איך לנהל עובדים דרך עבודה מהבית ?

טוב אז ככה חברים התחלתי לעבוד בתור מנהלת על עובדים אבל דרך הבית זה מטורףףףףף.
אז עבדתי לפני כמנהלת במשרד יזמות ונדלן ולאור מה שקרה עם הקורנה שנמשכה המון זמן . התחלנו לעבוד חצי מהבית חצי מהמקום העבודה , והחלטתי שאני רוצה לעבוד קבוע דרך הבית זה נותן לי המון זמן לעצמך מזה המון מלאאאא .
מה שאני עושה בעצם בעבודה שלי מהבית אני מדברת בזום עם לקוחות עסקיים שלנו ואני פועלת ממש דרךהבית בלבד. מנהלת את העובדים שאני אחראית עליהם , מנהלת משימות ושיתופי פעולה דרך הבית .
מצאתי שבע עצות מהאינטרנט שיעזורו לכם לנהל נכון את העובדים שלכם וגם קצת את דעתי בנושא :
1.התקשרות פנימית- הדבר הכי חשוב בעבודות ארגון וסדר זה המרכיב הזה. צריך תקשורת טובה בשיחות בין מנהלים ובין צוות עובדים ובכללי בין אנשים.צריך לבנות סדר מאורגן של שיחות יזומות,חגיגות ניצחון עם הצוותים,ימי גיבוש, וכדומה , חשוב מאוד להראות ולגבש את הדעה שלכם ולשתף את העובדים איתכם .שיפור יחסי אנוש והתחברות לתקשורת בניכם.

 1. עבודת צוות- הצוות בנוי על תחושת החיבור בין אנשי הצוות וכך מאתגר מאוד לייצר צוות במקרים בהם הצוות לא נפגש כלל פנים אל פנים. ועל זאת כדי להתגבר על אתגר זה ולייצר חיבור גם מרחוק, למדנו כי קיימת חשיבות גדולה להצבת מטרות ויעדים ברורים, לייצר עדכונים ושגרות ניהול שכוללות הרבה מפגשים פורמליים ואי-פורמליים ולאפשר זמן ליצירת "small talk" גם במהלך שיחות וידאו. התנהלות זו מייצרת תמיכה הדדית ותחושת שייכות. חשוב מאוד לחזק את הקשר והאמון בין חברי הצוות דרך ההיכרות הבין אישית והיעדים שמחברים את העשייה יחד של העבודה שלכם . שיחות זום כמו שציינת סמול טוק , ושיחות טלפון . ועבודה עם אימיליים וואטצפ.
 2. מנהלים, מנהלים, מנהלים ( הנושא שאני הכי אוהבת מה שאני בעצם) – הניהול- הדבר הכי משמעותי בניהול נכון של עבודה מהבית שיש מנהל טוב , שיודע את עבודתו ומה הוא עושה ,כמובן שעבודה בטוחה וטובה בבית ומעוילה תלויה במנהל שמעביר לכם את העבודה בבית ואיך עושים אותה שאתה בלי הבוס מולך.
  4.חשיבות כלים טכנולוגיים – הכלים הללו יכולים להקל עלינו ובגדול , ניהול נכון של תקשורת , וניהול פרויקטיים ומשימות שכורכות כמובן במחשב הטכנולוגי שלנו שלשם כך התכנסנו, יש הרבה תוכנות במחשב שמקלות על עבודה מהבית , קבצי אקסל , FDF , ווארד ועוד כל מיני כאלה שאני ממש לומדת ומתרגלת להנות מהתוכנות הללו שמקלות לי על העבודה הממוחשבת .ניתן בקבצי הללו לעשות שיתוף בזמן אמת וכך אתם יכולים לשתף עוד אנשים שזה העובדים בעצם שעובדים איתכם מהבית כל אחד בביתו , משתפים מסך ועוזרים אחד לשני להצעות חדשות של רעיונות , ושיפור העבודה וכמובן שיתוף פעולה .
 3. המרכיב הכי חשוב לדעתי – אמון- שאתה עובד מהבית ומציע ללקוחות הצעות עיסקיות או כל הצעה אחרת הם צריכים לתת בך אמון שאתה יודע מה אתה עושה ומה אתה מציע , חשוב מאוד להעביר לשדר ללקוח ביטחון שאפשר ןלסמוך עלייך .
  לשם כך חשוב להיות גמישים בשעות היום כמו למשל , לקוח רוצה לשחוח בבוקר מוקדם לפני פגישות או אחרי פגישות מאוחר מאוד בלילה , אתה צריך להיות שם בשבילו , וכך שאתה עובד מהבית אתה יכול גם מהפיגמה שלך לעשות את זה ובגדול .

נראה לי שהבנתם , כמה חשוב להיות ממוקדים וממש מנהלים על עובדים אבל מהבית זה כזה פשוט , אם קצת למידה ורצון תוכלו לעשות יאלה תתחילו להגיש מועמדות ואולי תתחילו כמוני לנהל עובדים מהבית, אתם לא מבינים כמה כיף זה שיש לך את כל הזמן שבעולם שאתה בבית .

בניגוד לדעה הרווחת, לנשים בעבודה בבית אין זמן בלתי מוגבל או יותר הזדמנויות לדאוג לכל מטלות הבית שהן מנהלות בדרך כלל בנוסף לחובות העבודה שלהן. אני חושב שלאנשים יש את התמונה הזאת בראש של עובד מרוחק מקיים שיחת ועידה תוך כדי קיפול כביסה והכנת ארוחת ערב. ואני מנחש שזה עלול לקרות לחלק.
לעתים קרובות אני מוצא את עצמי עובד שעות ארוכות יותר ממה שעבדתי כשעבדתי ממשרד מסורתי. מצאתי כמה דרכים להגיע לאיזון טוב יותר, אבל, תחום אחד שאני באמת נאבק איתו הוא זמן ארוחת הערב או בישול והכנת ארוחה באופן כללי.
בין העבודה לפעילויות של הילד שלי, אני לא מצליח לייעל או לארגן את דבר הבישול הזה כך שהוא יקרה באופן עקבי. כתוצאה מכך, אנחנו אוכלים בחוץ הרבה יותר ממה שאנחנו צריכים או מסתפקים בחלופות פחות בריאות כי אנחנו לחוצים בזמן, רעבים או פשוט עייפים מכדי לטפל.
בגלל כמה דאגות בריאותיות ורצון להיראות ולהרגיש טוב יותר, קבעתי כמה יעדי ירידה במשקל כדי להשיל כמה קילוגרמים רציניים במהלך 6-9 החודשים הבאים. כתוצאה מכך, ביליתי זמן בחקירת הטקטיקות הטובות ביותר לניהול והעזתי לומר, הקדימו את עניין הכנת האוכל הזה.
להלן טיפים לתזונה בריאה בעבודה בבית:

 1. הכנה נכונה מונעת ביצועים לקויים
  במילים אחרות, הקדישו את סוף השבוע לתכנון הארוחות שלכם, כביסה, חיתוך ואחסון חטיפים בריאים, ועזרו לעצמכם להצליח בכך שתוציאו את כל ניחושי היום-יום מהמשוואה. ראיתי בלוגים של הכנת אוכל שבהם אנשים מבלים 2-3 שעות ביום ראשון אחר הצהריים בבישול מוקדם, חותכים לקוביות, חותכים ואריזות ארוחות בוקר, צהריים וערב במשך השבוע. אתה יכול ללכת בעקבותיו ולהכין הכל, או, אתה יכול פשוט לקבל כמה שילובים בריאים מבושלים, מנוקים וארוזים כך שתוכל להרכיב ארוחות בריאות במהירות ובקלות. לא משנה איזה סוג של תוכנית אוכל אתה עוקב אחריהם, חיפוש מהיר בגוגל עם המילים "הכנת אוכל" יגלה טיפים נהדרים, מתכונים ואפילו רשימות מכולת שתוכל להשתמש בהן כדי לגרום לזה לקרות. אני חושב שזה יהיה הצעד המכריע ביותר עבורי.
 2. פשוט זה מצוין- אני מתכנן לשלב במשוואה כמה מתכונים קלים, חסינים לטיפשות ובריאים. בעזרת הצעד שלמעלה, אם יש לך את כל המרכיבים חתוכים, מדודים ומוכנים לשימוש, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לזרוק אותם בסיר החרס בבוקר, ואתה מוכן ללכת. כדי להתחיל,
  או אם יש לכם את הסיר המיידי הפופולרי ביותר שתוכלו לזרוק בו את כל המרכיבים שלכם, וכעבור 30 דקות ארוחת הערב מוכנה!
 3. הישאר בטוח והכה בחזרה נגד מתקפת החטיף
  בכל יום בסביבות 15:00 הרגשתי שאני מתחיל להתרסק. כתוצאה מכך, הייתי מקלף את עצמי מהכיסא שלי ומחטט בלי דעת אחר משהו לנשנש. למרבה הצער, המקרר או המזווה לא תמיד הציעו את האפשרויות הטובות ביותר. כבר ניקיתי הרבה מהזבל מהמטבח, ועכשיו אתה יכול למצוא אפשרויות בריאות כמו פירות טריים, אגוזים, צ'יפס קייל, סלרי קצוץ וגזר עם חומוס או טפנד זיתים, או מרכיבים לשייק מהיר ובריא. אני חושב שהשלב הזה יוצא משלב מס' 1 לעיל … התכוננו לשעת חטיף, ותכבוש את אבן הנגף הפוטנציאלית הזו.
 4. ריינג'ר בודד
  אם תערב את המשפחה שלך בתכנון הארוחה, תביא את כל מי שמעורב בהכנת האוכל, ואפילו נותן להם לקחת אחריות על ארוחת הערב כמה לילות במהלך השבוע, אתה יכול לעשות את החיים על עצמך הרבה יותר קלים. הם יפתחו מיומנויות הכנת מזון בסיסיות והערכה לכל מה שקשור לבישול למשפחה, ותוכלו להחזיר לעצמכם קצת זמן לאותם ימים שבהם יש לכם פרויקט גדול שאתם צריכים להפריש או כאשר אתם צריכים לטפל לאחר אחריות עבודה.
  עבור חלק מכם, הדברים האלה עשויים להיות עניין גדול, אבל עבורי, זה היה מועיל להגדיר תוכנית משחק של הרגלים/משימות שאני מתכנן ליישם.
  סיכום
  אז הנה, ארבעה טיפים לתזונה בריאה לעובדים בבית. אני בטוח שגם פיתחתם כמה אסטרטגיות והרגלי אכילה בריאים נהדרים.

מתוך היממה, יותר ממחצית , "הולך" לנו על לישון ולעבוד , וזה עוד במקרה הטוב!
יוצא שמעל שליש מהחיים שלנו אנו נמצאים בעבודה , אנו עובדים הי שם בחוץ, הרחק מהבית!
ככל הנראה שהעולם ,במיוחד בעולם המודרני, שבכדי להתקיים ועוד לחיות בכבוד , אנו חייבם להתפרנס !
בנוסף לכל זה אצל לא מעט מהאנשים יוצא , שגם עובדים קשה, שעות מרובות וגם לא מספיקה להם המשכורת, בכדי לחיות בכבוד ! ועוד בסוף חלקינו, לא כל כך אוהבים, נהנים במקומות עבודה שלהם ורק מחכים עד שיגמר היום ושבערב נחזור או מחכים לשישי שבת!
נשאלת השאלה – האם אפשרי אחרת? שבנוסף לכל האתגר הכלכלי, יוקר המחיה ועם כל "העבודה הקשה" ,מרובת שעות ועדיין חלק גדול מהמשפחות ,לא מצליחות לגמור את החודש ושלא נדבר על כמה "האקסטרות" מהבר , קצת לחיות לרווחה!
כמובן שמטרת המאמר זה לא סתם "להכאיב" לכם , את כל האתגרים, אתם מכירים היטב , בלעדינו – אלה מטרתנו, לתת לכם כמה כוונים , המלצות פרקטייות להמשך

Tags :
Share This :