איזו משמעות וחשיבות יש לעבודה מהבית על חיינו ?

כל עבודה ועבודה נותנת משמעות וחשיבות לחיים, לא רק מבחינת משכורת, חברים חדשים, אנשים חדשים, העבודה נותנת לנו לימוד ומשמעת עצמית ומגבירה את היכולת שלנו לגבי ההבנה כיצד לחיות בצורה נכונה וטובה יותר.

עבודות מהבית גם הם נותנות לנו את המשמעות והחשיבות להצלחה, גם בעבודה, גם בחיים הפרטיים וגם בהתעסקות היום יומית בשאלה מהי החשיבות והמשמעות שיש לעבודות מהבית שאין בעבודה רגילה שבה אתה נמצא באופן פיזי.

התשובה לזה פשוטה, בעבודה בה אתה נמצא באופן פיזי אומנם אתה עובד בצורה מסודרת בה יש לך מנהל, שעות עבודה קבועות, הפסקות, אתה מסיים יום עבודה אתה חוזר הביתה ויש לך את שאר היום ליתר הדברים, אפשר גם להגדיר את זה כשגרת חיים יום יומית. לעומת זאת עבודות מהבית הן על אותו העיקרון, אך עם הבדל אחד משמעותי. בעבודות מהבית אתה זה שאחראי "לנהל" את עצמך, באילו שעות אתה עובד ומתי אתה יוצא להפסקה.

בעבודות מהבית זה אומנם אותה שגרת חיים כמו עבודה רגילה, אך בעבודה כזו, יש לכם יותר סמכות ויכולת לקבוע את סדר היום, איך וממה תתחילו את היום, ואיך גם תסיימו אותו, עוד הבדל משמעותי הוא שבעבודות מהבית אתם מקבלים יותר משמעות מכיוון שכאשר אתם עובדים מהבית אתם קרובים גם לעבודה וגם לבית מה שמביא למצב שבו יותר קל להתנהל, לעבוד נכון, ולחוות את הכל ביחד בין אם זה עבודה ובין אם זה משפחה.

כמו כן, לא רק עבודה מחוץ לבית או עבודה שאתה עושה מתוך הבית נותן לנו משמעות, אלא גם אנחנו נותנים את המשמעות שלנו לעבודה עצמה, אם אתם שואלים אותי, אין דבר יותר כיפי מאשר לעבוד בעבודה כזו או אחרת שתביא לך סיפוק, משמעות, חשיבות, עבודה כזו שבה תרגיש שבזכותך העולם משתנה, שבזכות זה שאתה מגיע לעבודה מסוימת ונותן מעצמך, אתה גם מקבל משמעות חדשה וחשיבות, חשיבות שבה אתה יודע שככל שאתה עושה יותר ויודע יותר, כך אתה יודע שהמשמעות שלך יותר גדולה, ההבנה שלך יותר גדולה ובעיקר שהחשיבות שלך בעבודה יותר גדולה, בין אם עבודות מהבית ובין אם לא.

Tags :
Share This :

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *