איך מקימים עסק וממשיכים לעבוד מהבית ללא מאמץ
במאמר הבא אציג דרך פעולה ליצירת מקור הכנסה הכי אטרקטיבי שקיים היום בשוק (עסק עצמאי) והחלק החשוב הוא איך מקימים את העסק אבל ממשיכים לעבוד מהבית.

במאמר הבא אציג דרך פעולה ליצירת מקור הכנסה הכי אטרקטיבי שקיים היום בשוק (עסק עצמאי) והחלק החשוב הוא איך מקימים את העסק אבל ממשיכים לעבוד מהבית.
תחילה נסתכל על עסק כמו מכונת שמדפיסה כסף.
דרושים משאבים רבים בכדי להפעיל את אותה מכונה, מגולמים בזמן ידע כסף ואנרגיה.
אדם שיודע איך לבנות מכונה שמדפיסה כסף בונה אחת כזאת, משקיע את כל הידע שלו, הזמן הדרוש, האנרגיה והכסף בחומרים בכדי לייצר את אותה מדפסת.
לאחר שהוא רואה שהיא עובדת ואכן מייצרת כסף, הוא שם אנשי תפעול על אותה מכונה.
איש תפעול אחד אחראי להכנסת הדפים, האחר אחראי לאיסוף הכסף ואריזתו, השלישי אחראי לשליחת הכסף, הרביעי אחראי לתפעול ותחזוקת המכונה.
לאחר שכלל אנשי הצוות יודעים את עבודתם ואותו אדם שבנה את המכונה נותן בהם אמון שיוכלו להמשיך לעבוד מבלי שהוא יהיה נוכח על יד המדפסת – ככה הוא יצר לעצמו עסק עם הכנסה פאסיבית ואת תפקיד השיווק של העסק, שאותו הוא יכול לעשות מכל מקום ובעיקר מהבית הוא עושה מהבית.
אז לצורך המטאפורה אמנם השתמשתי במכונה שמדפיסה כסף אבל ניתן להמשיל את זה על כל סוג של עסק שניתן לפתוח והנה דוגמא טובה לכך.
מכירים את צלמי המגנטים מהחתונות? אלה מצלמים את הקהל בהתחלה באמצע ובסוף החתונה מגישים במתנה מגנטים עם התמונות של האורחים מהאירוע, אלה תלויים על המקררים בכל בית שני בארץ.
זה סוג עסק קלאסי שניתן לייצר אותו ולהמשיך לעבוד מהבית, נעבור על כלל מרכיביו כדי להבין מה דרוש בו בכדי לייצר אותו.
לעסק דרוש צלם שיצלם את הקהל, מצלמה איכותית שתספק חומרים טובים לקהל, מדפסת שתדפיס את התמונות על גבי מגנט מיד לאחר המנה העיקרית ועמדה לפרוס עליה את המגנטים כדי שהאורחים יוכלו לקבל את המתנה שלהם.
אז בהתחלה אותו אדם עושה את הכל, הוא מצלם, עורך, מדפיס ומחלק את המתנות.
כלל הוצאות המשאבים עליו, הוא משלם על הציוד, על העמדה, על השיווק, הוא ממצה את הזמן שלו באירועים בכדי להניע את העסק.
כשהוא משכיל לייצר מהעסק מכונה שמדפיסה כסף הוא מביא שני עובדים ומכשיר אותם להשתמש בציוד ולעשות בדיוק את מה שהוא עשה באירועים.
מכשיר אותם איך לצלם, איך לתת שירות, איך להדפיס את התמונות ואיך להעמיד עמדה ולחלק את המגנטים לאורחים. ברגע שהצוות מיומן וניתן לסמוך עליו, אותו צלם שייצר את העסק יכול להישאר בבית ולהתעסק אך ורק בשיווק וסגירת מכירות לעסק.
הצוות שבנה הוא שזז ממקום למקום ומייצר את הערך ועושה את העבודה, בזמן שהוא עובד מהבית על סגירת אירועים לעונת החורף והקיץ.
לסיכום ניתן ואפשרי לבנות עסק וגם לעבוד מהבית, במאמר נתתי דוגמאות טובות לכך שניתן להפוך דמיון למציאות שמייצרת כסף כאשר אתם היזם וכיזם אתם יכולים לעבוד מהבית, לאחר שייצרתם עסק שדופק עם צוות אמין שמכיר ויודע את העבודה, לאחר שווידאתם וחנכתם אותם בעסק, ניתן לקחת כמה צעדים אחורה ולקבל שליטה על העסק מהצד או לקחת תפקיד צדדי בו שיודע לייצר בו עוד עבודה, אך חשוב יותר לעשות זאת מהבית בקצב ובזמן שאתה רוצה. אם אתם רוצים לייצר עבודה כזו, תצטרכו לחשוב תחילה במה אתם טובים, לאחר מכן האם קיימים בכם המשאבים לייצור הדבר, האם תדעו לגייס צוות מתאים שיעבוד בלעדיכם, והאם יש תפקיד בעסק שניתן לעבוד בו מהבית ובעיניי בכל עסק יש כי כל עסק דורש שיווק ומכירות – שיווק ומכירות ניתן לעשות מהבית.

איך עושים עסקאות בנדל"ן בעבודה מהבית בלבד.
במאמר הבא אביא על הכתב את הדרך ליצירת עסקאות בנדל"ן בעיקר בחוץ לארץ ובארצות הברית בפרט בעבודה פשוטה מהבית עם המחשב האישי בלבד.
בשנים האחרונות ניהיה טרנדי להשקיע בנדל"ן כידוע נדל"ן הינו אפיק השקעה מניב מאוד עם כמה מקורות רווח מאפיק אחד. רווח מעלית ערך, רווח משכירות, רווח משחיקת המשכנתא ורווח ממינוף הנכס לטובת רכישת נכס נוסף.
ככה שהעולם נעשה גלובלי יותר והדיגיטאל הפך למשאב היקר בחיינו ניתן לעשות השקעות בנדל"ן מעבר לים והכל בטווחי זמן קצרים, כבר לא צריך לנסוע לשום מקום, הכל נמצא נגיש וקיים באינטרנט.
אז איך התחילו לייצר עסקאות בנדל"ן בארה"ב בעבודה מהבית בלבד.
תחילה התחילו ליצור קשרים עסקיים עם עורכי דין, מתווכים ושמאים מאזורים ספציפיים שהם אטרקטיביים מבחינת ביקוש לאוכלוסייה.
אלה האנשים יודעים להביא עסקאות מפה לאוזן הרבה מתחת למחירי השוק, עסקאות אלה דורשות השבחה מסויימת והכנסת של דיירים, מה שמייצר הזדמנויות בנדל"ן למשקיעים.
התשואות בארה"ב יחסית גבוהות ביחס לשאר העולם כיוון שמחיר הבית אינו יקר (וגם לא מעלה את ערכו בצורה משמעותית) אך השכירות עליו כן גבוהה.
לאחר שיצרנו קשרים עם "חתולי הרחוב" בשווקים אלה שיודעים להביא את העסקאות עלינו לייצר קשרים עסקיים עם שני אנשים חשובים מאוד.
שמאי וקבלן שיפוצים – אלה אנשים היודעים לתת לנו ודאות על כדאיות עסקה, הם מגיעים לנכס ומעריכים מה צריך לעשות בו ומה המחיר שניתן יהיה לקבל עליו לאחר ההשבחה.
השלב הבא הוא גיוס משקיע, מכל העולם, כאן נדרש יכולות שיווק ושפה בינלאומית ברמה טובה בכדי להגיע לכמה שיותר משקיעים בחוץ לארץ ולא להתקבע רק לארץ המולדת.
מכינים תכנית עסקית שבה מגולמים כלל הנתונים, איזה נכס, בכמה נרכש, מה צריך לעשות בו וכמה זה עולה, בכמה יושכר ובכמה יימכר. מי המשקיע הרוכש באיזה סכום ומה הרווחים לכל צד בתמונה.
את כל מה שפירטתי עכשיו עושים אך ורק מהבית, מהמחשב האישי, במיילים בזומים ובשיחות קוליות בלבד.
בזמן השבחת הנכס יש בן אדם שאיתו היזם בקשר שמוודא את השיפוצים בנכס ובהמשך גם מתווך שאחראי להכניס את השוכרים.
בנתיים היזם יוצר קשרים עם חברת ניהול וביטוח שוכרים אלה דואגים שהבית ינוהל כמו שצריך, אם יהיו בו תקלות אם יטופלו, אם יש תחלופת שוכרים החברת ניהול תדאג לשיווק ולסגירה, אם יש בעיות של שוכרים לא טובים, הביטוח שוכר יכסה.
ליזמים טובים עם קשרים טובים עסקה כזו דורשת מהם כ8 שעות נטו, על המחשב הנייד.
כ8 שעות של שיחות, חיפוש באינטרנט, שיחות וידאו ומיילים לעסקה שלוקחת בין חודש לשלושה חודשים אך בזמן אמת דורשת מהיזם 8 שעות בלבד מהמחשב מהעבודה בבית.
לסיכום, ניתן לעשות עסקאות בנדל"ן בעולם בעבודה מהבית בלבד, מהמחשב האישי, וניתן לעשות בזה כסף גדול מאוד.
בנדל"ן בארה"ב הרווחים גדולים מאוד ומאפשרים לכל משקיע להיכנס כמעט מכל סכום, ניתן גם לגייס סוג של קרן – כלומר כמה משקיעים לטובת פרוייקט קטן או גדול ובכך לפזר את הסיכון וההשקעה.
וכל העבודה היא מול המחשב מהבית בלבד, נשענת על קשרים עסקיים ואנשי מקצוע מקומיים שעושים את העבודה ומעדכנים על התקדמות של פרויקט.
אז כן ניתן לעשות כסף גדול בעבודה מהבית, ניתן גם להיות יזמני נדל"ן קטנים וגדולים מבלי לדרוך בשטח ולו פעם אחת, כל שנשאר זה להתערבב בשוק ולגייס את המשקיעים עם הכסף, גם זה, באיתור במחשב מהבית בלבד.

צריך להגיד את זה- עבודה מהבית אפשרית היום לכל אחד וזו כנראה אחת הבשורות הגדולות ביותר של העשור בפרט בשוק התעסוקה. ועם דבר אחד אי אפשר להתווכח- העובדים מעדיפים לעבוד מהבית ואם אפשר- כמה שיותר. ויש לזה לא מעט סיבות, ביו הדומיננטיות שבהן היא שאין בוס על הראש- בדרך כלל כשאנחנו עובדים מהמשרד הבוס עושה את "הסיבוב בוקר" שלו, עובר בין העובדים, שואל שאלות ומוודא את העבודה השוטפת, מתקשר אליכם ואפשר להגיד "בוחן" אתכם על לא מעט דברים שקשורים בטיב העבודה. אפילו אם חשבתם לקום לשירותים, לגלול ברשתות חברתיות או לעשות שיחה חשובה- אתם עשויים לקבל פרצוף או לראות שהעיניים מופנות אליכם. וכשאתם לא נמצאים מול העיניים שלו במהלך כל שעות העבודה ועדיין דואגים לתפוקה הנדרשת מכם אבל דרך הבית, אתם מאפשרים לעצמכם לקחת את הזמן ולארגן אותו כפי שנוח לכם והדבר הזה מאפשר לכם חופשיות להגיע למטרה שהיא תפוקה נדרשת אבל בדרך שלכם. בנוסף לכך

Tags :
Share This :