אז אחרי שראינו והצגנו שני צדדים להאם כדי לעבוד מהבית אנחנו רוצים שתבינו שאנחנו לא מתכוונים

להחליט בשבילכם או לנסות לשכנע אותכם לגבי האם כדאי לעבוד מהבית או לא כי אנחנו רוצים להראות לכם רק את האמת איך שהיא בכדי שאתם לא תכניסו את עצמכם לעבודה שאתם  לא מרוצים בה ושאין בה הכנסה מתאימה.

אז בתור התחלה אנחנו רוצים להסביר לכם מה המשמעות של לעבוד מהבית ומה עבודה מהבית דורשת.
עבודה  מהבית זו לא עבודה ספציפית בעל מטרה אחת כלומר עבודה מהבית זה רק סגנון עבודה ואינו תחום מוגדר כמו טכנאי אינטרנטי או חשמלאי לדוגמא שאלה עבודות שיש להן מטרה או עשייה מסוימת אז למה חשוב להיות מאוד ספציפיים כאשר אתם אומרים שאתם רוצים לעבוד מהבית כי יש אלפי משרות עבודה מהבית שכול אחת מהן עוסקת בתחום אחר או בחברה אחרת אז למה אנו מציעים ללכת לתחום שהוא מוגדר כמו משווק או איש תוכן לדוגמא שאתם יודעים שיש מטרה לעבודה הזאת והיא אכן עבודה מסודרת אשר תשיג לכם את הרווחים.

אז מה עבודה מהבית דורשת?
עבודה מהבית היא לרוב עבודה שעוסקת במחשב או בטלפון כך שהעבודות שיהיו מוצעות יהיו עבודות אינטרנטיות כמו שיווק ופרסום,אנשי תוכן,מתכנתים,נציגים ועוד, לכן בכדי לעבוד מהבית חשוב מאוד שתדעו לעבוד טוב במחשבים ובטלפונים וברשתות האינטרנטיות.

עכשיו לשאלת השאלות 
האם צריך תואר או ניסיון בכדי לעבוד מהבית
אז כמו שאמרנו לפני כן עבודה מהבית היא לא תחום מוגדר וזה תלוי מה העבודה דורשת ממכם,
יש עבודות הייטק כמו תכנות קודים בניית אתרים ובניית אפליקציות שאילה תחומים שדורשים ידע קודם בכדי לעסוק בהם ולרוב יבקשו גם תואר או לראות הסמכה מסוימת בשביל לעבוד בתחום הזה
אך לעומת זאת יש מלא עבודות שלא דורשות ידע מקדים או ניסיון ובטח שלא תואר או הסמכה אוניברסיטאית לדוגמא שיווק ופרסום שזה תחום שעוסק בעיקר בלפרסם ולשווק מוצר או חברה מסוימת בעיקר ברשתות חברתיות מה שהופך את העבודה לעבודה פשוטה וקלה לביצועה עוד סוג עבודה שלא דורשת ממכם נסיון קודם זה אנשי תוכן שזו עבודה פשוטה כמו שיווק ופרסום זו עבודה שבה אתם מפרסמים ומעלים תוכן קבועה עבור חברה או מוצר שמקדמים באופן קבועה. 

אז לאחר שהסברנו לכם מה היא עבודה מהבית ומה דורשת מאיתנו העבודה אנחנו רוצים לשלוח אותכם אם עוד כמה תבונות שיוכלו לעזור לכם בהמשך,

1.תבדקו ותחפשו אילו עבודות מתאימות לכם ספציפית וליכולות שלכם.

2.אל תקחו כול עבודה שמוצעת באינטרנת,
כיום קשה לדעת מה הצעת עבודה    אמיתית ומה תרמית לכן תבדקו שאתם עומדים מול חברה יצוגית שאכן קיימת או מעסיק שאכן יש לו הסמכה.
אז לאחר שנתנו לכם כמה טיפים והסבר שיעזור לכם למצוא את העבודה שמתאימה לכם וליכולות שלכם בכדי להגיעה לרווחים טובים ולעשות הכנסה שהיא אפילו צדדית בכדי להרוויח עוד ולהגיעה לרווחים טובים יותר אנחנו מאחלים לכם בהצלחה.

עבודה מהבית – האם עדיף להיות שכיר או פרילנסר?
מגפת הקורונה שנחתה עלינו אי שם מסין הרחוקה, גרמה לרבים מאיתנו למצוא את עצמם עובדים מהבית, כלל המשק הבין את הפוטנציאל העצום שטמון במתכונת עבודה זו, ולא נראה שהוא מתכוון לשנות את הקונספט הזה בזמן הקרוב, לפחות כל עוד נגיף הקורונה מסתובב בינינו.
מצב זה הביא מעסיקים רבים לבקש מהעובדים להפוך להיות פרילנסריים או עצמאיים, והעובדים הפשוטים שלא מבינים כל כך בחוקי העבודה והמס, לא כל כך מבינים מה ההבדל בין הדברים.
במאמר הקודם הסברנו מה ההבדל בין עצמאי לשכיר, וסקרנו את היתרונות והחסרונות הטמונים בעבודה כפרילנסר.
במאמר שלפנינו נעמוד בעיקר על החסרונות שיש בעבודה כעצמאי/פרילנסר, ונעסוק גם בשאלה מה צריך עובד לעשות במידה והמעסיק מבקש ממנו להפוך להיות פרילנסר.

Tags :
Share This :