אז, איך בדיוק מתחילים לעבוד בעבודה הפשוטה והשווה מאוד הזאת? יופי ששאלתם, סוף כל סוף! ובכן, בשביל

להתחיל לעבוד בעבודה הזאת, תצטרכו קודם כל להיכנס לאתר הדרושים שנקרא בשם 'עבודה מהבית'. לאחר מכן, תחפשו במערכת החיפוש באתר: "עבודה מהבית". אחרי זה, תצטרכו לגלול למטה עד שתמצאו את הלשונית של העבודה שנקראת: "דרושים עובדים לעבודה מהבית בהזנת תוכן ובפרסום בקבוצות פייסבוק". מצאתם? יופי, עכשיו תכנסו ללשונית של "פרטים". לא מצליחים? אם כך, כדאי לכם מאוד אבל ממש להירשם לאתר 'עבודה מהבית', זהו אתר דרושים מצוין ומוצלח עד מאוד שגם משלב הרבה עבודות מהבית באפשרויות העבודה שהוא נותן ומציין למי שרשום (אני עצמי רשום לאתר הזה ואני בכלל לא מתחרט על זה). נרשמתם? יופי! אז עכשיו תוכלו להמשיך. אתם צריכים להיכנס ללשונית הקרויה "פרטים" שבלשונית הקרויה "דרושים עובדים לעבודה מהבית בהזנת תוכן ובפרסום בקבוצות פייסבוק". נכנסתם? מעולה ממש! עכשיו, אתם חייבים לקרוא את פרטי העבודה. אסור לכם בתכלית האיסור להסתמך רק על מה שכתבתי, מה שכתבתי זה האמת לאמיתה אבל אתם חייבים לראות את האמת לאמיתה יותר מפורטת ב"פרטים" של העבודה. נראה לכם שזה מתאים לכם? אדיר! אז תגישו מועמדות ותשלחו קורות חיים (אם יש לכם רקע פרסומי או רקע לשוני לפני זה אז כנראה יעדיפו לגייס דווקא אותכם לעבודה הזאת). לאחר כמה זמן מגייס העבודה מהחברה ישלח אליכם עוד כמה פרטים על העבודה. אם גם פרטים אלו מתאימים לכם, תוכלו לחתום על חוזה העבודה. לאחר שתחתמו על חוזה העבודה תוכלו להתחיל לעבוד סוף סוף בעבודה הזאת. רק תוודאו שאתם תקבלו את התשלום שלכם במועד שנקבע לכם מראש.

תהנו מהעבודה, תהנו מהכסף, תהנו מהחיים.

אתם בטח שמעתם מתישהו או איפשהו על מודל עבודה חדש שנקרא בשם: "עבודה מהבית". בעקבות התקופה של מגפת הקורונה (הווירוס הנקרא בשם: "קוביד 19" בלעז) הרבה אנשים לא יכלו להגיע למשרדי החברה שבה הם עובדים והם גם לא יכלו להגיע לעבודה שלהם באופן פרונטלי (באופן של פנים אל פנים). אם זה היה מפאת הבידוד הרפואי שחוקי מדינת ישראל כפו עליהם או שזה היה מפאת מחלה או שכל שאר העובדים במשרדי החברה נכנסו לבידוד רפואי או חלו במגפת הקורונה (קוביד 19). זה לא משנה כל כך מה בדיוק הייתה הסיבה שבגללה עובדי החברה לא יכלו בכלל להגיע למשרדי החברה שבה הם עובדים, לכל העובדים שהיו מנועים מלהגיע למשרדי החברה המעסיקים שלהם בחברה נתנו להם אפשרות תעסוקה שונה מבדרך כלל – אפשרות עבודה של מודל העבודה מהבית / עבודה מרחוק.

מה זה בעצם מודל העבודה מהבית? בוא נסביר לכם את הפרטים: אם אתה עובד במודל של עבודה מהבית, אתה לא צריך בכלל להגיע אל משרדי החברה שבה אתה עובד (למעט מקרים שאתה עובד במודל של חצי עבודה מהבית), אתה יכול וגם רשאי לעבוד בכל מקום שאתה רוצה. כמובן שאפשרות זו יכולה לחסוך לך גם כסף וגם זמן; כסף, בזה שאתה לא צריך לשלם על תחבורה ציבורית או על תחזוקה של רכב בשביל להגיע למקום העבודה שלך, ואתה יכול גם לחסוך הרבה מאוד זמן ביום יום שלך, בזה שאתה לא צריך לנסוע למקום העבודה שלך כל בוקר (ולהיתקע הרבה זמן בפקקים של הכבישים בבקרים) ולחזור לבית שלך ממקום העבודה שלך בכל אחר הצהריים (גם כן בפקקים דווקא מתי שאתה עייף וכולך גמור). עוד מאפיין מאוד מאוד חשוב באפשרות של עבודה מהבית הוא עצם זה שאתה קובע לעצמך את לוח הזמנים שלך, אתה יכול להחליט שאתה עובד משעה שתים עשרה בבוקר או בבוצר או בצהריים עד השעה שבע אחר הצהריים או בערב וכל עוד אתה תעשה את העבודה שלך באופן טוב ויעיל – לאף אחד לא יהיה אכפת כמה זמן אתה עובד, מתי אתה עובד ומתי אתה לא עובד. כמובן שהעבודה היא בדרך כלל לפי כמות העבודה שעשית (לפי הספק עבודה) ולא לפי שעות העבודה שלקח לך לעשות את העבודה המדוברת (לא לפי שעות עבודה). עצם זה יכול להיות קצת בעייתי למי שרגיל לעבוד במתכונת של תשלום לפי שעות ולא לפי הספק, אבל תשלום לפי הספק הוא מאוד הוגן ובסופו של דבר הוא יכול להיות יותר שווה ורווחי לעובד. כי לאחר כמה וכמה זמן של עבודה באותה עבודה, אז אמור לקחת לאותו עובד פחות זמן לעשות את ההספק של העבודה שלו. כך שבסופו של דבר (לאחר כמה וכמה זמן), הוא יקבל את אותה כמות של כסף על פחות זמן עבודה. לסיכום, כדאי לכם לברר על עבודות שיש בהם את האפשרות לעבודה מהבית או לשאול את המעסיקים שלכם אם אתם יכולים להתחיל לעבוד במודל של עבודה מהבית או במודל של חצי עבודה מהבית. אתם רק תרוויחו מזה.

אוקי, אני ממש בטוח לגמרי שאי פעם שמעתם מתישהו או איפשהו על מושג שנקרא עבודה מהבית או על עבודה מרחוק. אם בכל זאת אין לכם בכלל שום שמץ של מושג לגבי מה זה אמור להיות עבודה מהבית אז אני אגיד לכם מה זה אמור להיות בכלל; מודל העבודה של עבודה מהבית הוא בעצם סוג של אפשרות עבודה. אם אתה עובד באפשרות העבודה הזאת אז יש לכך שני מאפיינים עיקריים: מאפיין מספר אחת – מקום העבודה, מי שעובד במודל עבודה של עבודה מהבית לא חייב כמו שאר העובדים (במודל עבודה נורמלי ורגיל) להגיע כל יום להגיע למשרדי החברה שבה הוא עובד. כך הוא יכול ללא שום בעיות לחסוך במצטבר הרבה מאוד זמן וכסף; זמן, בזה שהוא לא צריך לבזבז זמן על נסיעות (ועל להיתקע בפקקים בכבישים) בבוקר מהבית שלו אל משרדי החברה שבה הוא עובד, והוא לא צריך לבזבז זמן על נסיעה בחזרה (גם כן בפקקים) ממשרדי החברה שבה הוא עובד אל הבית שלו. הוא גם יכול לחסוך הרבה כסף במצטבר מאותה סיבה, הוא לא צריך לבזבז כסף על נסיעה בתחבורה ציבורית או על דלק למכונית שלו והחזקת המכונית בשביל להגיע כל בוקר למשרדי החברה שבה הוא עובד וכל אחר הצהריים להגיע לבית שלו בחזרה. מי שעובד מהבית או עובד מרחוק יכול לעבוד איפה שרק בא לו ולאף אחד מהמעסיקים שלו לא יהיה אכפת מזה בכלל. מאפיין מספר שתים – זמן העבודה, מי שעובד במודל העבודה מהבית או עבודה מרחוק יכול לבחור בעצמו ולעצמו מתי בדיוק הוא יעבוד ומתי הוא לא יעבוד. הוא מחליט מתי יהיו לו שעות העבודה; הוא יכול לעבוד מהבוקר עד הצהריים, מהצהריים עד הערב, מהערב עד הלילה או מהלילה עד הבוקר. הוא מחליט מתי. הוא גם יכול לפצל את שעות העבודה שלו (לכמה משמרות) אם הוא רוצה בזה.

אז מה? פתחתי לכם חשק גדול להתחיל לעבוד מהבית? אם כן, אז זה ממש מעולה! אבל, אם אתם רוצים לעבוד מהבית אבל אתם לא מצליחים למצוא שום משרה של עבודה מהבית, אז אתם צריכים עכשיו לקרוא על: איך למצוא עבודות מהבית באתר פייסבוק.

אוקי, אם אתם מכירים את אתר פייסבוק (ואני די בטוח שאתם מכירים את האתר הזה די טוב אם לא מאוד טוב) אז פיתחו את האתר הנקרא 'פייסבוק' וחפשו בו את הקבוצה ‏ציבורית‏ "דרושים – עבודות מהבית". מצאתם? מעולה. אם כך, כנסו לקבוצה הזאת וכדאי שתראו איזה עבודות הם מציעים ואיזה עבודות הם מפרסמים. יש שם הרבה מאוד סוגים לעבודות מהבית; עבודה מהבית ללא צורך בניסיון קודם, עבודה מהבית במקצועות ידועים (כגון: כותב תוכנה, עורך אנימציה וכולי), עבודה מהבית במקצועות פחות ידועים וכולי וכולי. אם מצאתם שם עבודה שנראית לכם בסדרה גמור וגם מוצאת חן בעיניכם אז תבקשו יותר פרטים, פרטים זה דבר מאוד חשוב – במיוחד במודל העבודה הזה. גם כדאי שתשימו לב לגבי החוזה שישלחו לכם לחתום לפני התחלת העבודה מהבית. חוץ מזה, כדאי מאוד שתהינו, עבודה מהבית

Tags :
Share This :