אז לאחר שראינו מה ואיך עבודה מהבית הצילה אנשים מלאבד את עבודתם ולהיכנס למצב שבו אין להם שום ביטחון כלכלי 

בואו נראה מהן היתרונות  בעבודה מהבית שבאמת הופכים את העבודה הזאת לעבודה שרבים חולמים להשיג 

 1. עבודה מהבית מאפשרת גמישות בשעות העבודה ונותנת לכם אפשרות של  מתי להתחיל ומתי לסיים ובכך חוסכים זמן בנסיעות לעבודה ומפנים יותר זמן חופשי.
 2. עבודה מהבית היא עבודה נוחה וחוסכת בעליות יקרות כמו דלק לנסיעות וביגוד יקר ומאפשרת במקום להישאר בבית ולעבוד בבגדים פשוטים. וממש לא לבזבז שום כסף על להגיעה לעבודה כך שנכנסים לרווחים טובים יותר.

3.  לעבוד למרות המגבלות
עבודה מהבית מאפשרת עבודה גם בזמנים הכי קשים כמו מגיפה עולמית תקופת מחלה או חוסר באמצעים במקום העבודה כך שהעבודה מהבית מאפשרת גמישות ולהיתמודד אם ספונטניות טוב יותר.

 1. חיסכון במשאבים 
  זמן/דלק/משרדים/כלים/עובדי תחזוקה ועוד.
  כיום לא צריך יותר ממחשב וסמארטפון כדי לעשות כסף.

5.ירידה בלחץ 
כאשר עובדים מהבית זה נותן יותר ביטחון ונוחות לעובד מכיוון שהבית הוא אזור הנוחות שלנו כבני אדם  אז זה נותן לנו הרגשה טובה ומוריד בלחץ של העובד ובכך אפילו משפר ביצועים.

 1. יותר זמן עם המשפחה
  אולי אחד הדברים הכי חשובים לאנשים שלא רואים מספיק את משפחתם בשל העבודה אז כמובן אחד הדברים הכי טובים בעבודה מהבית זה יותר זמן עם המשפחה.
 2. כיום יש גם עבודות מהבית שלא דורשות ניסיון או כול סוג של השכלה לדוגמא הזנת נתונים פרסום ושיווק, ועוד מלא סוגי משרות.
 3. כיום אחד הדברים שבגללה רבים מהמעסיקים עוברים לעבודה מהבית זה בכדי להימנע מהוצאות מיותרות על חנויות ומשרדים ועל תנאים טובים יותר לעובדים שלהם במקום העבודה ועל תחזוקה של המקום כיום אנו רואים שהרבה מאוד תחומים מהתעשייה החלו לעבוד מהבית ואפשר לראות כי התעשייה הזאת נפתחת גם לתחומים שהיו חייבים משרדים ושטחים בשביל העסק שלהם וכיום עושים זאת וירטואלי לדוגמא חניות בגדים, חנויות אוכל סופרים,מאפיות, מסעדות,פקידים,ושירות לקוחות ועוד מלא תחומים שהמעסיקים הבינו את הפוטנציאל בעבודה מהבית.
  [15:52, 13.2.2022] המספר של החברה: כותרת: עבודה מבית – הדרך להצלחה – מאמר 8: בזמן שאנחנו עובדים אצל מעסיקים ומבזבזים את כל היום שם ובכביש בעבודות שלהם אין זמן לעשות, המעסיקים האלה עושים המון כסף.
  אני לא אומר שלא כל אחד צריך להיות עצמאי/פרילנסר, באמת שלא. אבל לפחות בואו נעשה משהו שאנחנו גם אוהביים וגם משתלם, משהו שמשאיר זמן פנאי וסיפוק לאחר העבודה.
  דרך העבודה מהבית אני יכולים למצוא הרבה זמן פנוי ועכשיו אני מדבר על לימודים. בין אם זה קורס בוקר או ערב או למידה עצמית. העולם התקדם בצורה כזאת שדורש מאיתנו כישורים חדשים כל הזמן והדור החדש כבר מוכן לזה. לא צריך להילחץ, צריך ללמוד.
  אפילו אם זה רק ללמוד מיקרוסופט אופיס לעומק שזה תוכנה שכולנו חושבים שמכירים אבל אקסל למשל, יש הרבה פונקציות שניתן ללמוד והלמידה הזאת יכולה להביא ליתרון.
  אבל יתרונות יותר גדולים ומשמעותיים הם בתחום העיצוב, התוכנה דברים כאלה, אם אתה ריאלי תנסה את השני ואם אתה יצירתי לך על הראשון. יש המון קורסים וגם תחומים נוספים שלא הזכרתי. אפשר להיעזר ביועצים במקומות לימוד.
  אני שואל באמת, להשקיע באוטו חדש 20000 שקל או 50000 כל 5 שנים או פעם אחד, במקום אוטו חדש, להירשם לקורס ואז לקנות אוטו ב-100000 שקל בסוף שתמצא עבודה.
  הרבה אנשים אומרים אל תמשוך את הקרן השתלמות או את הפנסיה. ואני מסכים חלקית. אם זה לצורך הוצאות שוטפות אז עדיף שלא כי זה יוצר התמכרות להכנסה וגם כמובן מוחק לך את החיסכון. אבל לצורך השקעה ללימודים? אני לגמרי בעד, אם זה מה שיקדם אותך בחיים אז בהחלט שווה למשוך. ואל תדאג, ככל שעולה המשכורות כך גם עולה הפקדה לחיסכון כך שתוך זמן מסוים אתה תשלים וגם תעבור את הצפי של החיסכון שהיה לך לפני זה, זה החלטה קשה אבל זה יכול לפתוח דלתות.
  מה שחשוב שזה תבחר מקצוע שמעניין אותך ב-100 אחוז.
  אז התפטרנו משכנו כסף נרשמנו לקורס מה עכשיו? הכסף הולך ואוזל והקורס לא נגמר…
  עבודה מהבית, זה הפתרון, תחפשו משהו בסט הכישורים שלכם שיכול להכניס לכם את הכסף שחסר לכם לחיות וגם הגיע הזמן להפחית בהוצאות, לפחות לעכשיו. יש המון דברים שאפשר לעשות מהבית ושי אתרים ייחודיים לזה.
  גם עבודות ללא ניסיון ועבודה כללית יש היצע. אפילו תנסו להיות במשרה חלקית.
  הנקודה פה זה לא משנה מה תעשה העיקר ליצור תזרים מספיק חזק כדי לשרוד את התקופה הזאת של הלימודים, ככל שתשקיעו יותר בלימודים המוטיבציה והסיפוק שלכם יגדל וכך בעוד צעד אתם קרובים להצלחה.
  אתם צריכים להגדיר בעיניכם מהי הצלחה בעצם? מה זה להגיע למטרה? מתי אפשר להגיד הצלחתי?
  הייתי מייעץ להיות ריאלים או אם אתם ממש שאפתניים אז לעשות ציוני דרך. טא להתחיל לאט לאט להתקדם לעבר המטרה.
  חשוב מאוד שהמטרה הבאה שלכם תהיה ממש בעל השגה אחרת אתם תהיו תקועים לנצח, אז תחשבו טוב טוב לפני שאתם מגדירים את ההצלחה שלכם. אתם לא רוצים להגיע למצב שאתם ללא תזוזה, אבל לא לדאוג תמיד אפשר למתן את הציפיות ולשנות את המטרה.
Tags :
Share This :