אז בואו גם אתם, תצטרפו לכל מי שטעם וראה כי טוב, ותחליטו מה החלום אותו אתם עומדים להגשים בעזרת

הכסף שתרוויחו בעבודה המושלמת – מהבית, בהיקף השעות הנוח לכם, בזמן הנוח לכם, ובאווירה ביתית חמימה…..

בהצלחה!!!

כמה נעים לשבת על הספה בסלון, לשמוע את השיר החביב עליך בפעם השלישית בתוך אותה השעה כאשר ברקע טיפות גשם פוגעות ונוטפות מהגג על החלון.

התנור פתוח, הבית מחומם ועוד מעט ארוחת צהריים שהזמנת בוולט או בישלת לעצמך תתחיל. לבינתיים כל מה שיש לעשות זה את העבודה שמאפשרת זאת.

עבודה מהבית הפכה להיות קונצנזוס לאידיאל החיים המודרני עבור הרבה עוברים וחברות בשנים האחרונות.

כל זאת כמובן הודות לטכנולוגיה אשר בעקבות הצורך שנוצר בעולם לכך, קפצה מדרגה.

כיום אין ספור אנשים במגוון רחב של מדינות עובדים מביתם. בין אם זה בחדר עבודה, בית הקפה בפינת הרחוב, או, כמו במקרה של שורות אלו, מהסלון.

רבים מהם גם לקחו את אידיאל העבודת מהבית אל עבר אידיאל נוסף, והוא שבעצם כל מקום יכול להיות ביתם. אלה נקראים נוודים דיגיטלים והם עובדים מכל מקום אליו חשקה נפשם להגיע.

אפשר לעבוד מחדר בית מלון בלאס וגאס, אכסניית מטיילים בצרפת, ואפילו בונגלו בתאילנד. למעשה, אפילו בתאילנד ניתן למצוא תנאי מחייה נוחים נעימים ומודרניים וכמובן במחיר נמוך לעיתים עשרת מונים מאשר בארץ אחרת.

לעבוד ולטייל בחו"ל זו אופציה לכל אלו אשר לקחו החלטה נחושה לעבוד מהבית. הנישות פרוסות לכל מי ומו. אפשר לעסוק בתכנות, אפשר גם לשווק מוצרים, וגם לעשות העתק הדבק בין פוסטים בפייסבוק. כל עוד העבודה תעשה בהתמדה, היא תאפשר משכורת אשר עם הזמן יכולה בקלות לגדול להכנסה משמעותית.

בזכות הגיוון בשוק העבודות שניתן לעשות מהמסך, אפשר לעסוק בכמה תחומים ועם הזמן להתפתח בכיוון בו מוצאים יותר עניין או חוזקות.

לא חייבים לימודים מקדימים בשביל לעבוד מהבית, מספיק לרצות בכך וזה יקרה! כל מה שבאמת צריך זה מחשב, או כל מכשיר בעל מסך וחיבור אינטרנט יציב וזמין.

בין אם בדיוק סיימת משמרת במקדונלדס ויש לך ערב פנוי, יש חלון בלימודים, או שנשארת שבת בבסיס ובאמת אין מה לעשות, עכשיו יש, רק נותר להתחבר לקצב התקופה ולהרוויח איכות חיים טובה יותר.

ברגע בו החלטנו לעשות צעד אל עבר ביתנו והרחק מהמשרד, בעצם קבענו את הסטטוס החדש באיכות החיים שלנו. כעת רק נותר לקבע אותו. בין אם אתם בצבא, באוניברסיטה ורוצים תוספת הכנסה בתקופה בה אתם דחוקים בזמן או שפשוט הגעתם לשלב בחיים בו מיציתם את עבודות החוץ, עבודה מהבית היא אידיאל אליו העולם פוסע, ולכולנו יש מקום בהסעה, אז בואו תצטרפו וצאו לדרך.

עבודה מהבית ההצלה של עמיר
עמיר היה אדם שמח בחלקו.כל ידידיו ומכריו נהגו לשבחו בפניו וגם שלא בפניו על היותו אדם טוב לב ובעל מקצוע מוכשר ונאמן.חיים הכט היה מכנה אותו "צדיק גמור". עבור עבודתו,וגם עבור היצירות שהוציא מתחת ידיו, נהג לגבות תשלום הוגן. כשביצע תיקונים בבית לקוחותיו , והיו לו הרבה מאוד לקוחות קבועים, נהג לבקש תשלום הוגן, ובחיוך מתנצל היה אומר להם, מה לעשות, צריך לחיות, צריך גם לשלם מיסים, ואני חייב להתחלק עם המדינה בכסף שאני מקבל מכם.מי שביקר בביתו של עמיר ראה שהוא מנהל אורח חיים טוב אבל צנוע. בביתו לא חסר דבר, אבל לא היה בו פאר צעקני, לא היה בו מה שרבים מכנים"שופוני". רעננה אשתו וילדיו נהנו מחייהם אבל לא צעקו בכל פינת רחוב, אנחנו מיליונרים. האמת, הם גם לא היו מיליונרים.

רעננה, זוגתו של עמיר היתה אשה נבונה ומשכילה. למרות כל השפע שנפל בחלקה, בעל אוהב ומוכשר, ילדים מוצלחים (שלושה)ופרנסה טובה, היא ידעה להתהלך עם כל אדם בכבוד ובמאור פנים.רעננה הייתה אשת שיחה נעימה ומענינת. בכל מקום אליו הגיעה ידעה לרכז סביבה את הנוכחים לשיחה קולחת, נעימה ומכבדת.רעננה הייתה עם אופקים רחבים, עם השכלה רצינית וידע מקיף על נושאים רבים. רעננה עבדה קרוב לביתה, בעבודה מעניינת, והאמת, מעולם לא חשבה שתעזוב את עבודתה ותעבור לעבודה מהבית.

השנים חלפו, דברים השתנו. המשרד בו עבדה רעננה החליף מקום, עבר לעיר אחרת, הרבה יותר רחוק מביתה. מה שהיה פעם יציאה קלה ומהירה לעבודה וחזרה, תוך דקות מהבית לעבודה וחזרה, התהפך לנסיעה ארוכה, צפופה ופקוקה מידי בוקר.במקום כמה דקות והגעה לעבודה החלה רעננה לבזבז זמן רב בדרכים. העבודה לא השתנתה, אבל הנסיעה לעבודה ובחזרה החלה להתיש את אותה. רעננה החלה לחשוב, וברצינות, על שינוי. רעננה החלה לבדוק ברצינות מעבר לעבודה מהבית.
עמיר,מצידו, חשב שזה לא כל כך טוב לשנות, עם ההתבגרות,את מקום העבודה של זוגתו,אבל רעננה הייתה נחושה בדעתה שצריך לשנות, וכדאי,בין היתר גם לבדוק אפשרות של עבודה-מהבית.האמת, גם עמיר כבר הרגיש שהיציאה כל בוקר מהבית לעבודתו מתחילה להקשות עליו. עמיר החליט לקבל פחות לקוחות חדשים, לתת שירות טוב ללקוחות הקיימים, ולא לחפש לקוחות חדשים.עם השינוי הזה החל עמיר לחוש גם ירידה בהכנסות החודשיות.עדיין הייתה לו מספיק הכנסה כדי להמשיך לחיות טוב, מה גם שחלק מהילדים כבר בגרו והם על סף חתונה ויציאה לחיים משלהם. כפי שאומרים, הגוזלים עומדים לנטוש את הבית וללכת לחיים משלהם. נטישה טובה וחיובית וגם מבחינה כלכלית זה מקל קצת את העומס.עמיר התחיל לחשוב, כמו רעננה, על שינוי באופי העבודה, והחל לשקול ברצינות אפשרות של עבודה מהבית.

עמיר ורעננה החליטו לעבור לעבודה-מהבית. ההחלטה הייתה קשה, אבל מחושבת ולדעתם גם נכונה. הם החליטו לעבור לעבודה החדשה בהדרגה.לאחר שבדקו הרבה הצעות החליטו על העבודה מהבית ובה הם עובדים כבר כמה שנים. לאט ולא בבת אחת עמיר הפסיק לקבל לקוחות חדשים באופן מוחלט. ללקוחות הקיימים נתן שרות כמו תמיד אבל מצא גם בעלי מקצוע טובים, לא כמוהו כמובן, אבל עדיין מספיק טובים, ואליהם החל להפנות את לקוחותיו הוותיקים והנאמנים.
רעננה החלה לקבל פחות מטלות בעבודתה. היא תרצה זאת בעייפות עקב גילה המתקדם, אבל למעשה היא רצתה יותר זמן וכוח נפשי כדי להתמסר לעבודה-מהבית.עמיר ורעננה בהחלט בטוחים שהם קיבלו את ההחלטה הנכונה.העבודה מהבית מאפשרת להם להמשיך להתפרנס בכבוד. לצאת לפנסיה בלי לרדת ברמת החיים שלהם, ולא פחות חשוב לדעת למה הם קמים מידי בוקר גם עם היציאה לפנסיה.

עבודה מהבית- כמו התגשמות של חלום

Tags :
Share This :