומי, לומדים במכללה או אוניברסיטה או בעלי עבודה קבועה כל מצב בחיים הוא שונה אך לכולם יש דבר אחד שיכול לעזור להם להכניס עוד כסף לחשבון הבנק ללא מאמץ רק צריך לשם כך טלפון עם חיבור לאינטרנט.

בטח אם שואלים את עצמכם על איזו עבודה מדובר, עבודה זאת היא עבודה מהבית והיא מתנהלת בול כמו שהיא נשמעת, מהבית. אתם לא צריכים לנסוע ממקום למקום כדי להגיע אליה, אין לכם על הראש בוס עצבני, רוב המשרות אם לא כולן עם שכר מעל למינימום, זה לא דורש מאמץ, שכר טוב וזאת עבודה גמישה זה אומר שאתם לרוב במשרות הבוס של עצמכם, אתם קובעים כמה תעבדו ומתי לפי הלוז האישי שלכם והשכר יהיה לפי הספק העבודה לאותו חודש שתבצעו. עבודה מהבית יכולה להכניס לכם שכר טוב עד כדי כך שאנשים שהתחילו במשרה קטנה בעבודה זו הפכו אותה לעבודה העיקרית שלהם בחיים בגלל השכר שקיבלו ובגלל הקריטריונים שלה שלא תהיה לאף עבודה אחרת.

במידה ומצאתם משרה שהתחברתם אליה בעבודה מהבית תוכלו ישר להתחיל לעבוד ככל הנראה ישר באותו היום! חלק מהכסף תשימו בצד בשביל הפנסיה שלכם, בשביל הטיולים שתרצו לארגן ולצאת להרפתקאות חדשות, במידה וזאת עבודה חלקית את הכסף שתקבלו לאחר כחודש תוכלו לבזבז על דברים שתרצו ואת ההכנסה הקבועה ממקום העבודה הקיים שלכם שהיא העיקרית אל תגעו בה וכך חשבון הבנק שלכם יגדל יותר ויהיה לכם גם כסף נוסף לבזבוזים בקלות ולא צורכת כמעט מאמצים. עדיף להתחיל לעבוד ולחסוך עכשיו מאשר שבעוד כמה שנים מהיום כשתרצו לקנות דירה משלכם לא יהיה לכם את המצעים הללו ואז תצטרכו לקחת הלוואה ויהיו לכם חובות ומשם מאוד קל לדרדר וקשה לצאת מבחינה כלכלית.

לסיכום אומר שכל עוד תחשבו על העתיד שלכם כבר מעכשיו הוא כבר יהיה יותר טוב כי תשקיעו מהיום מאמצעים שתגיעו לגיל הפנסיה ותוכלו לחיות בכבוד וללא פחד מהצד הכלכלי. אם אתם לא תעשו זאת אף אחד לא יעשה זאת בשבילכם אס כדאי לכם להתחיל להתעורר ולהתחיל לתקתק. תודה שקראתם את המאמר ומקווה שהבנתם שהכסף זה לא הדבר העיקר בחיים אך הוא אמצעי להישרדות בחיים של היום ולכן הוא חשוב ומקווה שהבנתם את חשיבות המחשבה על העתיד מגיל צעיר.

באמצע סמסטר לימודים במכללה או באוניברסיטה והכסף דוחק? כדאי שתקרא את זה

התחלתם פרק חדש בחיים, עכשיו אתם סטודנטים וכמו שכבר ידעתם לפני שנכנסתם לשם הולך להיות לחוץ מבחינת לימודים וגם עמוס. בגלל זמני הלימודים שמתפרסים על גבי שבוע לא כל מקום עבודה ייקח אתכם לעבוד לצידו. לא כל משרה תהיה פתוחה בפניכם בגלל שאתם לא תמיד זמינים או נגישים לאותן משרות בגלל הלימודים. צריך ללמוד ולעבוד קשה כדי להצליח בלימודים אך מה בעניין הכסף? ישנם סטודנטים שגרים אצל ההורים והם ממשיכים לפרנס אותם אך ישנם כאלה שהמכללה או האוניברסיטה רחוקים מהמקום מגורים של ההורים והם צריכים להשכיר חדר בדירת שותפים ולממן את עצמם כדי שיהיו מפוקסים על הלימודים מבלי לנסוע הלוך חזור יום אחרי יום וכך תיווצר שחיקה של אותו סטודנט או סטודנטית. אך מה בנוגע לסטודנט שעבר לדירת שותפים, איך הוא ישיג את הכסף אם לא כל משרה אם בכלל תקבל אותו אליה? יש לכך פתרון.

בטח שמעתם או קפצה לכם מודעה ברשתות החברתיות כגון אינסטגרם, פייסבוק, ווצאפ ועוד על משרות רבות בעבודה מהבית. מה זאת עבודה מהבית אתם שואלים? כמו שזה נשמע, עבודה שמתבצעת בבית ולא במשרד של אותה חברה. אתם לא צריכים לצאת מהבית בשביל לעבוד. אתם לא צריכים ברוב המשרות ניסיון קודם וכל מה שתצטרכו זה טלפון או מחשב עם חיבור יציב לאינטרנט וזהו מהיום כבר תוכלו להתחיל לעבוד ולהרוויח כסף! כסף מעל למינימום ברוב המשרות אם לא בכולן וזה לא דורש מאמץ. ישנם משרות שמבקשות שעות מוגדרות לעבודה והכסף יהיה על בסיס שעתי שאתם עובדים וישנם משרות שהעבודה היא על ידכם, אין לכם שעות מוגדרות ותוכלו לעבוד בזמן הפנוי שלכם לאחר יום לימודים בין חצי שעה ויותר והשכר הוא לפי כמות ההספק של אותה עבודה לאחר כחודש עבודה.

עבודה מהבית מתאימה לכל מי שרוצה לקבל כסף בדרך נוחה, גמישה, מעל למינימום ובלי בוס שדוחק בכם להגיע לעבודה גם כשאתם עמוסים באותם ימים. אתם הבוס של עצמכם, אתם אחראים על כמה תרוויחו כי זה בידיים שלכם. מתוך יום לימודים אחד מהבוקר עד לערב תוכלו לפנות כמה דקות לעבודה וככה בסוף החודש תקבלו עוד כסף לחשבון ולא רק תבזבזו ותתחילו לחשוש לגבי המצב הכלכלי. לא חייב לעבוד כל יום אפשר גם כמה פעמים בשבוע ובכמה זמן שאתם תבחרו לעבוד במידה ולקחת משרה בה השכר הוא על פי ההספק שלכם. כך שסטודנט או סטודנטית שגרים בדירת שותפים והם אלה שמשלמים ע לשכירות ושאר הדברים לא יכנסו ללחץ כלכלי כי הם יוכלו להחזיר את הסכום בעבודה מהבית תוך כמה דקות ואפילו להכניס יותר כסף ממה שהוצאו.

אין יותר את הפחד הזה שהבוס יום אחד יתקשר ויאמר לכם בטלפון שמספר המשמרות שלכם מועטה ולכן מעדיף לפטר אתכם כי אינכם באים ברוב הזמן כשהוא צריך, אין יותר לחץ גם ללימודים וגם לעבודה כדי להרוויח כסף, אתם תוכלו כעת באמת להתרכז בלימודים ולהצליח בהם ובכמה דקות או בכמה זמן שתרצו ותמצאו לנכון להשקיע תוכלו לעבוד במשרה מעבודה מהבית ובכך להרוויח תוך כדי וכך תצאו מרוצים משני הדברים! גם אלו שחיים אצל ההורים יוכלו להתפרנס מעבודה מהבית כי היא מתאימה לכולם. לסיכום אומר תודה רבה שקראתם את המאמר ומקווה שהצלחתי לעזור לחלק מהקוראים. תזכרו שהעתיד כבר כאן ולכן צריך לנצל אותו נכון.

כל עוד אתם יכולים אז בעצם למה לא לעזור?

לצערנו ישנם אנשים שהם מעוטי יכולת, שאין להם כסף בשביל להחזיק את עצמם ואת משפחתם. בשנים האחרונות יש יותר ויותר הרמות של ארגונים בכדי לעזור לאותם משפחות. לדוגמא ארגון לתת שמתעסק בהבאת מוצרים ואריזתם בקרטונים לפי מספר הנפשות שמכילה אותה משפחה, לדוגמא משפחה שיש בה כחמש נפשות תקבל אריזת מזון יותר גדולה מאשר אדם ללא משפחה ויש צורך בלהביא לאותו אדם את המזון. אך בשל משבר הקורונה יותר ויתר אנשים סבלו מחוסר הכנסה בגלל שמקומות העבודה לא עבדו. מצב זה יצר קריסה ענקית אצל מספר משפחות, עד כדי כך שהם הפכו למעוטי יכולת ומעוטי הכנסה. בשביל לעזור להם יש צורך מתמיד של מתנדבים שיאספו בשביל אותן משפחות מוצרי מזון. עמותת אחריי התחילה בשנים האחרונות לקחת את החניכים שלה ובתור התנדבות הם יאספו מוצרי מזון בכניסות הסופרים, איך יעשו זאת? תחילה ייקחו עגלה, יבקש ואישור מנהל כדי שלא יפריע שהם עומדים שם וזה יהיה באישור ולאחר מכן מבקשים מלקוחות הסופר שנכנסים אליהם האם הם יכולים לקנות מוצר מזון אחד בסיסי או כמה שירצו לתרומה בשביל משפחות נזקקות ובכך זה עובד, המוצרים שנאספים נשלחים לעמותות בשיתוף עם עמותת אחריי ובכך הם נשלחים בארגזים למשפחות מעוטי יכולת.

Tags :
Share This :